Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UE II Wrocław 17 31 123:47
2. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 17 27 113:57
3. KS GORCE Nowy Targ 17 21 90:80
4. AZS PWSZ Nysa 17 18 89:81
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 17 87:83
6. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 12 77:93
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 11 64:106
8. LZS VICTORIA Chróścice 17 8 63:107
9. MKS JEDYNKA Łódź 17 1 45:125
10. KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 9 16 59:31

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
17 12 5 71%
2. Bratejko Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
17 12 5 71%
3. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
12 11 1 92%
4. Pęksa Paulina
(KS GORCE Nowy Targ)
13 11 2 85%
5. Knyszewska Paulina
(KU AZS UE II Wrocław)
14 11 3 79%
6. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 11 5 69%
7. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
16 11 5 69%
8. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 11 5 69%
9. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
17 11 6 65%
10. Michorczyk Natalia
(AZS PWSZ Nysa)
17 11 6 65%
11. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
17 11 6 65%
12. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
17 10 7 59%
13. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
17 10 7 59%
14. Godlewska Izabela
(KS GORCE Nowy Targ)
12 9 3 75%
15. Lech Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
15 9 6 60%
16. Jurkova Eva
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
16 9 7 56%
17. Dudzińska Daria
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
11 8 3 73%
18. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
15 8 7 53%
19. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
15 8 7 53%
20. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
15 8 7 53%
21. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
17 8 9 47%
22. Galus Katarzyna
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
8 6 2 75%
23. Cięszczyk Natalia
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
9 6 3 67%
24. Krużel Paulina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
12 6 6 50%
25. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
14 6 8 43%
26. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
5 5 0 100%
27. Wabik Sandra
(KU AZS UE II Wrocław)
7 5 2 71%
28. Sivakova Katsiaryna
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
9 5 4 56%
29. Jeżewska Aleksandra
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
10 5 5 50%
30. Banaś Dominika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
11 5 6 45%
31. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
12 5 7 42%
32. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
12 5 7 42%
33. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
15 5 10 33%
34. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
17 5 12 29%
35. Matwiszyn Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
9 4 5 44%
36. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
3 3 0 100%
37. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
4 3 1 75%
38. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
10 3 7 30%
39. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
16 3 13 19%
40. Uchnast Agata
(MKS JEDYNKA Łódź)
17 3 14 18%
41. Żak Anna
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
4 2 2 50%
42. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
6 2 4 33%
43. Kowalska Oliwia
(MKS JEDYNKA Łódź)
7 2 5 29%
44. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
12 2 10 17%
45. Szlapa Sylwia
(LZS VICTORIA Chróścice)
13 2 11 15%
46. Gilewska Dominika
(MKS JEDYNKA Łódź)
15 2 13 13%
47. Niciak Zuzanna
(MKS JEDYNKA Łódź)
16 2 14 13%
48. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
1 1 0 100%
49. Jucha Patrycja
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
2 1 1 50%
50. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
5 1 4 20%
51. Holak Marta
(MKS JEDYNKA Łódź)
6 1 5 17%
52. Chrabąszcz Marta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
1 0 1 0%
53. Bachura Julia
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
1 0 1 0%
54. Lewandowska Iwona
(MKS JEDYNKA Łódź)
1 0 1 0%
55. Riwoń Wiktoria
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
1 0 1 0%
56. Bartoszek Julia
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
1 0 1 0%
57. Draczyńska Martyna
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
1 0 1 0%
58. Pelczar Weronika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
1 0 1 0%
59. Ledzion Katarzyna
(MKS JEDYNKA Łódź)
2 0 2 0%
60. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
2 0 2 0%
61. Tokarczyk Karolina
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
3 0 3 0%
62. Frontczak Magdalena
(MKS JEDYNKA Łódź)
4 0 4 0%
63. Wróbel Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
5 0 5 0%