Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UE II Wrocław 17 31 123:47
2. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 17 27 113:57
3. KS GORCE Nowy Targ 17 21 90:80
4. AZS PWSZ Nysa 17 18 89:81
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 17 87:83
6. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 12 77:93
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 11 64:106
8. LZS VICTORIA Chróścice 17 8 63:107
9. MKS JEDYNKA Łódź 17 1 45:125
10. KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 9 16 59:31

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jurkova Eva
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
32 32 0 100% 96:0
2. Knyszewska Paulina
(KU AZS UE II Wrocław)
28 25 3 89% 75:9
3. Michorczyk Natalia
(AZS PWSZ Nysa)
34 24 10 71% 72:30
4. Bratejko Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
34 22 12 65% 66:36
5. Uchnast Agata
(MKS JEDYNKA Łódź)
34 19 15 56% 57:45
6. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
31 17 14 55% 51:42
7. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
30 19 11 63% 45:31
8. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
32 19 13 59% 45:33
9. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
31 18 13 58% 43:33
10. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
33 20 13 61% 42:29
11. Pęksa Paulina
(KS GORCE Nowy Targ)
24 14 10 58% 42:30
12. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
34 17 17 50% 41:43
13. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
26 16 10 62% 40:24
14. Sivakova Katsiaryna
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
18 13 5 72% 39:15
15. Dudzińska Daria
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
22 15 7 68% 39:19
16. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
32 13 19 41% 39:57
17. Banaś Dominika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
31 15 16 48% 37:45
18. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
34 15 19 44% 37:51
19. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
30 18 12 60% 36:26
20. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
31 12 19 39% 36:57
21. Galus Katarzyna
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
18 17 1 94% 34:2
22. Godlewska Izabela
(KS GORCE Nowy Targ)
22 13 9 59% 33:26
23. Gilewska Dominika
(MKS JEDYNKA Łódź)
30 13 17 43% 33:49
24. Lech Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
25 15 10 60% 30:20
25. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
34 13 21 38% 30:57
26. Krużel Paulina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
20 13 7 65% 28:14
27. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
34 14 20 41% 28:40
28. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
30 11 19 37% 28:46
29. Wabik Sandra
(KU AZS UE II Wrocław)
13 10 3 77% 27:9
30. Matwiszyn Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
18 12 6 67% 25:13
31. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
23 12 11 52% 25:23
32. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
10 10 0 100% 24:0
33. Cięszczyk Natalia
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
18 12 6 67% 24:12
34. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
34 10 24 29% 23:65
35. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
32 11 21 34% 22:42
36. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
24 10 14 42% 20:28
37. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
6 6 0 100% 18:0
38. Jeżewska Aleksandra
(KTS OPTIMA II Lublin (wycofana))
18 6 12 33% 18:36
39. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
18 7 11 39% 15:25
40. Tokarczyk Karolina
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
23 6 17 26% 15:46
41. Żak Anna
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
8 5 3 63% 14:8
42. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
15 7 8 47% 14:16
43. Szlapa Sylwia
(LZS VICTORIA Chróścice)
25 5 20 20% 13:50
44. Niciak Zuzanna
(MKS JEDYNKA Łódź)
32 6 26 19% 12:52
45. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
21 5 16 24% 10:35
46. Wróbel Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
10 4 6 40% 8:14
47. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
19 4 15 21% 8:40
48. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
4 3 1 75% 6:2
49. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
10 3 7 30% 6:17
50. Jucha Patrycja
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
3 2 1 67% 4:2
51. Pelczar Weronika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
3 2 1 67% 4:2
52. Ledzion Katarzyna
(MKS JEDYNKA Łódź)
4 1 3 25% 2:6
53. Holak Marta
(MKS JEDYNKA Łódź)
16 1 15 6% 2:30
54. Lewandowska Iwona
(MKS JEDYNKA Łódź)
1 0 1 0% 0:2
55. Bachura Julia
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
2 0 2 0% 0:4
56. Bartoszek Julia
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
2 0 2 0% 0:4
57. Riwoń Wiktoria
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0% 0:4
58. Draczyńska Martyna
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0% 0:4
59. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
4 0 4 0% 0:8
60. Frontczak Magdalena
(MKS JEDYNKA Łódź)
6 0 6 0% 0:12
61. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
11 0 11 0% 0:23
62. Kowalska Oliwia
(MKS JEDYNKA Łódź)
13 0 13 0% 0:38