Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Węgrzyn Anna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
36 33 3 92% 99:9
2. Jurkova Eva
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
36 30 6 83% 90:18
3. Węgrzyn Katarzyna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
36 30 6 83% 90:18
4. Jończyk Ada
(KU AZS UE II Wrocław)
34 31 3 91% 89:9
5. Michorczyk Natalia
(Klub AZS PWSZ Nysa)
36 25 11 69% 75:33
6. Dudzińska Daria
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
28 24 4 86% 72:12
7. Karasiowa Lizaveta
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
34 22 12 65% 66:36
8. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
31 19 12 61% 57:36
9. Banaś Dominika
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
33 18 15 55% 54:45
10. Bratejko Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
36 18 18 50% 54:54
11. Kasenberg Magdalena
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
34 25 9 74% 50:18
12. Osińska Katarzyna
(Klub AZS PWSZ Nysa)
36 21 15 58% 50:40
13. Krużel Paulina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
32 24 8 75% 49:17
14. Paszek Patrycja
(Klub AZS PWSZ Nysa)
35 21 14 60% 48:39
15. Tokarczyk Karolina
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
31 22 9 71% 46:20
16. Lech Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
34 22 12 65% 45:29
17. Pęksa Paulina
(KS GORCE Nowy Targ)
28 20 8 71% 44:18
18. Godlewska Izabela
(KS GORCE Nowy Targ)
30 19 11 63% 43:29
19. Włuczyńska Ksenia
(Klub AZS PWSZ Nysa)
34 21 13 62% 42:26
20. Jeżewska Aleksandra
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
34 17 17 50% 41:45
21. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
32 18 14 56% 40:40
22. Matwiszyn Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
30 12 18 40% 36:54
23. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
36 12 24 33% 36:72
24. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
29 13 16 45% 35:48
25. Szlapa Sylwia
(LZS VICTORIA Chróścice)
35 12 23 34% 33:69
26. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
36 15 21 42% 32:54
27. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
31 14 17 45% 29:48
28. Łebek Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
27 13 14 48% 28:37
29. Kołodziej Ewa
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
32 12 20 38% 25:48
30. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
21 10 11 48% 24:27
31. Urbańczyk Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
25 10 15 40% 24:38
32. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
28 11 17 39% 22:38
33. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
35 11 24 31% 22:48
34. Młynek Natalia
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
34 9 25 26% 22:62
35. Pawlak Katarzyna
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
34 8 26 24% 21:67
36. Knyszewska Paulina
(KU AZS UE II Wrocław)
8 6 2 75% 18:6
37. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
32 9 23 28% 18:46
38. Zawadzka Emilia
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
36 8 28 22% 16:57
39. Ciura Aleksandra
(KU AZS UE II Wrocław)
20 7 13 35% 14:26
40. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
15 6 9 40% 13:23
41. Paszek Aleksandra
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
32 5 27 16% 13:71
42. Żak-Nowicka Anna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
12 6 6 50% 12:12
43. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
14 6 8 43% 12:16
44. Szymczyk Natalia
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
16 6 10 38% 12:20
45. Borszowska Alicja
(KU AZS UE II Wrocław)
6 3 3 50% 6:6
46. Filinowicz Monika
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
13 3 10 23% 6:21
47. Ochman Agnieszka
(MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry)
16 3 13 19% 6:28
48. Liu Wenwen
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
2 2 0 100% 4:0
49. Zhao Xia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
2 1 1 50% 3:3
50. Nowak Aleksandra
(LZS VICTORIA Chróścice)
6 1 5 17% 3:13
51. Jucha Patrycja
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
2 1 1 50% 2:2
52. Górecka Dominika
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
2 1 1 50% 2:3
53. Rydz Paulina
(Klub AZS PWSZ Nysa)
3 1 2 33% 2:5
54. Ożga Weronika
(KU AZS UE II Wrocław)
4 1 3 25% 2:6
55. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
5 1 4 20% 2:8
56. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
4 1 3 25% 2:8
57. Surowiak Laura
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
2 0 2 0% 0:4
58. Michalska Jagoda
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
2 0 2 0% 0:4
59. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
2 0 2 0% 0:6
60. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
3 0 3 0% 0:6
61. Pawlak Renata
(AZS UMCS OPTIMA II Lublin)
4 0 4 0% 0:8
62. Pietkiewicz Marianna
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
4 0 4 0% 0:8
63. Gach Klaudia
(KS GORCE Nowy Targ)
6 0 6 0% 0:16
64. Krysińska Paula
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
14 0 14 0% 0:28
65. Podyma Karolina
(MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)
20 0 20 0% 0:40