Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 9 18 72:18
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 8 13 60:20
3. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 9 10 52:38
4. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 8 10 44:36
5. MKS POGOŃ Siedlce 8 9 45:35
6. ENERGA KTS II Toruń 8 7 44:36
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 7 6 29:41
8. GKTS Wiązowna 9 6 35:55
9. KS SPÓJNIA Warszawa 9 5 32:58
10. UKS VICTORIA Płock 9 0 7:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bąk Daniel
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
9 8 1 89%
2. Dosz Sławomir
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
9 8 1 89%
3. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
9 8 1 89%
4. Skubiszewski Witold
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
9 8 1 89%
5. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
8 7 1 88%
6. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
8 7 1 88%
7. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
8 7 1 88%
8. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
8 7 1 88%
9. Woskowicz Marcin
(ENERGA KTS II Toruń)
8 6 2 75%
10. Perzyński Przemysław
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
8 5 3 63%
11. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
8 5 3 63%
12. Woś Alan
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
8 5 3 63%
13. Kaproń Łukasz
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
8 5 3 63%
14. Lemański Paweł
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
8 5 3 63%
15. Koszyk Bogusław
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
8 5 3 63%
16. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
9 5 4 56%
17. Żabski Radosław
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
9 5 4 56%
18. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
6 4 2 67%
19. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
8 4 4 50%
20. Chojnicki Maciej
(GKTS Wiązowna)
8 4 4 50%
21. Tomaszuk Tomasz
(MKS POGOŃ Siedlce)
8 4 4 50%
22. Misztal Igor
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
9 4 5 44%
23. Olek Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
9 4 5 44%
24. Sałaciński Przemysław
(KS SPÓJNIA Warszawa)
9 4 5 44%
25. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
9 4 5 44%
26. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
7 3 4 43%
27. Moliński Kacper
(UKS VICTORIA Płock)
9 3 6 33%
28. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
9 3 6 33%
29. Wasiak Damian
(UKS VICTORIA Płock)
9 3 6 33%
30. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS II Toruń)
2 2 0 100%
31. Gajek Bartosz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
4 2 2 50%
32. Młynarski Filip
(GKTS Wiązowna)
4 2 2 50%
33. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
7 2 5 29%
34. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
7 2 5 29%
35. Miszkurka Jakub
(KS SPÓJNIA Warszawa)
8 2 6 25%
36. Szaliński Mikołaj
(KS SPÓJNIA Warszawa)
9 2 7 22%
37. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 1 1 50%
38. Murawski Michał
(GKTS Wiązowna)
6 1 5 17%
39. Maćkowiak Wojciech
(ENERGA KTS II Toruń)
7 1 6 14%
40. Szymanek Bartłomiej
(ENERGA KTS II Toruń)
8 1 7 13%
41. Utylski Rafał
(ENERGA KTS II Toruń)
1 0 1 0%
42. Błąkała Paweł
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
1 0 1 0%
43. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
1 0 1 0%
44. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA Płock)
2 0 2 0%
45. Markowski Michał
(UKS VICTORIA Płock)
3 0 3 0%
46. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
4 0 4 0%
47. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
5 0 5 0%
48. Kucharski Maciej
(UKS VICTORIA Płock)
5 0 5 0%
49. Naperty Łukasz
(UKS VICTORIA Płock)
8 0 8 0%