Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Gryko Kamila
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
17 14 3 82%
2. Jackowska Julia
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
17 14 3 82%
3. Zielińska Anna Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
18 12 6 67%
4. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
18 12 6 67%
5. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
18 12 6 67%
6. Łebek Alicja
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
17 11 6 65%
7. Karahodzina Inna
(KS GALAXY Białystok)
17 11 6 65%
8. Klimczak Monika
(KS GALAXY Białystok)
17 11 6 65%
9. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
17 11 6 65%
10. Nowacka Paulina
(LKTS LUVENA Luboń)
18 11 7 61%
11. Chudy Anita
(LKTS LUVENA Luboń)
18 11 7 61%
12. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
14 10 4 71%
13. Lipska Agnieszka
(KS GALAXY Białystok)
17 10 7 59%
14. Kiedrowska Joanna
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
18 10 8 56%
15. Płotka Magda
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
18 10 8 56%
16. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
18 10 8 56%
17. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
15 9 6 60%
18. Kisel Darya
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
16 9 7 56%
19. Jarkowska Aleksandra
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
18 9 9 50%
20. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
18 9 9 50%
21. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
18 9 9 50%
22. Płotka Katarzyna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
18 8 10 44%
23. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
18 8 10 44%
24. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
18 8 10 44%
25. Zhaludok Nuriya
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
18 8 10 44%
26. Górska Michalina
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
14 7 7 50%
27. Garbino Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
18 7 11 39%
28. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
8 6 2 75%
29. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
13 6 7 46%
30. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
14 6 8 43%
31. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 6 8 43%
32. Nowakowska Anna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
15 6 9 40%
33. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
17 6 11 35%
34. Gilewska Dominika
(GLKS II Nadarzyn)
17 6 11 35%
35. Karasiowa Lizaveta
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
10 5 5 50%
36. Spychała Joanna
(LKTS LUVENA Luboń)
14 5 9 36%
37. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 5 11 31%
38. Sułek Zuzanna
(LKTS LUVENA Luboń)
18 5 13 28%
39. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
10 4 6 40%
40. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 3 11 21%
41. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 2 1 67%
42. Drąg Marta
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
4 2 2 50%
43. Mielnicka Weronika
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
4 2 2 50%
44. Ren Bingran
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
5 2 3 40%
45. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
12 2 10 17%
46. Bartoszek Julia
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
1 1 0 100%
47. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 1 0 100%
48. Nawrocka Klaudia
(KS GALAXY Białystok)
1 1 0 100%
49. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
4 1 3 25%
50. Bartkiewicz Julia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
4 1 3 25%
51. Dąbrzał Zuzanna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
6 1 5 17%
52. Kocoń Roksana
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 0 1 0%
53. Fidala Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
1 0 1 0%
54. Bogdaniuk Alina
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
1 0 1 0%
55. Gilewska Kinga
(KS GALAXY Białystok)
1 0 1 0%
56. Przybytkowska Wiktoria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 0 1 0%
57. Gładysz Julia
(LKTS LUVENA Luboń)
1 0 1 0%
58. Nikiel Amelia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
2 0 2 0%
59. Mika Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
2 0 2 0%
60. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
2 0 2 0%
61. Zielińska Maja
(LKTS LUVENA Luboń)
3 0 3 0%
62. Prusińska Hanna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
6 0 6 0%