Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:4
2. SKTS Sochaczew 18 32 48:14
3. KU AZS UE Wrocław 18 24 40:26
4. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 18 32:37
5. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 18 37:35
6. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 18 35:40
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 14 31:38
8. AZS AJD Częstochowa 18 14 29:38
9. KS GALAXY Białystok 18 6 20:49
10. MRKS Gdańsk 18 0 9:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Grzybowska-Franc Katarzyna
(SKTS)
22 20 2 91% 60:6
2. Sikorska Magdalena
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
28 17 11 61% 51:33
3. Li Qian
(SPAR-Zamek)
15 15 0 100% 45:0
4. Pastor-Gołda Agata
(SKTS)
19 15 4 79% 45:12
5. Gaponova Ganna
(Galaxy)
21 15 6 71% 45:18
6. Szymańska Antonina
(GLKS Wanzl Scania)
29 15 14 52% 45:42
7. Partyka Natalia
(SPAR-Zamek)
15 14 1 93% 42:3
8. Zhao Xia
(Bronowianka)
22 14 8 64% 42:24
9. Szczerkowska Magdalena
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
23 14 9 61% 42:27
10. Arlouskaya Alina
(Polmlek Zamer)
26 14 12 54% 42:36
11. Dong Rui Fang
(SKTS)
17 13 4 76% 39:12
12. Bajor Natalia
(AZS UE)
21 13 8 62% 39:24
13. Pietkiewicz Monika
(Polmlek Zamer)
26 13 13 50% 39:39
14. Strbikova Renata
(SPAR-Zamek)
12 12 0 100% 36:0
15. Baravok Katsiaryna
(AZS AJD)
25 12 13 48% 36:39
16. Stefańska Kinga
(SPAR-Zamek)
12 10 2 83% 30:6
17. Łuczakowska Daria
(AZS UE)
13 10 3 77% 30:9
18. Ślifirczyk Katarzyna
(AZS AJD)
19 10 9 53% 30:27
19. Liu Qimei
(AZS UE)
20 10 10 50% 30:30
20. Kusińska Klaudia
(GLKS Wanzl Scania)
19 9 10 47% 27:30
21. Smętek Marta
(Bronowianka)
21 8 13 38% 24:39
22. Krzewicka Maja
(Polmlek Zamer)
17 7 10 41% 21:30
23. Kuchuk Maryia
(AZS AJD)
19 7 12 37% 21:36
24. Knyszewska Paulina
(Bronowianka)
10 6 4 60% 18:12
25. Jurkova Eva
(GLKS Wanzl Scania)
19 6 13 32% 18:39
26. Wabik Sandra
(AZS UE)
9 4 5 44% 12:15
27. Falarz Aleksandra
(Bronowianka)
10 3 7 30% 9:21
28. Nawrocka Klaudia
(Galaxy)
12 3 9 25% 9:27
29. Rzeszutek Aleksandra
(MRKS)
16 3 13 19% 9:39
30. Olczak Honorata
(MRKS)
17 3 14 18% 9:42
31. Krajewska Marta
(MRKS)
18 3 15 17% 9:45
32. Michorczyk Natalia
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
18 3 15 17% 9:45
33. Krzysiek Paulina
(GLKS Wanzl Scania)
2 2 0 100% 6:0
34. Załomska Roksana
(SPAR-Zamek)
3 2 1 67% 6:3
35. Matwiszyn Natalia
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
1 1 0 100% 3:0
36. Han Ying
(SPAR-Zamek)
1 1 0 100% 3:0
37. Karasiowa Lizaveta
(Galaxy)
15 1 14 7% 3:42
38. Dąbrowska Aleksandra
(Galaxy)
16 1 15 6% 3:45
39. Lis Marta
(Galaxy)
1 0 1 0% 0:3
40. Wiankowska Julia
(SKTS)
1 0 1 0% 0:3
41. Witkowska Julia
(MRKS)
1 0 1 0% 0:3
42. Mazur Magdalena
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
1 0 1 0% 0:3
43. Ściblak Joanna
(AZS AJD)
2 0 2 0% 0:6
44. Gilewska Kinga
(Galaxy)
2 0 2 0% 0:6
45. Pięta Aleksandra
(AZS AJD)
2 0 2 0% 0:6
46. Sokolovskyte Jolita
(Galaxy)
2 0 2 0% 0:6
47. Kędzior Daria
(MRKS)
2 0 2 0% 0:6
48. Zaniewska Wiktoria
(SKTS)
3 0 3 0% 0:9
49. Miklaszewska Maja
(MRKS)
3 0 3 0% 0:9
50. Matwiszyn Ewelina
(KGHM-ZANAM DWSPiT)
4 0 4 0% 0:12
51. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS)
6 0 6 0% 0:18