Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
8 7 1 88%
2. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
8 7 1 88%
3. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
8 7 1 88%
4. Krzewicka Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
7 6 1 86%
5. Gryko Kamila
(UKS DOJLIDY Białystok)
8 6 2 75%
6. Jackowska Julia
(UKS DOJLIDY Białystok)
5 5 0 100%
7. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
6 5 1 83%
8. Zielińska Anna Monika
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
7 5 2 71%
9. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
7 5 2 71%
10. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
7 5 2 71%
11. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
8 5 3 63%
12. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
8 5 3 63%
13. Wandachowicz Sylwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
5 4 1 80%
14. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
5 4 1 80%
15. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 4 2 67%
16. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 4 2 67%
17. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
6 4 2 67%
18. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
6 4 2 67%
19. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
6 4 2 67%
20. Przywarta Sandra
(UKS CHAMPION Police)
6 4 2 67%
21. Witkowska Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
7 4 3 57%
22. Grygorcewicz Anna
(UKS CHAMPION Police)
7 4 3 57%
23. Mielnicka Weronika
(UKS DOJLIDY Białystok)
8 4 4 50%
24. Kozioł Sandra
(UKS DOJLIDY Białystok)
8 4 4 50%
25. Łada Karolina
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 3 3 50%
26. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
6 3 3 50%
27. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 2 0 100%
28. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
2 2 0 100%
29. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 2 1 67%
30. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
6 2 4 33%
31. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
7 2 5 29%
32. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
7 2 5 29%
33. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
2 1 1 50%
34. Lorchanka Iryna
(UKS DOJLIDY Białystok)
3 1 2 33%
35. Baskutyte Ugne
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 1 2 33%
36. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
6 1 5 17%
37. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
6 1 5 17%
38. Prusińska Hanna
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
7 1 6 14%
39. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
1 0 1 0%
40. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0%
41. Kmiecik Karin
(UKS CHAMPION Police)
1 0 1 0%
42. Rosik Iwona
(UKS CHAMPION Police)
2 0 2 0%
43. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
3 0 3 0%
44. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
4 0 4 0%
45. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
5 0 5 0%
46. Moskwa Martyna
(UKS CHAMPION Police)
5 0 5 0%
47. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
6 0 6 0%
48. Jędrzejewska Anna
(UKS CHAMPION Police)
7 0 7 0%
49. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
8 0 8 0%
50. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
8 0 8 0%