Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 35 42:23
2. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 33 41:26
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 31 37:22
4. KS DEKORGLASS Działdowo 15 30 35:20
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 25 33:31
6. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 24 29:27
7. KS SPÓJNIA Warszawa 16 24 33:33
8. MORLINY Ostróda 15 17 27:35
9. 3S POLONIA Bytom 15 16 24:37
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 15 25:40
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 15 13 24:38
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 15 13 21:39

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 26 42:23
2. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 24 41:26
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 15 22 37:22
4. KS DEKORGLASS Działdowo 15 20 35:20
5. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 15 16 29:27
6. KS SPÓJNIA Warszawa 16 16 33:33
7. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 16 16 33:31
8. MORLINY Ostróda 15 12 27:35
9. 3S POLONIA Bytom 15 10 24:37
10. DOJLIDY Wschodzący Białystok 15 8 24:38
11. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 15 8 21:39
12. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 15 6 25:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Tsuboi Gustavo
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
29 20 9 69% 60:27
2. Chojnowski Patryk
(KS SPÓJNIA Warszawa)
27 16 11 59% 48:33
3. Sirucek Pavel
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
21 15 6 71% 45:18
4. Burov Viacheslav
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
21 14 7 67% 42:21
5. Paikov Mikhail
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
22 14 8 64% 42:24
6. Wang Yang
(KS DEKORGLASS Działdowo)
18 13 5 72% 39:15
7. Ho Yingchao
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
12 12 0 100% 36:0
8. Błaszczyk Lucjan
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
19 12 7 63% 36:21
9. Konecny Tomas
(3S POLONIA Bytom)
21 12 9 57% 36:27
10. Wang Zhen
(MORLINY Ostróda)
24 12 12 50% 36:36
11. Górak Daniel
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
17 11 6 65% 33:18
12. Pucar Tomislav
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
17 11 6 65% 33:18
13. Lakeev Vasily
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
18 11 7 61% 33:21
14. Han Chuanxi
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
18 11 7 61% 33:21
15. Zihao Geng
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
18 11 7 61% 33:21
16. Zeng Yi Wang
(DOJLIDY Wschodzący Białystok)
23 11 12 48% 33:36
17. Lam Siu Hang
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
13 10 3 77% 30:9
18. Chodorski Piotr
(KS SPÓJNIA Warszawa)
16 10 6 63% 30:18
19. Drinkhall Paul
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
19 10 9 53% 30:27
20. Lewandowski Tomasz
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
20 10 10 50% 30:30
21. Floras Robert
(3S POLONIA Bytom)
23 10 13 43% 30:39
22. Zatówka Patryk
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
17 9 8 53% 27:24
23. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS Działdowo)
15 8 7 53% 24:21
24. Wang Jianan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
7 7 0 100% 21:0
25. Prokopcov Dmitrij
(MORLINY Ostróda)
19 7 12 37% 21:36
26. Badowski Marek
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
20 7 13 35% 21:39
27. Takakiwa Taku
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
7 6 1 86% 18:3
28. Ng Pak Nam
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
10 6 4 60% 18:12
29. Vrablik Jiri
(KS DEKORGLASS Działdowo)
12 6 6 50% 18:18
30. Ghosh Soumyajit
(DOJLIDY Wschodzący Białystok)
12 6 6 50% 18:18
31. Such Bartosz
(MORLINY Ostróda)
16 5 11 31% 15:33
32. Bąk Daniel
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
19 5 14 26% 15:42
33. Matsudaira Kenta
(KS DEKORGLASS Działdowo)
5 4 1 80% 12:3
34. Wong Chun Ting
(KS DEKORGLASS Działdowo)
5 4 1 80% 12:3
35. Koszyk Bogusław
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
16 4 12 25% 12:36
36. Horejsi Miroslav
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
16 4 12 25% 12:36
37. Platonov Pavel
(DOJLIDY Wschodzący Białystok)
18 4 14 22% 12:42
38. Li Yongyin
(DOJLIDY Wschodzący Białystok)
6 3 3 50% 9:9
39. Desai Harmeet
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
7 3 4 43% 9:12
40. Baggaley Andrew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
4 2 2 50% 6:6
41. Gnanasekaran Sathiyan
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
5 2 3 40% 6:9
42. Aguirre Marcelo
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
6 2 4 33% 6:12
43. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
12 2 10 17% 6:30
44. Masłowski Jakub
(3S POLONIA Bytom)
2 1 1 50% 3:3
45. Cai Wei
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
2 1 1 50% 3:3
46. Konishi Kaii
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
2 1 1 50% 3:3
47. Nalepa Kamil
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
3 1 2 33% 3:6
48. Chmiel Paweł
(3S POLONIA Bytom)
14 1 13 7% 3:39
49. Tomaszuk Tomasz
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
16 1 15 6% 3:45
50. Leszczyński Zbigniew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
1 0 1 0% 0:3
51. Balcerzak Marcin
(3S POLONIA Bytom)
1 0 1 0% 0:3
52. Kang Doong Hoon
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
1 0 1 0% 0:3
53. Wachowiak Łukasz
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
1 0 1 0% 0:3
54. Ufnal Mateusz
(ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
2 0 2 0% 0:6
55. Golla Marco
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
2 0 2 0% 0:6
56. Bańkosz Michał
(DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3 0 3 0% 0:9
57. Walaszek Przemysław
(DOJLIDY Wschodzący Białystok)
3 0 3 0% 0:9
58. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA Warszawa)
13 0 13 0% 0:39