Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 16 32 132:28
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 16 27 110:50
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 23 98:62
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 16 17 82:78
5. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 16 14 78:82
6. MKS POGOŃ Siedlce 16 14 70:90
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 16 11 65:95
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 16 10 57:103
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 16 7 57:103
10. KUKS REMUS Kościerzyna 16 5 51:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Matsumoto Cazuo
(ENERGA KTS Toruń)
30 28 2 93% 84:6
2. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
32 28 4 88% 84:12
3. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS Toruń)
30 27 3 90% 81:9
4. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
27 22 5 81% 66:15
5. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
32 22 10 69% 66:30
6. Nowokuński Jacek
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
32 19 13 59% 57:39
7. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
28 18 10 64% 54:30
8. Dosz Sławomir
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
32 17 15 53% 51:45
9. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS Toruń)
30 24 6 80% 50:14
10. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
32 16 16 50% 48:48
11. Woś Alan
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
32 16 16 50% 48:48
12. Perzyński Przemysław
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
29 18 11 62% 44:28
13. Grela Artur
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
29 21 8 72% 42:16
14. Węderlich Damian
(ENERGA KTS Toruń)
32 21 11 66% 42:22
15. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
32 21 11 66% 42:22
16. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
32 21 11 66% 42:22
17. Skubiszewski Witold
(KUKS REMUS Kościerzyna)
30 16 14 53% 38:36
18. Żarski Karol
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
32 16 16 50% 38:44
19. Chmiel Piotr
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
26 12 14 46% 36:42
20. Kurowski Kamil
(MKS POGOŃ Siedlce)
32 15 17 47% 36:43
21. Kubik Maciej
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
26 16 10 62% 35:24
22. Żabski Radosław
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
30 15 15 50% 35:39
23. Kaproń Łukasz
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
25 14 11 56% 33:29
24. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
32 16 16 50% 32:32
25. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
28 13 15 46% 29:42
26. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
30 13 17 43% 29:45
27. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
25 12 13 48% 28:37
28. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
32 11 21 34% 27:55
29. Golla Marco
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
25 9 16 36% 25:48
30. Olek Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
30 9 21 30% 24:56
31. Kibała Paweł
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
32 10 22 31% 20:44
32. Makowski Andrzej
(KUKS REMUS Kościerzyna)
30 9 21 30% 20:56
33. Lemański Paweł
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
21 9 12 43% 18:30
34. Sałaciński Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
30 9 21 30% 18:42
35. Dziadek Kamil
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
18 8 10 44% 17:21
36. Miastowski Maksymilian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
26 7 19 27% 17:45
37. Zhu Fengnian
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
27 7 20 26% 17:55
38. Michna Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
30 5 25 17% 15:75
39. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
22 7 15 32% 14:31
40. Otwinowski Jakub
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
17 6 11 35% 12:22
41. Badowski Marek
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
4 4 0 100% 10:0
42. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
8 4 4 50% 9:8
43. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
2 2 0 100% 6:0
44. Utylski Rafał
(ENERGA KTS Toruń)
4 3 1 75% 6:2
45. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
12 3 9 25% 6:20
46. Kalinowski Paweł
(KUKS REMUS Kościerzyna)
30 3 27 10% 6:54
47. Yin Jiaxu
(ENERGA KTS Toruń)
2 2 0 100% 4:0
48. Rystwej Marcin
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:2
49. Kuźbiński Michał
(GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:2
50. Cierlica Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
2 0 2 0% 0:4
51. Kowalski Wojciech
(OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
2 0 2 0% 0:4
52. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
4 0 4 0% 0:8
53. Bielicki Jakub
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
8 0 8 0% 0:16
54. Rutkowski Mateusz
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
9 0 9 0% 0:18
55. Lewandowski Patryk
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
12 0 12 0% 0:24