Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 16 32 132:28
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 16 27 110:50
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 23 98:62
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 16 17 82:78
5. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 16 14 78:82
6. MKS POGOŃ Siedlce 16 14 70:90
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 16 11 65:95
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 16 10 57:103
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 16 7 57:103
10. KUKS REMUS Kościerzyna 16 5 51:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS Toruń)
14 13 1 93%
2. Matsumoto Cazuo
(ENERGA KTS Toruń)
15 13 2 87%
3. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
15 13 2 87%
4. Węderlich Damian
(ENERGA KTS Toruń)
17 13 4 76%
5. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS Toruń)
15 12 3 80%
6. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
15 12 3 80%
7. Kubik Maciej
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
15 11 4 73%
8. Woś Alan
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
16 10 6 63%
9. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
13 9 4 69%
10. Żabski Radosław
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
15 9 6 60%
11. Kibała Paweł
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
16 9 7 56%
12. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
16 9 7 56%
13. Dosz Sławomir
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
16 9 7 56%
14. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
16 9 7 56%
15. Nowokuński Jacek
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
16 9 7 56%
16. Żarski Karol
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
16 9 7 56%
17. Kaproń Łukasz
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
12 8 4 67%
18. Perzyński Przemysław
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
15 8 7 53%
19. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
16 8 8 50%
20. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
16 8 8 50%
21. Lemański Paweł
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
11 7 4 64%
22. Olek Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
15 7 8 47%
23. Sałaciński Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
15 7 8 47%
24. Kurowski Kamil
(MKS POGOŃ Siedlce)
16 7 9 44%
25. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
6 6 0 100%
26. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
16 6 10 38%
27. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
16 6 10 38%
28. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
6 5 1 83%
29. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
13 5 8 38%
30. Chmiel Piotr
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
13 5 8 38%
31. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
15 5 10 33%
32. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
15 5 10 33%
33. Skubiszewski Witold
(KUKS REMUS Kościerzyna)
15 5 10 33%
34. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
16 5 11 31%
35. Otwinowski Jakub
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
7 3 4 43%
36. Golla Marco
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
12 3 9 25%
37. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
14 3 11 21%
38. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
15 3 12 20%
39. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
15 3 12 20%
40. Badowski Marek
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 2 0 100%
41. Utylski Rafał
(ENERGA KTS Toruń)
2 2 0 100%
42. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
11 2 9 18%
43. Zhu Fengnian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
13 2 11 15%
44. Kowalski Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 1 0 100%
45. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
1 1 0 100%
46. Yin Jiaxu
(ENERGA KTS Toruń)
1 1 0 100%
47. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
4 1 3 25%
48. Rutkowski Mateusz
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
5 1 4 20%
49. Lewandowski Patryk
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
5 1 4 20%
50. Rystwej Marcin
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0%
51. Cierlica Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 0 1 0%
52. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
2 0 2 0%
53. Bielicki Jakub
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
4 0 4 0%
54. Miastowski Maksymilian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
14 0 14 0%