Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
13 12 1 92%
2. Węderlich Damian
(ENERGA KTS Toruń)
14 12 2 86%
3. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
14 12 2 86%
4. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS Toruń)
12 11 1 92%
5. Matsumoto Cazuo
(ENERGA KTS Toruń)
13 11 2 85%
6. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS Toruń)
11 10 1 91%
7. Woś Alan
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
13 10 3 77%
8. Kubik Maciej
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
13 9 4 69%
9. Perzyński Przemysław
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
12 8 4 67%
10. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
13 8 5 62%
11. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
14 8 6 57%
12. Kaproń Łukasz
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
9 7 2 78%
13. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
11 7 4 64%
14. Żabski Radosław
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
12 7 5 58%
15. Kibała Paweł
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
13 7 6 54%
16. Nowokuński Jacek
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
13 7 6 54%
17. Żarski Karol
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
13 7 6 54%
18. Dosz Sławomir
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
14 7 7 50%
19. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
14 7 7 50%
20. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
6 6 0 100%
21. Lemański Paweł
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
9 6 3 67%
22. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
14 6 8 43%
23. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
11 5 6 45%
24. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
14 5 9 36%
25. Kurowski Kamil
(MKS POGOŃ Siedlce)
14 5 9 36%
26. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
14 5 9 36%
27. Skubiszewski Witold
(KUKS REMUS Kościerzyna)
14 5 9 36%
28. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
5 4 1 80%
29. Chmiel Piotr
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
11 4 7 36%
30. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
12 4 8 33%
31. Olek Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
12 4 8 33%
32. Sałaciński Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
12 4 8 33%
33. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
14 4 10 29%
34. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
14 4 10 29%
35. Otwinowski Jakub
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
6 3 3 50%
36. Golla Marco
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
10 3 7 30%
37. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
12 3 9 25%
38. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
14 3 11 21%
39. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
14 3 11 21%
40. Badowski Marek
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 2 0 100%
41. Utylski Rafał
(ENERGA KTS Toruń)
2 2 0 100%
42. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
9 2 7 22%
43. Kowalski Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 1 0 100%
44. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
1 1 0 100%
45. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
4 1 3 25%
46. Zhu Fengnian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
10 1 9 10%
47. Rystwej Marcin
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0%
48. Cierlica Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
1 0 1 0%
49. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
1 0 1 0%
50. Rutkowski Mateusz
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
3 0 3 0%
51. Lewandowski Patryk
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
3 0 3 0%
52. Bielicki Jakub
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
4 0 4 0%
53. Miastowski Maksymilian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
12 0 12 0%