Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
18 15 3 83%
2. Nalepa Kamil
(ZKS Zielona Góra)
17 14 3 82%
3. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
18 14 4 78%
4. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
18 14 4 78%
5. Wachowiak Łukasz
(ZKS Zielona Góra)
18 14 4 78%
6. Lubaś Sebastian
(IKTS BROŃ Radom)
18 14 4 78%
7. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
16 13 3 81%
8. Nadolski Łukasz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 13 5 72%
9. Galas Michał
(LKS ODRA Głoska)
18 12 6 67%
10. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
18 12 6 67%
11. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA Głoska)
17 11 6 65%
12. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
18 11 7 61%
13. Więcek Adrian
(GMKS STRZELEC Frysztak)
18 10 8 56%
14. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC Frysztak)
18 10 8 56%
15. Pietraszko Łukasz
(BISTS Bielsko-Biała)
18 10 8 56%
16. Gołda Łukasz
(PWSZ Zamość)
18 10 8 56%
17. Szymczyk Jan
(BISTS Bielsko-Biała)
18 10 8 56%
18. Zdzienicki Kamil
(GMKS STRZELEC Frysztak)
18 10 8 56%
19. Zdzienicki Piotr
(GMKS STRZELEC Frysztak)
18 10 8 56%
20. Sankowski Marcin
(IKS START Zduńska Wola)
18 10 8 56%
21. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
17 9 8 53%
22. Wiśniewski Tomasz
(IKS START Zduńska Wola)
17 9 8 53%
23. Kaczmarek Andrzej
(IKS START Zduńska Wola)
17 9 8 53%
24. Balcerzak Marcin
(TTS POLONIA II Bytom)
18 8 10 44%
25. Masłowski Jakub
(TTS POLONIA II Bytom)
15 7 8 47%
26. Zwoliński Mariusz
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
17 7 10 41%
27. Wróbel Dariusz
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
17 7 10 41%
28. Kwodawski Bartosz
(TTS POLONIA II Bytom)
19 7 12 37%
29. Janczewski Grzegorz
(IKS START Zduńska Wola)
18 6 12 33%
30. Misztal Igor
(LKS ODRA Głoska)
18 6 12 33%
31. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
18 6 12 33%
32. Kądziela Marek
(TTS POLONIA II Bytom)
18 6 12 33%
33. Najder Szymon
(ZKS Zielona Góra)
17 5 12 29%
34. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 5 13 28%
35. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 5 13 28%
36. Jankowski Jakub
(ZKS Zielona Góra)
18 5 13 28%
37. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
18 5 13 28%
38. Moczko Michał
(LKS ODRA Głoska)
13 4 9 31%
39. Wasilewski Damian
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
18 3 15 17%
40. Grela Paweł
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
18 3 15 17%
41. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA Głoska)
3 1 2 33%
42. Ciszewski Dominik
(IKS START Zduńska Wola)
1 0 1 0%
43. Szołtysek Artur
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
1 0 1 0%
44. Kisielewicz Daniel
(PWSZ Zamość)
1 0 1 0%
45. Kuźniak Łukasz
(LKS ODRA Głoska)
1 0 1 0%
46. Pabich Piotr
(IKS START Zduńska Wola)
1 0 1 0%
47. Przewłocki Jacek
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
1 0 1 0%
48. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA Głoska)
2 0 2 0%
49. Łysakowski Michał
(TTS POLONIA II Bytom)
2 0 2 0%
50. Stamirowski Krzysztof
(ZKS Zielona Góra)
2 0 2 0%
51. Kieroński Adam
(UKS VILLA VERDE Olesno)
2 0 2 0%