Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Pietraszko Łukasz
(BISTS Bielsko-Biała)
16 12 4 75%
2. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
17 12 5 71%
3. Chodorski Piotr
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
17 12 5 71%
4. Lubaś Sebastian
(UKS VILLA VERDE Olesno)
17 12 5 71%
5. Szymczyk Jan
(BISTS Bielsko-Biała)
18 12 6 67%
6. Woś Alan
(IKTS BROŃ Radom)
16 11 5 69%
7. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
16 11 5 69%
8. Wachowiak Łukasz
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
17 11 6 65%
9. Cyrnek Piotr
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
18 11 7 61%
10. Nalepa Kamil
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
15 10 5 67%
11. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
15 10 5 67%
12. Czernik Mateusz
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
16 10 6 63%
13. Marcinowski Krzysztof
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
16 10 6 63%
14. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
17 10 7 59%
15. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
17 10 7 59%
16. Nadolski Łukasz
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
17 10 7 59%
17. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
17 9 8 53%
18. Felkel Grzegorz
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
17 9 8 53%
19. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
17 9 8 53%
20. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
17 9 8 53%
21. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
15 8 7 53%
22. Golla Marco
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
15 8 7 53%
23. Kądziela Marek
(TTS POLONIA II Bytom)
17 8 9 47%
24. Masłowski Jakub
(TTS POLONIA II Bytom)
17 8 9 47%
25. Nowaliński Maciej
(PWSZ Zamość)
8 7 1 88%
26. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
15 7 8 47%
27. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
17 7 10 41%
28. Kiełb Dariusz
(PWSZ Zamość)
13 6 7 46%
29. Bańkosz Michał
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
16 6 10 38%
30. Balcerzak Marcin
(TTS POLONIA II Bytom)
17 6 11 35%
31. Grela Paweł
(TTS POLONIA II Bytom)
17 6 11 35%
32. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
12 5 7 42%
33. Białczyk Łukasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
16 5 11 31%
34. Kuźniak Łukasz
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
13 4 9 31%
35. Janik Tomasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
15 4 11 27%
36. Kaczor Jan
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
17 4 13 24%
37. Burek Szymon
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
3 3 0 100%
38. Kaczmarek Krzysztof
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
8 3 5 38%
39. Moczko Michał
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
9 3 6 33%
40. Chyc Tomasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
17 3 14 18%
41. Motyka Tadeusz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
1 1 0 100%
42. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
1 1 0 100%
43. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
1 1 0 100%
44. Zyzański Marcelian
(BISTS Bielsko-Biała)
1 0 1 0%
45. Strzałka Marek
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
1 0 1 0%
46. Mayovets Rostyslav
(PWSZ Zamość)
1 0 1 0%
47. Petka Krzysztof
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
1 0 1 0%
48. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
1 0 1 0%
49. Gracz Marek
(BISTS Bielsko-Biała)
1 0 1 0%
50. Kopecki Andrzej
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
1 0 1 0%
51. Morek Radosław
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
1 0 1 0%
52. Śliwiński Maciej
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
2 0 2 0%
53. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
2 0 2 0%
54. Wojdyła Damian
(UKS VILLA VERDE Olesno)
2 0 2 0%
55. Jankowski Jakub
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
3 0 3 0%
56. Literski Maciej
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
8 0 8 0%
57. Moczko Mateusz
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
9 0 9 0%