Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 13 24 100:30
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 14 22 105:35
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 13 21 88:42
4. UKS DOJLIDY Białystok 14 19 80:60
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 13 15 71:59
6. GLKS II Nadarzyn 14 14 76:64
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 13 6 40:90
8. UKS CHAMPION Police 14 5 38:102
9. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 13 4 29:101
10. STELLA NIECHAN Gniezno 13 4 43:87

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Krzewicka Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 13 1 93%
2. Zielińska Anna Monika
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 12 2 86%
3. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
13 11 2 85%
4. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
13 11 2 85%
5. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
13 11 2 85%
6. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
13 11 2 85%
7. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
11 10 1 91%
8. Gryko Kamila
(UKS DOJLIDY Białystok)
13 10 3 77%
9. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
10 9 1 90%
10. Jackowska Julia
(UKS DOJLIDY Białystok)
11 9 2 82%
11. Wandachowicz Sylwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
10 8 2 80%
12. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
13 8 5 62%
13. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
13 8 5 62%
14. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
13 8 5 62%
15. Łada Karolina
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
13 8 5 62%
16. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
13 8 5 62%
17. Witkowska Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 8 6 57%
18. Mielnicka Weronika
(UKS DOJLIDY Białystok)
14 8 6 57%
19. Kozioł Sandra
(UKS DOJLIDY Białystok)
14 8 6 57%
20. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
12 7 5 58%
21. Baskutyte Ugne
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
10 6 4 60%
22. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
13 6 7 46%
23. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
13 6 7 46%
24. Grygorcewicz Anna
(UKS CHAMPION Police)
13 6 7 46%
25. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
14 6 8 43%
26. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
14 6 8 43%
27. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
9 5 4 56%
28. Przywarta Sandra
(UKS CHAMPION Police)
10 5 5 50%
29. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
11 4 7 36%
30. Prusińska Hanna
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
13 4 9 31%
31. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
7 3 4 43%
32. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
11 3 8 27%
33. Moskwa Martyna
(UKS CHAMPION Police)
12 3 9 25%
34. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 2 0 100%
35. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
2 2 0 100%
36. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 2 1 67%
37. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
9 2 7 22%
38. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
10 2 8 20%
39. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
12 2 10 17%
40. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
13 2 11 15%
41. Jędrzejewska Anna
(UKS CHAMPION Police)
14 2 12 14%
42. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
3 1 2 33%
43. Lorchanka Iryna
(UKS DOJLIDY Białystok)
4 1 3 25%
44. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
4 1 3 25%
45. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 0 1 0%
46. Wereszczaka Anna
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0%
47. Łebek Martyna
(UKS CHAMPION Police)
1 0 1 0%
48. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
1 0 1 0%
49. Kmiecik Karin
(UKS CHAMPION Police)
1 0 1 0%
50. Bogdaniuk Alina
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
3 0 3 0%
51. Rosik Iwona
(UKS CHAMPION Police)
5 0 5 0%
52. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
8 0 8 0%
53. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
9 0 9 0%
54. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
13 0 13 0%
55. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
13 0 13 0%