Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sędziowie licencjonowani
Sezon 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
091 Przemysław Andrzejewski związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
094 Grzegorz Archacki Kętrzyn warmińsko-mazurskie
062 Bartosz Bartkowicz związkowy Zielona Góra lubuskie
109 Łukasz Bernacki Brzeg opolskie
045 Katarzyna Bielak międzynarodowy Kowala mazowieckie
018 Marek Biernat państwowy Pleszew wielkopolskie
030 Grzegorz Bor międzynarodowy Płock mazowieckie
036 Marek Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
035 Władysław Chrabąszcz międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
016 Tadeusz Chwiejczak państwowy Zwierzyniec lubelskie
107 Krystian Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
015 Elżbieta Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
054 Wojciech Cierlica państwowy Rumia pomorskie
064 Leszek Czajewski Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
076 Jacek Drygas związkowy Poznań wielkopolskie
022 Tomasz Drzycimski państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
065 Jarosław Dąbrowski okręgowy Warszawa mazowieckie
087 Stanisław Dąbroś międzynarodowy Dąbrowa Tarnowska małopolskie
053 Michał Faran państwowy Gdańsk pomorskie
026 Małgorzata Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
027 Marcin Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
024 Beata Gazińska państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
001 Zbigniew Gliniany związkowy Kowanówko wielkopolskie
041 Marta Gromek Bobrownik warmińsko-mazurskie
020 Andrzej Grządziel państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
040 Artur Janowski Bolesławiec dolnośląskie
004 Andrzej Jędras międzynarodowy Katowice śląskie
021 Andrzej Jesiołowski państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
002 Roman Kaczmarek państwowy Luboń wielkopolskie
072 Marek Kibała państwowy Przelewice zachodniopomorskie
019 Wiesław Kikowski państwowy Pleszew wielkopolskie
029 Krystian Kilar międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
097 Marcin Klejno okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
085 Jolanta Kopaczyńska Psary dolnośląskie
095 Jakub Kordyś związkowy Krosno podkarpackie
068 Stefan Kostur państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
066 Artur Kozak międzynarodowy Warszawa mazowieckie
083 Jacek Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
082 Mateusz Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
039 Andrzej Kołodziej okręgowy Ryki lubelskie
047 Adam Krupiarz państwowy Wrocław dolnośląskie
011 Robert Krusiński międzynarodowy Warszawa mazowieckie
007 Bartłomiej Kulawiak związkowy Sosnowiec śląskie
025 Tomasz Kurtyka Toruń kujawsko-pomorskie
042 Paweł Kutrowski Bolesławiec dolnośląskie
111 Tomasz Kućmierowski Wysokie Mazowieckie podlaskie
043 Tomasz Kąsek związkowy Rzeszów podkarpackie
063 Andrzej Lemieszka państwowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
084 Karolina Leszczyńska okręgowy Sobowidz pomorskie
100 Grzegorz Lewandowski Płońsk mazowieckie
089 Lech Lichołai międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
110 Jacek Lilien Katowice śląskie
060 Bartosz Majcher okręgowy Rzeszów podkarpackie
086 Andrzej Marciniec państwowy Sosnowiec śląskie
013 Władysław Mazurek państwowy Sobowidz pomorskie
105 Klaudiusz Mały-Wieczorek Siemianowice Śląskie śląskie
046 Maciej Miliński międzynarodowy Sosnowiec śląskie
090 Krzysztof Miszkurka Warszawa mazowieckie
057 Andrzej Moczko międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
078 Mieczysław Niemiec państwowy Strzyżów podkarpackie
093 Gracjan Nowak państwowy Rzeszów podkarpackie
058 Stanisław Ocłoń międzynarodowy Kraków małopolskie
017 Henryk Oleksiuk państwowy Rzeszów podkarpackie
005 Robert Olencki międzynarodowy Tychy śląskie
099 Magdalena Olszewska okręgowy Skórzec mazowieckie
038 Karolina Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
037 Katarzyna Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
028 Zbigniew Osiński związkowy Radom mazowieckie
108 Patrycja Paszek Suszec śląskie
101 Michał Pawlak okręgowy Płock mazowieckie
080 Michalina Pawłowicz związkowy Sobowidz pomorskie
069 Piotr Pielaciński międzynarodowy Łódź łódzkie
034 Maciej Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
033 Krzysztof Pietrzykowski międzynarodowy Warszawa mazowieckie
006 Marek Plewa międzynarodowy Milicz dolnośląskie
049 Jan Radoński państwowy Warszawa mazowieckie
012 Jan Respondowski związkowy Jastrzębia mazowieckie
032 Izabela Rozner związkowy Płock mazowieckie
059 Tomasz Ruszkiewicz międzynarodowy Zgierz łódzkie
081 Daria Rutkowska międzynarodowy Łódź łódzkie
009 Dagmar Rzoska państwowy Lębork pomorskie
050 Roman Rzoska państwowy Lębork pomorskie
008 Mirosław Seidel międzynarodowy Sopot pomorskie
051 Katsiaryna Sivakova Toruń kujawsko-pomorskie
003 Andrzej Siwek międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
103 Krystian Skibniewski Grajewo podlaskie
074 Eugeniusz Skibniewski państwowy Grajewo podlaskie
067 Marek Skorupka okręgowy Wiązowna mazowieckie
061 Kamil Skrzypczak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
088 Andrzej Sowa państwowy Rzeszów podkarpackie
073 Paulina Szczepanek Oleśnica dolnośląskie
023 Bogusław Szwochert związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
075 Edyta Walawender Wrocław dolnośląskie
010 Tomasz Wapiński okręgowy Brzeg Dolny dolnośląskie
096 Jacek Wilk międzynarodowy Kraków małopolskie
092 Grażyna Wiśniowska państwowy Kraków małopolskie
079 Jan Wojtaś związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
048 Marcin Wolnicki Kraków małopolskie
104 Michał Wolny międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
044 Marek Wolny międzynarodowy Katowice śląskie
077 Marek Worek związkowy Iwierzyce podkarpackie
014 Robert Woźniak Olsztyn warmińsko-mazurskie
106 Marek Wąs Dobrzeń Wielki opolskie
052 Zbigniew Zalesiński międzynarodowy Góra dolnośląskie
098 Bartłomiej Zawada państwowy Łódź łódzkie
031 Sławomir Załęski związkowy Płock mazowieckie
056 Rafał Zlezarczyk międzynarodowy Myślenice małopolskie
102 Dariusz Świetlicki Białystok podlaskie
071 Przemysław Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
070 Marian Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
055 Izabela Żądło Myślenice małopolskie