Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Krzewicka Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
36 33 3 92% 99:9
2. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
32 30 2 94% 90:6
3. Zielińska Anna Monika
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
36 27 9 75% 81:27
4. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
34 26 8 76% 78:24
5. Mielnicka Weronika
(UKS DOJLIDY Białystok)
36 22 14 61% 66:42
6. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
36 25 11 69% 65:29
7. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
34 31 3 91% 64:6
8. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
36 21 15 58% 63:45
9. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
36 25 11 69% 60:30
10. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
36 20 16 56% 60:48
11. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
34 19 15 56% 57:45
12. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
36 27 9 75% 54:18
13. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
32 18 14 56% 54:42
14. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
36 18 18 50% 54:54
15. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
28 26 2 93% 52:4
16. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
26 24 2 92% 48:4
17. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
34 22 12 65% 44:24
18. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
36 20 16 56% 44:42
19. Jackowska Julia
(UKS DOJLIDY Białystok)
28 19 9 68% 39:18
20. Kozioł Sandra
(UKS DOJLIDY Białystok)
30 15 15 50% 39:43
21. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
36 16 20 44% 39:51
22. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
34 15 19 44% 39:53
23. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
34 13 21 38% 39:63
24. Wandachowicz Sylwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
28 18 10 64% 36:20
25. Gryko Kamila
(UKS DOJLIDY Białystok)
32 17 15 53% 34:30
26. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
36 16 20 44% 33:41
27. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
36 11 25 31% 33:75
28. Prusińska Hanna
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
36 12 24 33% 30:71
29. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
26 13 13 50% 29:33
30. Łada Karolina
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
19 13 6 68% 26:12
31. Baskutyte Ugne
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
21 10 11 48% 26:28
32. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
18 11 7 61% 25:15
33. Przywarta Sandra
(UKS CHAMPION Police)
22 11 11 50% 25:29
34. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
34 9 25 26% 21:66
35. Grygorcewicz Anna
(UKS CHAMPION Police)
34 7 27 21% 21:81
36. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
29 10 19 34% 20:38
37. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
34 8 26 24% 19:59
38. Jędrzejewska Anna
(UKS CHAMPION Police)
36 8 28 22% 19:75
39. Lorchanka Iryna
(UKS DOJLIDY Białystok)
12 6 6 50% 18:18
40. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
24 7 17 29% 14:44
41. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
4 4 0 100% 12:0
42. Moskwa Martyna
(UKS CHAMPION Police)
27 6 21 22% 12:48
43. Górska Michalina
(UKS DOJLIDY Białystok)
6 3 3 50% 6:7
44. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
8 3 5 38% 6:10
45. Kmiecik Karin
(UKS CHAMPION Police)
2 1 1 50% 2:2
46. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
6 1 5 17% 2:10
47. Rosik Iwona
(UKS CHAMPION Police)
17 1 16 6% 2:32
48. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
25 1 24 4% 2:48
49. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
36 1 35 3% 2:70
50. Jasiecka Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
2 0 2 0% 0:4
51. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 0 2 0% 0:4
52. Szulc Wiktoria
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
4 0 4 0% 0:8
53. Łebek Martyna
(UKS CHAMPION Police)
6 0 6 0% 0:12
54. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
6 0 6 0% 0:12
55. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
7 0 7 0% 0:14
56. Bogdaniuk Alina
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
8 0 8 0% 0:16
57. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
21 0 21 0% 0:44