Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Kisel Darya
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
32 30 2 94% 90:6
2. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
36 28 8 78% 84:24
3. Zielińska Anna Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
36 28 8 78% 84:24
4. Garbino Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
36 27 9 75% 81:27
5. Zhaludok Nuriya
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
36 31 5 86% 76:14
6. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
34 22 12 65% 66:36
7. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
36 22 14 61% 66:42
8. Kiedrowska Joanna
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
36 22 14 61% 66:42
9. Nowacka Paulina
(LKTS LUVENA Luboń)
35 20 15 57% 60:45
10. Karahodzina Inna
(KS GALAXY Białystok)
34 19 15 56% 57:45
11. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
36 20 16 56% 48:42
12. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
36 15 21 42% 45:63
13. Gilewska Dominika
(GLKS II Nadarzyn)
36 22 14 61% 44:28
14. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
30 19 11 63% 44:30
15. Jackowska Julia
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
32 20 12 63% 43:30
16. Łebek Alicja
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
34 18 16 53% 43:43
17. Gryko Kamila
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
34 17 17 50% 42:44
18. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
36 17 19 47% 41:49
19. Jarkowska Aleksandra
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
36 19 17 53% 38:34
20. Lipska Agnieszka
(KS GALAXY Białystok)
34 18 16 53% 37:35
21. Sułek Zuzanna
(LKTS LUVENA Luboń)
30 18 12 60% 36:24
22. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
35 18 17 51% 36:34
23. Karasiowa Lizaveta
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
20 16 4 80% 35:9
24. Spychała Joanna
(LKTS LUVENA Luboń)
25 17 8 68% 34:16
25. Klimczak Monika
(KS GALAXY Białystok)
34 15 19 44% 34:50
26. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
35 16 19 46% 32:38
27. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
36 13 23 36% 30:60
28. Płotka Magda
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
36 10 26 28% 30:78
29. Płotka Katarzyna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
36 12 24 33% 29:61
30. Górska Michalina
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
29 14 15 48% 28:30
31. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 13 3 81% 27:7
32. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
20 12 8 60% 27:19
33. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
28 9 19 32% 27:57
34. Chudy Anita
(LKTS LUVENA Luboń)
34 9 25 26% 27:75
35. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
36 9 27 25% 27:81
36. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
27 13 14 48% 26:28
37. Ren Bingran
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
10 9 1 90% 25:3
38. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
28 10 18 36% 23:41
39. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
26 11 15 42% 22:30
40. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
29 9 20 31% 18:42
41. Zielińska Maja
(LKTS LUVENA Luboń)
22 7 15 32% 14:33
42. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
27 7 20 26% 14:46
43. Nowakowska Anna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
30 3 27 10% 6:54
44. Drąg Marta
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
8 2 6 25% 4:12
45. Prusińska Hanna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
10 2 8 20% 4:16
46. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 1 5 17% 3:15
47. Mielnicka Weronika
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
7 1 6 14% 3:18
48. Gładysz Julia
(LKTS LUVENA Luboń)
2 1 1 50% 2:2
49. Nawrocka Klaudia
(KS GALAXY Białystok)
2 1 1 50% 2:2
50. Przybytkowska Wiktoria
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 1 1 50% 2:2
51. Kocoń Roksana
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 1 1 50% 2:2
52. Bogdaniuk Alina
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
2 1 1 50% 2:2
53. Dąbrzał Zuzanna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
12 1 11 8% 2:22
54. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0% 0:2
55. Osińska Oliwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
1 0 1 0% 0:2
56. Gilewska Kinga
(KS GALAXY Białystok)
2 0 2 0% 0:4
57. Hennig Katarzyna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 0 2 0% 0:4
58. Fidala Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
2 0 2 0% 0:4
59. Gasz Alicja
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
2 0 2 0% 0:6
60. Mika Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
4 0 4 0% 0:8
61. Nikiel Amelia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
4 0 4 0% 0:8
62. Bartkiewicz Julia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
9 0 9 0% 0:18
63. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
8 0 8 0% 0:20