Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
17 15 2 88%
2. Zakrzewska Agata
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
17 14 3 82%
3. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
17 14 3 82%
4. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
18 14 4 78%
5. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
15 13 2 87%
6. Bąk Natalia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
14 12 2 86%
7. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
18 12 6 67%
8. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
15 11 4 73%
9. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
17 11 6 65%
10. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
11 10 1 91%
11. Olczak Honorata
(MRKS Gdańsk)
14 10 4 71%
12. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
18 10 8 56%
13. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
18 10 8 56%
14. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
15 9 6 60%
15. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
16 9 7 56%
16. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
17 9 8 53%
17. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
17 9 8 53%
18. Jacek Monika
(STELLA NIECHAN Gniezno)
18 9 9 50%
19. Drygas Joanna
(KS GALAXY Białystok)
18 9 9 50%
20. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
18 9 9 50%
21. Prusińska Hanna
(KS GALAXY Białystok)
19 9 10 47%
22. Leśniak Alicja
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
12 8 4 67%
23. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
15 8 7 53%
24. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
12 7 5 58%
25. Kłosińska Aleksandra
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 7 7 50%
26. Nawrocka Klaudia
(KS GALAXY Białystok)
17 7 10 41%
27. Dyszkiewicz Gabriela
(ATS Białystok)
17 7 10 41%
28. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
18 7 11 39%
29. Szymczak Julia
(ATS Białystok)
18 7 11 39%
30. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
9 6 3 67%
31. Łada Karolina
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
18 6 12 33%
32. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
18 6 12 33%
33. Karahodzina Inna
(ATS Białystok)
8 5 3 63%
34. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
10 5 5 50%
35. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
13 5 8 38%
36. Leonowicz Monika
(ATS Białystok)
18 5 13 28%
37. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
4 4 0 100%
38. Gilewska Kinga
(KS GALAXY Białystok)
7 4 3 57%
39. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
9 4 5 44%
40. Jędrzejewska Anna
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
18 4 14 22%
41. Ren Bingran
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
4 3 1 75%
42. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
10 3 7 30%
43. Łuba Weronika
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
13 3 10 23%
44. Bejenka Karolina
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
17 3 14 18%
45. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
4 2 2 50%
46. Nowocin Katarzyna
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
17 2 15 12%
47. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 1 0 100%
48. Trigolos Daria
(GLKS II Nadarzyn)
1 1 0 100%
49. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 1 1 50%
50. Derkowska Monika
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
13 1 12 8%
51. Jeleniewska Karolina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
1 0 1 0%
52. Zaniewska Wiktoria
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
1 0 1 0%
53. Draniak Natalia
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0%
54. Nawrocka Aleksandra
(KS GALAXY Białystok)
1 0 1 0%
55. Sass Dorota
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0%
56. Bujak Oliwia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
1 0 1 0%
57. Wereszczaka Anna
(GLKS II Nadarzyn)
2 0 2 0%
58. Urbaniak Martyna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
2 0 2 0%
59. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
2 0 2 0%
60. Lichocka Antonina
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
3 0 3 0%
61. Filipowicz Julia
(ATS Białystok)
4 0 4 0%
62. Adamska Wiktoria
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
4 0 4 0%
63. Hermanowska Weronika
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
5 0 5 0%
64. Tereszkiewicz Monika
(ATS Białystok)
7 0 7 0%