Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
32 30 2 94% 90:6
2. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
36 28 8 78% 84:24
3. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
36 28 8 78% 84:24
4. Nalepa Kamil
(ZKS Zielona Góra)
34 26 8 76% 78:24
5. Zdzienicki Kamil
(GMKS STRZELEC Frysztak)
36 26 10 72% 78:30
6. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
36 28 8 78% 71:23
7. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
36 21 15 58% 63:45
8. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
33 26 7 79% 61:19
9. Kądziela Marek
(TTS POLONIA II Bytom)
36 25 11 69% 57:33
10. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA Głoska)
34 19 15 56% 57:45
11. Nadolski Łukasz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
36 19 17 53% 57:51
12. Janczewski Grzegorz
(IKS START Zduńska Wola)
36 19 17 53% 57:51
13. Więcek Adrian
(GMKS STRZELEC Frysztak)
36 27 9 75% 54:18
14. Wachowiak Łukasz
(ZKS Zielona Góra)
36 18 18 50% 54:54
15. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
36 26 10 72% 52:20
16. Misztal Igor
(LKS ODRA Głoska)
36 22 14 61% 51:39
17. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC Frysztak)
36 17 19 47% 51:57
18. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
36 25 11 69% 50:22
19. Wiśniewski Tomasz
(IKS START Zduńska Wola)
34 20 14 59% 50:36
20. Galas Michał
(LKS ODRA Głoska)
36 24 12 67% 48:26
21. Szymczyk Jan
(BISTS Bielsko-Biała)
36 16 20 44% 48:60
22. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
36 20 16 56% 43:33
23. Masłowski Jakub
(TTS POLONIA II Bytom)
32 13 19 41% 39:57
24. Zdzienicki Piotr
(GMKS STRZELEC Frysztak)
36 19 17 53% 38:34
25. Lubaś Sebastian
(IKTS BROŃ Radom)
36 12 24 33% 36:72
26. Gołda Łukasz
(PWSZ Zamość)
36 17 19 47% 34:38
27. Kwodawski Bartosz
(TTS POLONIA II Bytom)
36 16 20 44% 33:43
28. Jankowski Jakub
(ZKS Zielona Góra)
36 15 21 42% 30:44
29. Balcerzak Marcin
(TTS POLONIA II Bytom)
35 13 22 37% 30:58
30. Sankowski Marcin
(IKS START Zduńska Wola)
36 13 23 36% 29:61
31. Pietraszko Łukasz
(BISTS Bielsko-Biała)
36 14 22 39% 28:44
32. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
36 13 23 36% 26:46
33. Wróbel Dariusz
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
34 7 27 21% 21:81
34. Wasilewski Damian
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
36 10 26 28% 20:56
35. Grela Paweł
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
36 9 27 25% 19:71
36. Zwoliński Mariusz
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
34 7 27 21% 15:69
37. Kaczmarek Andrzej
(IKS START Zduńska Wola)
34 7 27 21% 14:54
38. Najder Szymon
(ZKS Zielona Góra)
25 6 19 24% 12:38
39. Stamirowski Krzysztof
(ZKS Zielona Góra)
13 5 8 38% 10:16
40. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
35 5 30 14% 10:60
41. Kieroński Adam
(UKS VILLA VERDE Olesno)
5 2 3 40% 4:6
42. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA Głoska)
8 2 6 25% 4:12
43. Szołtysek Artur
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
2 1 1 50% 2:2
44. Przewłocki Jacek
(UKTS SOKÓŁ Orzesze)
2 1 1 50% 2:2
45. Kisielewicz Daniel
(PWSZ Zamość)
3 1 2 33% 2:4
46. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA Głoska)
3 1 2 33% 2:5
47. Kuźniak Łukasz
(LKS ODRA Głoska)
9 1 8 11% 2:19
48. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA Głoska)
1 0 1 0% 0:3
49. Ciszewski Dominik
(IKS START Zduńska Wola)
2 0 2 0% 0:4
50. Pabich Piotr
(IKS START Zduńska Wola)
2 0 2 0% 0:4
51. Łysakowski Michał
(TTS POLONIA II Bytom)
5 0 5 0% 0:10
52. Moczko Michał
(LKS ODRA Głoska)
17 0 17 0% 0:47