Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Węgrzyn Anna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
18 17 1 94%
2. Węgrzyn Katarzyna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
18 17 1 94%
3. Krużel Paulina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
18 15 3 83%
4. Dudzińska Daria
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
14 14 0 100%
5. Pęksa Paulina
(KS GORCE Nowy Targ)
14 11 3 79%
6. Lech Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
15 11 4 73%
7. Godlewska Izabela
(KS GORCE Nowy Targ)
15 11 4 73%
8. Włuczyńska Ksenia
(Klub AZS PWSZ Nysa)
17 11 6 65%
9. Jurkova Eva
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
17 11 6 65%
10. Jończyk Ada
(KU AZS UE II Wrocław)
17 11 6 65%
11. Paszek Patrycja
(Klub AZS PWSZ Nysa)
18 11 7 61%
12. Kołodziej Ewa
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
15 10 5 67%
13. Michorczyk Natalia
(Klub AZS PWSZ Nysa)
17 10 7 59%
14. Osińska Katarzyna
(Klub AZS PWSZ Nysa)
18 10 8 56%
15. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
16 9 7 56%
16. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
16 9 7 56%
17. Tokarczyk Karolina
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
16 9 7 56%
18. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
17 9 8 53%
19. Jeżewska Aleksandra
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
17 9 8 53%
20. Pawlak Katarzyna
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
17 9 8 53%
21. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
16 8 8 50%
22. Filinowicz Monika
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
17 8 9 47%
23. Zawadzka Emilia
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
18 8 10 44%
24. Bratejko Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
18 8 10 44%
25. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
18 8 10 44%
26. Urbańczyk Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
13 7 6 54%
27. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
16 7 9 44%
28. Paszek Aleksandra
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
17 7 10 41%
29. Karasiowa Lizaveta
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
17 7 10 41%
30. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
12 6 6 50%
31. Łebek Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
12 5 7 42%
32. Matwiszyn Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
14 5 9 36%
33. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
14 5 9 36%
34. Banaś Dominika
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
17 5 12 29%
35. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
18 5 13 28%
36. Szlapa Sylwia
(LZS VICTORIA Chróścice)
18 5 13 28%
37. Knyszewska Paulina
(KU AZS UE II Wrocław)
4 4 0 100%
38. Ciura Aleksandra
(KU AZS UE II Wrocław)
11 4 7 36%
39. Ochman Agnieszka
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
17 4 13 24%
40. Borszowska Alicja
(KU AZS UE II Wrocław)
3 3 0 100%
41. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
15 3 12 20%
42. Nowak Aleksandra
(LZS VICTORIA Chróścice)
3 2 1 67%
43. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
5 2 3 40%
44. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
1 1 0 100%
45. Liu Wenwen
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
1 1 0 100%
46. Zhao Xia
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
2 1 1 50%
47. Młynek Natalia
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
2 1 1 50%
48. Szymczyk Natalia
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce))
2 1 1 50%
49. Ożga Weronika
(KU AZS UE II Wrocław)
2 1 1 50%
50. Pietkiewicz Marianna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
6 1 5 17%
51. Żak-Nowicka Anna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
6 1 5 17%
52. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
7 1 6 14%
53. Kasenberg Magdalena
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
11 1 10 9%
54. Jucha Patrycja
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
1 0 1 0%
55. Michalska Jagoda
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
1 0 1 0%
56. Surowiak Laura
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
1 0 1 0%
57. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
1 0 1 0%
58. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona))
1 0 1 0%
59. Rydz Paulina
(Klub AZS PWSZ Nysa)
2 0 2 0%
60. Pawlak Renata
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
2 0 2 0%
61. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
3 0 3 0%
62. Gach Klaudia
(KS GORCE Nowy Targ)
5 0 5 0%
63. Krysińska Paula
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
7 0 7 0%
64. Podyma Karolina
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
12 0 12 0%