Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
34 32 2 94% 96:6
2. Chodorski Piotr
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
34 29 5 85% 87:15
3. Woś Alan
(IKTS BROŃ Radom)
34 29 5 85% 87:15
4. Bańkosz Michał
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
32 27 5 84% 81:15
5. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
34 24 10 71% 72:30
6. Cyrnek Piotr
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
33 24 9 73% 58:25
7. Nadolski Łukasz
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
33 23 10 70% 57:28
8. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
33 19 14 58% 57:42
9. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
31 24 7 77% 55:21
10. Szymczyk Jan
(BISTS Bielsko-Biała)
34 18 16 53% 54:48
11. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
34 22 12 65% 52:36
12. Lubaś Sebastian
(UKS VILLA VERDE Olesno)
34 16 18 47% 48:54
13. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
31 19 12 61% 47:33
14. Marcinowski Krzysztof
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
31 20 11 65% 46:30
15. Nalepa Kamil
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
30 15 15 50% 45:45
16. Czernik Mateusz
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
34 18 16 53% 42:44
17. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
34 20 14 59% 40:28
18. Golla Marco
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
30 16 14 53% 39:35
19. Kiełb Dariusz
(PWSZ Zamość)
23 19 4 83% 38:9
20. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
34 19 15 56% 38:30
21. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
29 17 12 59% 35:25
22. Wachowiak Łukasz
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
34 17 17 50% 34:38
23. Felkel Grzegorz
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
34 14 20 41% 34:54
24. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
28 16 12 57% 32:24
25. Masłowski Jakub
(TTS POLONIA II Bytom)
34 13 21 38% 31:55
26. Pietraszko Łukasz
(BISTS Bielsko-Biała)
32 14 18 44% 28:36
27. Balcerzak Marcin
(TTS POLONIA II Bytom)
34 13 21 38% 28:56
28. Kaczmarek Krzysztof
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
16 9 7 56% 27:21
29. Kądziela Marek
(TTS POLONIA II Bytom)
34 11 23 32% 25:61
30. Nowaliński Maciej
(PWSZ Zamość)
15 8 7 53% 24:21
31. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
34 12 22 35% 24:44
32. Kaczor Jan
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
34 8 26 24% 24:78
33. Białczyk Łukasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
32 11 21 34% 22:42
34. Chyc Tomasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
34 7 27 21% 21:81
35. Grela Paweł
(TTS POLONIA II Bytom)
34 9 25 26% 19:65
36. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
29 7 22 24% 14:44
37. Wojdyła Damian
(UKS VILLA VERDE Olesno)
10 5 5 50% 10:10
38. Kuźniak Łukasz
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
27 5 22 19% 10:44
39. Janik Tomasz
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
27 5 22 19% 10:44
40. Moczko Mateusz
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
18 4 14 22% 8:30
41. Burek Szymon
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
5 3 2 60% 6:4
42. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak)
5 2 3 40% 4:6
43. Jankowski Jakub
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
6 2 4 33% 4:8
44. Moczko Michał
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
18 1 17 6% 3:51
45. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
3 1 2 33% 2:4
46. Literski Maciej
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
16 1 15 6% 2:30
47. Tatarczuch Marek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
1 0 1 0% 0:2
48. Kopecki Andrzej
(ZKS MAZEL Zielona Góra)
2 0 2 0% 0:4
49. Petka Krzysztof
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
2 0 2 0% 0:4
50. Morek Radosław
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
2 0 2 0% 0:4
51. Mayovets Rostyslav
(PWSZ Zamość)
2 0 2 0% 0:4
52. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
3 0 3 0% 0:6
53. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska)
3 0 3 0% 0:6
54. Zyzański Marcelian
(BISTS Bielsko-Biała)
3 0 3 0% 0:7
55. Śliwiński Maciej
(UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana))
4 0 4 0% 0:8
56. Strzałka Marek
(WITMAR PODWAWELSKI Kraków)
5 0 5 0% 0:10