Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Daniel Artur
(KS SPÓJNIA Warszawa)
18 16 2 89%
2. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
18 15 3 83%
3. Prądziński Marek
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
18 15 3 83%
4. Meng Zhen
(KS SPÓJNIA Warszawa)
16 14 2 88%
5. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 13 5 72%
6. Chmiel Piotr
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 13 5 72%
7. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
18 13 5 72%
8. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
18 13 5 72%
9. Chrząszcz Wojciech
(MORLINY II Ostróda)
18 12 6 67%
10. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 12 6 67%
11. Koszyk Bogusław
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
18 12 6 67%
12. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
19 12 7 63%
13. Fertikowski Paweł
(KS SPÓJNIA Warszawa)
15 11 4 73%
14. Kotowski Tomasz
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
17 11 6 65%
15. Kotarski Maciej
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
18 11 7 61%
16. Petaś Kacper
(MORLINY II Ostróda)
15 10 5 67%
17. Kurowski Kamil
(KS SPÓJNIA Warszawa)
17 10 7 59%
18. Godlewski Łukasz
(KUKS REMUS Kościerzyna)
17 9 8 53%
19. Kulczycki Szymon
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 9 9 50%
20. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
18 9 9 50%
21. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 9 9 50%
22. Kreft Damian
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
17 8 9 47%
23. Truszkowski Marcin
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
12 7 5 58%
24. Tomaszuk Tomasz
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
18 7 11 39%
25. Wieteska Aleksander
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
16 6 10 38%
26. Janczewski Grzegorz
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
18 6 12 33%
27. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
18 6 12 33%
28. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
18 6 12 33%
29. Bąk Marcin
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
6 5 1 83%
30. Piotrowski Paweł
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
9 5 4 56%
31. Węderlich Damian
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
12 5 7 42%
32. Zandecki Jan
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
17 5 12 29%
33. Makowski Tomasz
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
18 5 13 28%
34. Brodzki Maciej
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
18 5 13 28%
35. Sposób Tomasz
(MORLINY II Ostróda)
17 4 13 24%
36. Bortoletto Ferreira Renan
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
6 3 3 50%
37. Lipiński Mateusz
(MORLINY II Ostróda)
6 3 3 50%
38. Kawiak Krystian
(MORLINY II Ostróda)
12 3 9 25%
39. Witkowski Jakub
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
14 3 11 21%
40. Misak Mikolai
(MKS POGOŃ Siedlce)
15 3 12 20%
41. Folwarski Jakub
(MKS POGOŃ Siedlce)
17 3 14 18%
42. Gajek Bartosz
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
3 2 1 67%
43. Murawski Michał
(KS SPÓJNIA Warszawa)
4 2 2 50%
44. Utylski Rafał
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
8 2 6 25%
45. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
14 2 12 14%
46. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
16 2 14 13%
47. Makowski Kacper
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
1 1 0 100%
48. Szafranek Piotr
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
2 1 1 50%
49. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 1 1 50%
50. Żebrowski Jędrzej
(MORLINY II Ostróda)
1 0 1 0%
51. Sankowski Marcin
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
1 0 1 0%
52. Michalak Paweł
(MORLINY II Ostróda)
1 0 1 0%
53. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
1 0 1 0%
54. Piotrowski Krzysztof
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
1 0 1 0%
55. Miszkurka Jakub
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
1 0 1 0%
56. Jarmołowicz Kamil
(MORLINY II Ostróda)
2 0 2 0%
57. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
3 0 3 0%
58. Siluta Jacek
(KUKS REMUS Kościerzyna)
6 0 6 0%