Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Sędziowie licencjonowani
Sezon 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
065 Przemysław Andrzejewski związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
058 Grzegorz Archacki okręgowy Kętrzyn warmińsko-mazurskie
074 Bartosz Bartkowicz związkowy Zielona Góra lubuskie
078 Katarzyna Bielak państwowy Kowala mazowieckie
050 Marek Biernat państwowy Pleszew wielkopolskie
048 Grzegorz Bor państwowy Płock mazowieckie
045 Dorota Borkowska okręgowy Wrocław dolnośląskie
018 Marek Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
003 Władysław Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
001 Tadeusz Chwiejczak państwowy Zwierzyniec lubelskie
038 Wojciech Cierlica państwowy Rumia pomorskie
033 Leszek Czajewski okręgowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
047 Jacek Drygas związkowy Poznań wielkopolskie
032 Tomasz Drzycimski państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
056 Jarosław Dąbrowski okręgowy Warszawa mazowieckie
031 Stanisław Dąbroś międzynarodowy Dąbrowa Tarnowska małopolskie
060 Michał Faran państwowy Gdańsk pomorskie
042 Marcin Fidala związkowy Lębork pomorskie
043 Małgorzata Fidala państwowy Lębork pomorskie
036 Beata Gazińska państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
037 Zbigniew Gliniany związkowy Kowanówko wielkopolskie
069 Marta Gromek okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
024 Andrzej Grządziel państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
096 Aneta Janisiewicz okręgowy Mińsk Mazowiecki mazowieckie
062 Artur Janowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
013 Andrzej Jędras międzynarodowy Katowice śląskie
014 Andrzej Jesiołowski państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
097 Roman Kaczmarek państwowy Luboń wielkopolskie
019 Marek Kibała państwowy Przelewice zachodniopomorskie
076 Wiesław Kikowski państwowy Pleszew wielkopolskie
039 Krystian Kilar międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
046 Marcin Klejno okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
086 Jolanta Kopaczyńska okręgowy Psary dolnośląskie
040 Jakub Kordyś związkowy Krosno podkarpackie
005 Stefan Kostur państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
089 Artur Kozak okręgowy Warszawa mazowieckie
011 Mateusz Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
010 Jacek Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
051 Andrzej Kołodziej okręgowy Ryki lubelskie
022 Adam Krupiarz państwowy Wrocław dolnośląskie
068 Robert Krusiński okręgowy Warszawa mazowieckie
066 Bartłomiej Kulawiak związkowy Sosnowiec śląskie
094 Tomasz Kurtyka okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
067 Paweł Kutrowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
029 Tomasz Kućmierowski okręgowy Wysokie Mazowieckie podlaskie
023 Tomasz Kąsek związkowy Rzeszów podkarpackie
020 Andrzej Lemieszka państwowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
098 Karolina Leszczyńska okręgowy Sobowidz pomorskie
093 Lech Lichołai międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
099 Maciej Lisowski państwowy Rynarzewo kujawsko-pomorskie
049 Bartosz Majcher okręgowy Rzeszów podkarpackie
088 Andrzej Marciniec państwowy Sosnowiec śląskie
007 Władysław Mazurek państwowy Sobowidz pomorskie
034 Maciej Miliński międzynarodowy Sosnowiec śląskie
063 Krzysztof Miszkurka okręgowy Warszawa mazowieckie
002 Andrzej Moczko międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
052 Mieczysław Niemiec związkowy Strzyżów podkarpackie
083 Gracjan Nowak państwowy Rzeszów podkarpackie
064 Stanisław Ocłoń związkowy Kraków małopolskie
008 Henryk Oleksiuk państwowy Rzeszów podkarpackie
004 Robert Olencki związkowy Tychy śląskie
085 Karolina Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
092 Katarzyna Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
079 Zbigniew Osiński związkowy Radom mazowieckie
095 Dawid Ostrowski okręgowy Jelenia Góra dolnośląskie
100 Michalina Pawłowicz związkowy Sobowidz pomorskie
083 Karol Paśko związkowy Iwierzyce podkarpackie
090 Piotr Pielaciński międzynarodowy Łódź łódzkie
071 Maciej Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
070 Krzysztof Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
028 Marek Plewa międzynarodowy Milicz dolnośląskie
016 Elżbieta Prus-Strowska międzynarodowy Łask łódzkie
012 Jan Radoński państwowy Warszawa mazowieckie
041 Jan Respondowski związkowy Jastrzębia mazowieckie
006 Izabela Rozner związkowy Płock mazowieckie
091 Tomasz Ruszkiewicz międzynarodowy Zgierz łódzkie
075 Daria Rutkowska międzynarodowy Łódź łódzkie
009 Roman Rzoska państwowy Lębork pomorskie
030 Dagmar Rzoska państwowy Lębork pomorskie
035 Mirosław Seidel państwowy Sopot pomorskie
077 Katsiaryna Sivakova okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
025 Andrzej Siwek międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
101 Eugeniusz Skibniewski państwowy Grajewo podlaskie
017 Marek Skorupka okręgowy Wiązowna mazowieckie
015 Andrzej Skraba związkowy Trestno dolnośląskie
021 Kamil Skrzypczak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
055 Andrzej Sowa związkowy Rzeszów podkarpackie
080 Paulina Szczepanek okręgowy Oleśnica dolnośląskie
059 Bogusław Szwochert związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
044 Edyta Walawender okręgowy Wrocław dolnośląskie
102 Tomasz Wapiński okręgowy Brzeg Dolny dolnośląskie
103 Jacek Wilk międzynarodowy Kraków małopolskie
104 Grażyna Wiśniowska państwowy Kraków małopolskie
105 Jan Wojtaś związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
081 Marcin Wolnicki okręgowy Kraków małopolskie
057 Marek Wolny związkowy Katowice śląskie
054 Marek Worek związkowy Iwierzyce podkarpackie
072 Robert Woźniak okręgowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
053 Zbigniew Zalesiński międzynarodowy Góra dolnośląskie
084 Bartłomiej Zawada państwowy Łódź łódzkie
073 Sławomir Załęski związkowy Płock mazowieckie
061 Rafał Zlezarczyk międzynarodowy Myślenice małopolskie
026 Przemysław Żak międzynarodowy Wrocław
027 Marian Żak państwowy Wrocław
082 Izabela Żądło okręgowy Myślenice małopolskie