Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Krzewicka Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 14 0 100% 42:0
2. Zielińska Anna Monika
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 14 0 100% 42:0
3. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
12 10 2 83% 30:6
4. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 10 6 63% 30:18
5. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 14 2 88% 28:4
6. Nowacka Paulina
(STELLA NIECHAN Gniezno)
16 9 7 56% 27:21
7. Mielnicka Weronika
(UKS DOJLIDY Białystok)
16 9 7 56% 27:21
8. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
12 8 4 67% 24:12
9. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 8 6 57% 24:18
10. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
11 11 0 100% 22:0
11. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
12 11 1 92% 22:2
12. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
12 7 5 58% 21:15
13. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
12 7 5 58% 21:15
14. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 7 9 44% 21:27
15. Witkowska Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
14 10 4 71% 20:8
16. Kozioł Sandra
(UKS DOJLIDY Białystok)
13 8 5 62% 19:13
17. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 9 5 64% 18:10
18. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
12 8 4 67% 16:8
19. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
12 8 4 67% 16:8
20. Przywarta Sandra
(UKS CHAMPION Police)
12 8 4 67% 16:8
21. Żbikowska Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
11 6 5 55% 16:12
22. Klimczak Monika
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
12 5 7 42% 15:21
23. Klabińska Agata
(STELLA NIECHAN Gniezno)
16 5 11 31% 15:33
24. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
8 7 1 88% 14:2
25. Wandachowicz Sylwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
10 7 3 70% 14:6
26. Jackowska Julia
(UKS DOJLIDY Białystok)
11 7 4 64% 14:8
27. Krzysiek Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
4 4 0 100% 12:0
28. Gryko Kamila
(UKS DOJLIDY Białystok)
14 6 8 43% 12:16
29. Lorchanka Iryna
(UKS DOJLIDY Białystok)
10 4 6 40% 12:18
30. Grygorcewicz Anna
(UKS CHAMPION Police)
14 4 10 29% 12:30
31. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
12 5 7 42% 10:16
32. Wysocka Magdalena
(STELLA NIECHAN Gniezno)
16 5 11 31% 10:22
33. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 4 10 29% 8:20
34. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
12 3 9 25% 7:25
35. Łada Karolina
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
7 3 4 43% 6:8
36. Baskutyte Ugne
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 2 4 33% 6:12
37. Ciemna Natalia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 2 12 14% 6:36
38. Prusińska Hanna
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
14 2 12 14% 6:36
39. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
4 2 2 50% 4:4
40. Moskwa Martyna
(UKS CHAMPION Police)
9 2 7 22% 4:14
41. Jędrzejewska Anna
(UKS CHAMPION Police)
14 1 13 7% 3:39
42. Kmiecik Karin
(UKS CHAMPION Police)
2 1 1 50% 2:2
43. Panek Daria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
4 1 3 25% 2:6
44. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
5 1 4 20% 2:8
45. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
5 1 4 20% 2:8
46. Draniak Paulina
(GLKS II Nadarzyn)
3 0 3 0% 0:6
47. Rosik Iwona
(UKS CHAMPION Police)
5 0 5 0% 0:10
48. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
9 0 9 0% 0:18
49. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
9 0 9 0% 0:18
50. Lewandowska Zuzanna
(STELLA NIECHAN Gniezno)
16 0 16 0% 0:32