Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Koszyk Bogusław
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
36 29 7 81% 87:21
2. Fertikowski Paweł
(KS SPÓJNIA Warszawa)
30 28 2 93% 84:6
3. Meng Zhen
(KS SPÓJNIA Warszawa)
35 28 7 80% 84:21
4. Kotowski Tomasz
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
34 25 9 74% 75:27
5. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
36 25 11 69% 75:33
6. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
36 23 13 64% 69:39
7. Chmiel Piotr
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
36 22 14 61% 66:42
8. Tomaszuk Tomasz
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
36 22 14 61% 66:42
9. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
36 22 14 61% 66:42
10. Folwarski Jakub
(MKS POGOŃ Siedlce)
36 21 15 58% 63:45
11. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
36 21 15 58% 63:45
12. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
36 23 13 64% 56:34
13. Sposób Tomasz
(MORLINY II Ostróda)
34 18 16 53% 54:48
14. Daniel Artur
(KS SPÓJNIA Warszawa)
35 26 9 74% 53:21
15. Prądziński Marek
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
36 26 10 72% 52:20
16. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
36 23 13 64% 52:38
17. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
36 23 13 64% 46:26
18. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
36 23 13 64% 46:26
19. Zandecki Jan
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
34 18 16 53% 42:42
20. Janczewski Grzegorz
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
36 19 17 53% 41:49
21. Kulczycki Szymon
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
36 18 18 50% 36:36
22. Węderlich Damian
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
28 16 12 57% 35:25
23. Kotarski Maciej
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
32 15 17 47% 35:47
24. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
36 11 25 31% 33:75
25. Murawski Michał
(KS SPÓJNIA Warszawa)
25 16 9 64% 32:19
26. Kreft Damian
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
35 15 20 43% 32:52
27. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
36 14 22 39% 28:44
28. Makowski Tomasz
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
36 13 23 36% 28:62
29. Bortoletto Ferreira Renan
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
16 9 7 56% 27:21
30. Godlewski Łukasz
(KUKS REMUS Kościerzyna)
32 9 23 28% 27:69
31. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
34 13 21 38% 26:44
32. Kurowski Kamil
(KS SPÓJNIA Warszawa)
19 12 7 63% 25:15
33. Utylski Rafał
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
16 12 4 75% 24:8
34. Bąk Marcin
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
12 11 1 92% 22:2
35. Piotrowski Paweł
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
14 9 5 64% 18:10
36. Wieteska Aleksander
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
32 8 24 25% 18:64
37. Brodzki Maciej
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
36 8 28 22% 17:73
38. Sankowski Marcin
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
7 4 3 57% 12:8
39. Misak Mikolai
(MKS POGOŃ Siedlce)
30 6 24 20% 12:48
40. Chrząszcz Wojciech
(MORLINY II Ostróda)
36 6 30 17% 12:62
41. Zatówka Patryk
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
5 4 1 80% 8:2
42. Truszkowski Marcin
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
24 4 20 17% 8:40
43. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
29 4 25 14% 8:50
44. Petaś Kacper
(MORLINY II Ostróda)
30 3 27 10% 7:69
45. Witkowski Jakub
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
21 3 18 14% 6:36
46. Kawiak Krystian
(MORLINY II Ostróda)
24 3 21 13% 6:58
47. Makowski Kacper
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
2 2 0 100% 4:0
48. Piotrowski Krzysztof
(KST ENERGA-MANEKIN II Toruń)
2 2 0 100% 4:0
49. Szafranek Piotr
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
4 2 2 50% 4:4
50. Lipiński Mateusz
(MORLINY II Ostróda)
12 2 10 17% 4:20
51. Gajek Bartosz
(KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk)
2 1 1 50% 2:2
52. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
53. Michalak Paweł
(MORLINY II Ostróda)
2 0 2 0% 0:4
54. Miszkurka Jakub
(SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
55. Żebrowski Jędrzej
(MORLINY II Ostróda)
2 0 2 0% 0:4
56. Jarmołowicz Kamil
(MORLINY II Ostróda)
4 0 4 0% 0:12
57. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
6 0 6 0% 0:12
58. Siluta Jacek
(KUKS REMUS Kościerzyna)
13 0 13 0% 0:28