Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Vrablik Jiri
(KS DEKORGLASS Działdowo)
35 24 11 69% 72:33
2. Lakeev Vasily
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
41 24 17 59% 72:51
3. Zeng Yi Wang
(DOJLIDY Białystok)
34 23 11 68% 69:33
4. Tsuboi Gustavo
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
34 21 13 62% 63:39
5. Górak Daniel
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
30 20 10 67% 60:30
6. Gionis Panagiotis
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
27 19 8 70% 57:24
7. Wang Yang
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
28 19 9 68% 57:27
8. Paikov Mikhail
(MORLINY Ostróda)
35 19 16 54% 57:48
9. Konishi Kaii
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
21 18 3 86% 54:9
10. Błaszczyk Lucjan
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
31 17 14 55% 51:42
11. Konecny Tomas
(3S POLONIA Bytom)
34 17 17 50% 51:51
12. Horejsi Miroslav
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
26 15 11 58% 45:33
13. Matsumoto Cazuo
(KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
34 15 19 44% 45:57
14. Floras Robert
(3S POLONIA Bytom)
26 14 12 54% 42:36
15. Prokopcov Dmitrij
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
31 14 17 45% 42:51
16. Badowski Marek
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
24 13 11 54% 39:33
17. Such Bartosz
(MORLINY Ostróda)
25 13 12 52% 39:36
18. Platonov Pavel
(DOJLIDY Białystok)
27 13 14 48% 39:42
19. Devos Robin
(MORLINY Ostróda)
31 13 18 42% 39:54
20. Pattantyus Adam
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
27 12 15 44% 36:45
21. Zatówka Patryk
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
22 11 11 50% 33:33
22. Kosowski Jakub
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
25 11 14 44% 33:42
23. Chmiel Paweł
(3S POLONIA Bytom)
26 11 15 42% 33:45
24. Zhai Chao
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
15 10 5 67% 30:15
25. Matsudaira Kenji
(KS DEKORGLASS Działdowo)
16 10 6 63% 30:18
26. Chojnowski Patryk
(KS DEKORGLASS Działdowo)
24 10 14 42% 30:42
27. Sirucek Pavel
(KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
28 10 18 36% 30:54
28. Bąk Daniel
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
29 10 19 34% 30:57
29. Yoshida Masaki
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
15 9 6 60% 27:18
30. Wong Chun Ting
(KS DEKORGLASS Działdowo)
9 8 1 89% 24:3
31. Desai Harmeet
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
10 8 2 80% 24:6
32. Oversjo Mattias
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
10 7 3 70% 21:9
33. Takakiwa Taku
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
11 7 4 64% 21:12
34. Baggaley Andrew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
12 7 5 58% 21:15
35. Gołębiowski Mateusz
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
16 7 9 44% 21:27
36. Lewandowski Tomasz
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
21 7 14 33% 21:42
37. Jeong Sangeun
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
9 6 3 67% 18:9
38. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
27 6 21 22% 18:63
39. Ho Kwan Kit
(DOJLIDY Białystok)
6 5 1 83% 15:3
40. Sun Chia-Hung
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
15 5 10 33% 15:30
41. Khanin Aliaksandr
(DOJLIDY Białystok)
19 5 14 26% 15:42
42. Kulpa Konrad
(KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
17 4 13 24% 12:39
43. Gao Ning
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4 3 1 75% 9:3
44. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS Działdowo)
6 3 3 50% 9:9
45. Chan Kazuhiro
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
9 3 6 33% 9:18
46. Nalepa Kamil
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
13 3 10 23% 9:30
47. Dosz Sławomir
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 3 15 17% 9:45
48. Peng Tang
(KS DEKORGLASS Działdowo)
4 2 2 50% 6:6
49. Zandecki Jan
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
1 1 0 100% 3:0
50. Dosz Dariusz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
2 1 1 50% 3:3
51. Kang Doong Hoon
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
4 1 3 25% 3:9
52. Kotowski Tomasz
(KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
8 1 7 13% 3:21
53. Golla Marco
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
10 1 9 10% 3:27
54. Węderlich Damian
(KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
1 0 1 0% 0:3
55. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS Działdowo)
1 0 1 0% 0:3
56. Tomaszuk Tomasz
(KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk)
1 0 1 0% 0:3
57. Leszczyński Zbigniew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
1 0 1 0% 0:3
58. Stąpor Rafał
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
1 0 1 0% 0:3
59. Pelczar Dawid
(FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
2 0 2 0% 0:6
60. Walaszek Przemysław
(DOJLIDY Białystok)
2 0 2 0% 0:6
61. Michalczyk Artur
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3 0 3 0% 0:9
62. Grześlak Zbigniew
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:12