Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:4
2. KU AZS UE Wrocław 18 30 46:23
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 18 24 42:23
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 22 42:36
5. SKTS Sochaczew 18 20 40:31
6. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 18 33:33
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 16 30:38
8. KTS OPTIMA Lublin 18 10 27:43
9. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 4 15:49
10. ATS Białystok 18 0 5:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Ma Wenting
(POLMLEK Lidzbark Warmiński )
32 25 7 78% 75:21
2. Bajor Natalia
(KU AZS UE Wrocław)
26 21 5 81% 63:15
3. Grzybowska-Franc Katarzyna
(SKTS Sochaczew)
29 19 10 66% 57:30
4. Stefańska Kinga
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
18 16 2 89% 48:6
5. Gui Lin
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
24 16 8 67% 48:24
6. Lin Chia-Hsuan
(KS BRONOWIANKA Kraków)
20 15 5 75% 45:15
7. Ge Xinqi
(KU AZS UE Wrocław)
20 14 6 70% 42:18
8. Trigolos Daria
(POLMLEK Lidzbark Warmiński )
27 14 13 52% 42:39
9. Sikorska Magdalena
(KTS OPTIMA Lublin)
27 14 13 52% 42:39
10. Li Qian
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
14 13 1 93% 39:3
11. Załomska Roksana
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
22 13 9 59% 39:27
12. Łuczakowska Daria
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
17 12 5 71% 36:15
13. Pavlovich Viktoria
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
11 11 0 100% 33:0
14. Ślązak Julia
(SKTS Sochaczew)
18 11 7 61% 33:21
15. Ślifirczyk Katarzyna
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
21 11 10 52% 33:30
16. Kusińska Klaudia
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
23 11 12 48% 33:36
17. Krzysiek Paulina
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
18 10 8 56% 30:24
18. Dong Rui Fang
(SKTS Sochaczew)
23 9 14 39% 27:42
19. Nowocin Katarzyna
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
26 8 18 31% 24:54
20. Lalak Karolina
(KTS OPTIMA Lublin)
17 7 10 41% 21:30
21. Samara Elizabeta
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
6 6 0 100% 18:0
22. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE Wrocław)
12 6 6 50% 18:18
23. Smętek Marta
(KS BRONOWIANKA Kraków)
17 6 11 35% 18:33
24. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE Wrocław)
10 5 5 50% 15:15
25. Zakrzewska Agata
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
17 5 12 29% 15:36
26. Aleksyeyenko Natalya
(KTS OPTIMA Lublin)
21 5 16 24% 15:48
27. Han Ying
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
4 4 0 100% 12:0
28. Todorović Andrea
(KTS Enea SIarka Tarnobrzeg)
5 4 1 80% 12:3
29. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA Kraków)
8 4 4 50% 12:12
30. Szymczak Julia
(ATS Białystok)
14 3 11 21% 9:33
31. Leśniak Alicja
(POLMLEK Lidzbark Warmiński )
15 3 12 20% 9:36
32. Bąk Natalia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
15 2 13 13% 6:39
33. Dyszkiewicz Gabriela
(ATS Białystok)
20 2 18 10% 6:54
34. Gawrylczyk-Zielińska Natalia
(SKTS Sochaczew)
1 1 0 100% 3:0
35. Galus Katarzyna
(KTS OPTIMA Lublin)
2 1 1 50% 3:3
36. Falarz Kinga
(BEBETTO AZS AJD Częstochowa)
2 1 1 50% 3:3
37. Cai Yuhan
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
3 1 2 33% 3:6
38. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA Kraków)
6 1 5 17% 3:15
39. Kiedrowska Joanna
(KS BRONOWIANKA Kraków)
13 1 12 8% 3:36
40. Archacka Julia
(POLMLEK Lidzbark Warmiński )
1 0 1 0% 0:3
41. Falarz Aleksandra
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 0 1 0% 0:3
42. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA Kraków)
1 0 1 0% 0:3
43. Wabik Sandra
(KU AZS UE Wrocław)
1 0 1 0% 0:3
44. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
45. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
46. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
47. Bogdanowicz Natalia
(POLMLEK Lidzbark Warmiński )
3 0 3 0% 0:9
48. Tereszkiewicz Monika
(ATS Białystok)
7 0 7 0% 0:21
49. Leonowicz Monika
(ATS Białystok)
18 0 18 0% 0:54