Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jacek
Kozanowski
Sędzia okręgowy
Miejscowość:  Warszawa
Województwo:  mazowieckie
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2018/2019

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
200
1
GKTS Wiązowna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą Mateusz Kozanowski Jacek Kozanowski 0:10 Szczegóły
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Jacek Kozanowski Jan Respondowski 5:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
W: pozytywna
425
6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn Mateusz Kozanowski Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia Zbigniew Osiński Jacek Kozanowski 3:7 Szczegóły
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń Jacek Kozanowski Jan Radoński 9:1 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
448
10
KS GALAXY Białystok GLKS II Nadarzyn Jan Radoński Jacek Kozanowski 3:7 Szczegóły
2019-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
259
12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock Jan Respondowski Jacek Kozanowski 7:3 Szczegóły
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
262
13
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia MKS POGOŃ Siedlce Jacek Kozanowski Jan Radoński 7:3 Szczegóły
2019-02-10
g. 12:00
W: pozytywna
270
15
MKS POGOŃ Siedlce UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą Jan Respondowski Jacek Kozanowski 3:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00
W: pozytywna
254
11
UKS VICTORIA Płock MKS POGOŃ Siedlce Jarosław Dąbrowski Jacek Kozanowski 0:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
477
16
Optima Polska DOJLIDY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Jacek Kozanowski Grzegorz Lewandowski 8:2 Szczegóły
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
283
17
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS II Gdańsk Jacek Kozanowski 7:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 13:00
W: pozytywna
482
17
GLKS II Nadarzyn MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Jacek Kozanowski Jarosław Dąbrowski 5:5 Szczegóły
2019-05-11
g. 16:00
485
18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno Grzegorz Lewandowski Jacek Kozanowski 8:2 Szczegóły