Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sędziowie licencjonowani
Sezon 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
001 Przemysław Andrzejewski związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
002 Bartosz Bartkowicz związkowy Zielona Góra lubuskie
062 Katarzyna Bielak państwowy Kowala mazowieckie
003 Marek Biernat państwowy Pleszew wielkopolskie
063 Grzegorz Bor państwowy Płock mazowieckie
005 Władysław Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
004 Marek Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
005 Tadeusz Chwiejczak państwowy Zwierzyniec lubelskie
007 Wojciech Cierlica państwowy Rumia pomorskie
008 Leszek Czajewski okręgowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
010 Jacek Drygas związkowy Poznań wielkopolskie
011 Tomasz Drzycimski państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
082 Jarosław Dąbrowski okręgowy Warszawa mazowieckie
009 Stanisław Dąbroś międzynarodowy Dąbrowa Tarnowska małopolskie
064 Michał Faran państwowy Gdańsk pomorskie
012 Małgorzata Fidala państwowy Lębork pomorskie
013 Marcin Fidala związkowy Lębork pomorskie
014 Beata Gazińska państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
015 Zbigniew Gliniany związkowy Kowanówko wielkopolskie
016 Andrzej Grządziel państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
081 Aneta Janisiewicz okręgowy Mińsk Mazowiecki mazowieckie
018 Andrzej Jędras międzynarodowy Katowice śląskie
017 Andrzej Jesiołowski państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
019 Roman Kaczmarek państwowy Luboń wielkopolskie
020 Marek Kibała państwowy Przelewice zachodniopomorskie
021 Wiesław Kikowski państwowy Pleszew wielkopolskie
065 Krystian Kilar międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
022 Jakub Kordyś związkowy Krosno podkarpackie
023 Stefan Kostur państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
024 Artur Kozak okręgowy Warszawa mazowieckie
066 Jacek Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
083 Mateusz Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
025 Adam Krupiarz państwowy Wrocław dolnośląskie
026 Robert Krusiński okręgowy Warszawa mazowieckie
027 Bartłomiej Kulawiak związkowy Sosnowiec śląskie
067 Tomasz Kućmierowski okręgowy Wysokie Mazowieckie podlaskie
079 Tomasz Kąsek związkowy Rzeszów podkarpackie
028 Andrzej Lemieszka państwowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
029 Karolina Leszczyńska okręgowy Sobowidz pomorskie
030 Lech Lichołai międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
031 Maciej Lisowski państwowy Rynarzewo kujawsko-pomorskie
032 Bartosz Majcher okręgowy Rzeszów podkarpackie
033 Andrzej Marciniec państwowy Sosnowiec śląskie
068 Władysław Mazurek państwowy Sobowidz pomorskie
069 Maciej Miliński międzynarodowy Sosnowiec śląskie
034 Krzysztof Miszkurka okręgowy Warszawa mazowieckie
035 Andrzej Moczko międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
036 Mieczysław Niemiec związkowy Strzyżów podkarpackie
037 Gracjan Nowak państwowy Rzeszów podkarpackie
038 Stanisław Ocłoń związkowy Kraków małopolskie
039 Henryk Oleksiuk państwowy Rzeszów podkarpackie
040 Robert Olencki związkowy Tychy śląskie
041 Katarzyna Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
084 Karolina Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
042 Zbigniew Osiński związkowy Radom mazowieckie
044 Michalina Pawłowicz związkowy Sobowidz pomorskie
043 Karol Paśko związkowy Iwierzyce podkarpackie
045 Piotr Pielaciński międzynarodowy Łódź łódzkie
070 Maciej Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
080 Krzysztof Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
046 Marek Plewa międzynarodowy Milicz dolnośląskie
071 Elżbieta Prus-Strowska międzynarodowy Łask łódzkie
085 Jan Radoński państwowy Warszawa mazowieckie
072 Jan Respondowski związkowy Jastrzębia mazowieckie
047 Izabela Rozner związkowy Płock mazowieckie
073 Dagmar Rzoska państwowy Lębork pomorskie
074 Roman Rzoska państwowy Lębork pomorskie
075 Mirosław Seidel państwowy Sopot pomorskie
048 Andrzej Siwek międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
086 Eugeniusz Skibniewski państwowy Grajewo podlaskie
087 Marek Skorupka okręgowy Wiązowna mazowieckie
049 Andrzej Skraba związkowy Trestno dolnośląskie
050 Kamil Skrzypczak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
051 Andrzej Sowa związkowy Rzeszów podkarpackie
052 Bogusław Szwochert związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
053 Tomasz Wapiński okręgowy Brzeg Dolny dolnośląskie
054 Jacek Wilk międzynarodowy Kraków małopolskie
055 Grażyna Wiśniowska państwowy Kraków małopolskie
056 Jan Wojtaś związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
057 Marek Wolny związkowy Katowice śląskie
058 Marek Worek związkowy Iwierzyce podkarpackie
076 Zbigniew Zalesiński międzynarodowy Góra dolnośląskie
059 Bartłomiej Zawada państwowy Łódź łódzkie
077 Sławomir Załęski związkowy Płock mazowieckie
078 Rafał Zlezarczyk międzynarodowy Myślenice małopolskie
060 Marian Żak państwowy Wrocław dolnośląskie
061 Przemysław Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie