Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Stanisław
Ocłoń
Sędzia międzynarodowy
Miejscowość:  Kraków
Województwo:  małopolskie
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2016/2017

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2016-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
502
1
KS GORCE Nowy Targ Klub AZS PWSZ Nysa Stanisław Ocłoń Marcin Wolnicki 3:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 14:00
W: pozytywna
307
2
UKS VILLA VERDE Olesno UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) Stanisław Ocłoń Marcin Wolnicki 9:1 Szczegóły
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
515
4
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) LZS VICTORIA Chróścice Rafał Zlezarczyk Stanisław Ocłoń 7:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 14:00
W: pozytywna
331
7
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska Stanisław Ocłoń Stanisław Dąbroś 7:3 Szczegóły
2016-11-19
g. 12:00
W: pozytywna
336
8
WITMAR PODWAWELSKI Kraków LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska Stanisław Dąbroś Stanisław Ocłoń 3:7 Szczegóły
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
349
10
UKS VILLA VERDE Olesno BISTS Bielsko-Biała Stanisław Ocłoń Stanisław Dąbroś 6:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 12:00
W: pozytywna
556
12
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław Stanisław Ocłoń Grażyna Wiśniowska 6:4 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00
359
12
WITMAR PODWAWELSKI Kraków UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) Rafał Zlezarczyk Stanisław Ocłoń -:- Szczegóły
2017-02-05
g. 16:00
W: pozytywna
368
14
WITMAR PODWAWELSKI Kraków ZKS MAZEL Zielona Góra Rafał Zlezarczyk Stanisław Ocłoń 0:10 Szczegóły
2017-02-14
g. 17:30
555
12
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie Izabela Żądło Stanisław Ocłoń 4:6 Szczegóły
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
560
13
KS GORCE Nowy Targ MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie Marcin Wolnicki Stanisław Ocłoń 4:6 Szczegóły
2017-03-11
g. 16:00
574
15
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KS GORCE Nowy Targ Izabela Żądło Stanisław Ocłoń 7:3 Szczegóły
2017-05-06
g. 16:00
587
18
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) RKS CUKROWNIK OKA Chybie Izabela Żądło Stanisław Ocłoń 10:0 Szczegóły