Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 18 36 54:5
2. KU AZS UE Wrocław 18 28 45:25
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 18 24 41:24
4. SKTS Sochaczew 18 24 43:23
5. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 24 42:25
6. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 20 37:29
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 20:44
8. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 6 20:49
9. MKS JEDYNKA Łódź 18 4 15:50
10. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 2 10:53

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Grzybowska-Franc Katarzyna
(SKTS Sochaczew)
26 21 5 81% 63:15
2. Kusińska Klaudia
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
27 21 6 78% 63:18
3. Bajor Natalia
(KU AZS UE Wrocław)
29 21 8 72% 63:24
4. Sikorska Magdalena
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
21 15 6 71% 45:18
5. Stefańska Kinga
(KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg)
17 14 3 82% 42:9
6. Gaponova Ganna
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
21 14 7 67% 42:21
7. Li Qian
(KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg)
13 13 0 100% 39:0
8. Załomska Roksana
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
20 13 7 65% 39:21
9. Aleksyeyenko Natalya
(AZS UMCS OPTIMA Lublin)
26 13 13 50% 39:39
10. Pavlovich Viktoria
(KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg)
12 12 0 100% 36:0
11. Dong Rui Fang
(SKTS Sochaczew)
21 12 9 57% 36:27
12. Szymańska Antonina
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
22 12 10 55% 36:30
13. Todorovic Andrea
(KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg)
13 11 2 85% 33:6
14. Wang Hong
(KU AZS UE Wrocław)
15 11 4 73% 33:12
15. Trigolos Daria
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
21 11 10 52% 33:30
16. Zhao Xia
(KS BRONOWIANKA Kraków)
11 10 1 91% 30:3
17. Wabik Sandra
(KU AZS UE Wrocław)
17 10 7 59% 30:21
18. Pastor-Gołda Agata
(SKTS Sochaczew)
19 10 9 53% 30:27
19. Ślązak Julia
(MKS JEDYNKA Łódź)
21 10 11 48% 30:33
20. Pietkiewicz Monika
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
13 9 4 69% 27:12
21. Smętek Marta
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
17 9 8 53% 27:24
22. Arlouskaya Alina
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
19 9 10 47% 27:30
23. Lalak Karolina
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
12 5 7 42% 15:21
24. Sivakova Katsiaryna
(AZS UMCS OPTIMA Lublin)
22 5 17 23% 15:51
25. Han Ying
(KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg)
4 4 0 100% 12:0
26. Zielińska Anna Monika
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
20 4 16 20% 12:48
27. Knyszewska Paulina
(KU AZS UE Wrocław)
8 3 5 38% 9:15
28. Maluszczak Agnieszka
(KS BRONOWIANKA Kraków)
8 3 5 38% 9:15
29. Witkowska Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
12 3 9 25% 9:27
30. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA Kraków)
14 3 11 21% 9:33
31. Falarz Aleksandra
(KS BRONOWIANKA Kraków)
17 3 14 18% 9:42
32. Uchnast Agata
(MKS JEDYNKA Łódź)
21 3 18 14% 9:54
33. Kiedrowska Joanna
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
23 3 20 13% 9:60
34. Ledzion Katarzyna
(MKS JEDYNKA Łódź)
12 2 10 17% 6:30
35. Pawlak Sylwia
(AZS UMCS OPTIMA Lublin)
18 2 16 11% 6:48
36. Krzysiek Paulina
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 1 0 100% 3:0
37. Ślifirczyk Katarzyna
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
2 1 1 50% 3:3
38. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA Kraków)
7 1 6 14% 3:18
39. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA Kraków)
1 0 1 0% 0:3
40. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA Kraków)
1 0 1 0% 0:3
41. Wereszczaka Anna
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 0 1 0% 0:3
42. Archacka Julia
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
1 0 1 0% 0:3
43. Pawlak Katarzyna
(AZS UMCS OPTIMA Lublin)
1 0 1 0% 0:3
44. Gao Ran
(KU AZS UE Wrocław)
1 0 1 0% 0:3
45. Jeżewska Aleksandra
(AZS UMCS OPTIMA Lublin)
2 0 2 0% 0:6
46. Łebek Alicja
(KS BRONOWIANKA Kraków)
2 0 2 0% 0:6
47. Frontczak Magdalena
(MKS JEDYNKA Łódź)
3 0 3 0% 0:9
48. Kołodziej Ewa
(KS BRONOWIANKA Kraków)
3 0 3 0% 0:9
49. Wandachowicz Sylwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
8 0 8 0% 0:24
50. Kowalska Oliwia
(MKS JEDYNKA Łódź)
8 0 8 0% 0:24