Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
34 31 3 91% 93:9
2. Zakrzewska Agata
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
34 28 6 82% 84:18
3. Nowocin Katarzyna
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
34 25 9 74% 75:27
4. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
32 26 6 81% 72:18
5. Szymczak Julia
(ATS Białystok)
36 23 13 64% 69:39
6. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
36 23 13 64% 69:39
7. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
34 22 12 65% 66:36
8. Bąk Natalia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
28 20 8 71% 60:24
9. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
35 20 15 57% 59:44
10. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
33 19 14 58% 57:42
11. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
36 25 11 69% 51:23
12. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
36 17 19 47% 51:57
13. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
34 24 10 71% 49:22
14. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
35 22 13 63% 49:31
15. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
33 19 14 58% 49:37
16. Dyszkiewicz Gabriela
(ATS Białystok)
34 20 14 59% 49:37
17. Leśniak Alicja
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
24 23 1 96% 46:2
18. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
33 23 10 70% 46:21
19. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
36 19 17 53% 45:47
20. Olczak Honorata
(MRKS Gdańsk)
24 21 3 88% 42:6
21. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
28 18 10 64% 40:25
22. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
36 13 23 36% 39:69
23. Łuba Weronika
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
34 17 17 50% 38:46
24. Nawrocka Klaudia
(KS GALAXY Białystok)
36 12 24 33% 36:72
25. Drygas Joanna
(KS GALAXY Białystok)
36 15 21 42% 34:56
26. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 11 5 69% 33:15
27. Prusińska Hanna
(KS GALAXY Białystok)
35 16 19 46% 32:38
28. Leonowicz Monika
(ATS Białystok)
35 15 20 43% 31:41
29. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
18 14 4 78% 29:8
30. Jacek Monika
(STELLA NIECHAN Gniezno)
36 14 22 39% 28:48
31. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
30 11 19 37% 25:51
32. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
34 11 23 32% 25:65
33. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
17 12 5 71% 24:10
34. Karahodzina Inna
(ATS Białystok)
16 8 8 50% 24:24
35. Łada Karolina
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
30 10 20 33% 20:40
36. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
32 8 24 25% 19:61
37. Kłosińska Aleksandra
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
28 8 20 29% 17:51
38. Jędrzejewska Anna
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
36 7 29 19% 16:80
39. Derkowska Monika
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
26 6 20 23% 15:51
40. Ren Bingran
(KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża)
8 7 1 88% 14:2
41. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
8 6 2 75% 12:4
42. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
9 6 3 67% 12:6
43. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
20 4 16 20% 12:46
44. Bejenka Karolina
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
34 6 28 18% 12:56
45. Wereszczaka Anna
(GLKS II Nadarzyn)
19 4 15 21% 8:31
46. Trigolos Daria
(GLKS II Nadarzyn)
2 2 0 100% 6:0
47. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
24 3 21 13% 6:44
48. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
5 2 3 40% 4:6
49. Gilewska Kinga
(KS GALAXY Białystok)
15 2 13 13% 4:26
50. Draniak Natalia
(GLKS II Nadarzyn)
2 1 1 50% 2:2
51. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
4 1 3 25% 2:6
52. Witkowska Julia
(MRKS Gdańsk)
1 0 1 0% 0:3
53. Jeleniewska Karolina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
2 0 2 0% 0:4
54. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 0 2 0% 0:4
55. Nawrocka Aleksandra
(KS GALAXY Białystok)
2 0 2 0% 0:4
56. Zaniewska Wiktoria
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
57. Bujak Oliwia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
2 0 2 0% 0:4
58. Sass Dorota
(GLKS II Nadarzyn)
2 0 2 0% 0:4
59. Kwiatkowska Marita
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
3 0 3 0% 0:6
60. Urbaniak Martyna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
4 0 4 0% 0:8
61. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
4 0 4 0% 0:8
62. Lichocka Antonina
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
6 0 6 0% 0:12
63. Adamska Wiktoria
(MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz)
8 0 8 0% 0:16
64. Filipowicz Julia
(ATS Białystok)
9 0 9 0% 0:18
65. Hermanowska Weronika
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
9 0 9 0% 0:18
66. Tereszkiewicz Monika
(ATS Białystok)
14 0 14 0% 0:28