Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS Toruń)
16 15 1 94%
2. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
17 15 2 88%
3. Matsumoto Cazuo
(ENERGA KTS Toruń)
16 14 2 88%
4. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
17 14 3 82%
5. Węderlich Damian
(ENERGA KTS Toruń)
19 13 6 68%
6. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS Toruń)
16 12 4 75%
7. Kubik Maciej
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
17 12 5 71%
8. Żabski Radosław
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
17 10 7 59%
9. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
17 10 7 59%
10. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 10 8 56%
11. Dosz Sławomir
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 10 8 56%
12. Nowokuński Jacek
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 10 8 56%
13. Woś Alan
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
18 10 8 56%
14. Kaproń Łukasz
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
14 9 5 64%
15. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
14 9 5 64%
16. Perzyński Przemysław
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
17 9 8 53%
17. Olek Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
17 9 8 53%
18. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
17 9 8 53%
19. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
17 9 8 53%
20. Sałaciński Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
17 9 8 53%
21. Kibała Paweł
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 9 9 50%
22. Żarski Karol
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
18 9 9 50%
23. Lemański Paweł
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
12 8 4 67%
24. Kurowski Kamil
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 8 10 44%
25. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 7 11 39%
26. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
6 6 0 100%
27. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
14 6 8 43%
28. Chmiel Piotr
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
15 6 9 40%
29. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
17 6 11 35%
30. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
17 6 11 35%
31. Skubiszewski Witold
(KUKS REMUS Kościerzyna)
17 6 11 35%
32. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 6 12 33%
33. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
6 5 1 83%
34. Golla Marco
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
14 5 9 36%
35. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 5 13 28%
36. Otwinowski Jakub
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
8 4 4 50%
37. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
16 4 12 25%
38. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
17 4 13 24%
39. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
17 4 13 24%
40. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
12 3 9 25%
41. Badowski Marek
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 2 0 100%
42. Utylski Rafał
(ENERGA KTS Toruń)
2 2 0 100%
43. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
6 2 4 33%
44. Lewandowski Patryk
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
7 2 5 29%
45. Zhu Fengnian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
14 2 12 14%
46. Kowalski Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 1 0 100%
47. Ishida Carlos
(ENERGA KTS Toruń)
1 1 0 100%
48. Ciołkowski Paweł
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
1 1 0 100%
49. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
1 1 0 100%
50. Yin Jiaxu
(ENERGA KTS Toruń)
1 1 0 100%
51. Rutkowski Mateusz
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
7 1 6 14%
52. Rystwej Marcin
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0%
53. Cierlica Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 0 1 0%
54. Szymanek Bartłomiej
(ENERGA KTS Toruń)
1 0 1 0%
55. Potrykus Wojciech
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
2 0 2 0%
56. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
2 0 2 0%
57. Bielicki Jakub
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
5 0 5 0%
58. Miastowski Maksymilian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
15 0 15 0%