Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sędziowie licencjonowani
Sezon 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
093 Paweł Balcerzak okręgowy Słupca wielkopolskie
010 Bartosz Bartkowicz związkowy Zielona Góra lubuskie
032 Łukasz Bernacki związkowy Brzeg opolskie
094 Katarzyna Bielak międzynarodowy Kowala mazowieckie
065 Marek Biernat państwowy Pleszew wielkopolskie
046 Grzegorz Bor międzynarodowy Płock mazowieckie
033 Tadeusz Chwiejczak państwowy Zwierzyniec lubelskie
007 Eugeniusz Chyliński państwowy Kowale pomorskie
051 Krystian Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
050 Elżbieta Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
089 Wojciech Cierlica państwowy Rumia pomorskie
059 Jakub Cyndera okręgowy Olesno opolskie
041 Tomasz Drzycimski państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
056 Daniela Dziadkowiec okręgowy Chełmno kujawsko-pomorskie
027 Jarosław Dąbrowski okręgowy Warszawa mazowieckie
106 Michał Faran państwowy Gdańsk pomorskie
019 Małgorzata Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
020 Marcin Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
024 Wojciech Gabor okręgowy Jemielnica opolskie
066 Kinga Gilewska okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
008 Zbigniew Gliniany państwowy Kowanówko wielkopolskie
108 Krzysztof Gola związkowy Tumlin Wykleń świętokrzyskie
090 Marta Gromek okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
039 Andrzej Grządziel państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
109 Sebastian Główczyk okręgowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
021 Artur Janowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
013 Andrzej Jędras międzynarodowy Katowice śląskie
040 Andrzej Jesiołowski państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
105 Roman Kaczmarek państwowy Luboń wielkopolskie
023 Maria Kała okręgowy Jemielnica opolskie
047 Marek Kibała państwowy Przelewice zachodniopomorskie
022 Krystian Kilar międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
015 Marcin Klejno okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
060 Zdzisław Kleszcz okręgowy Olesno opolskie
025 Krzesimir Kleszcz okręgowy Olesno opolskie
029 Jolanta Kopaczyńska okręgowy Psary dolnośląskie
048 Jakub Kordyś państwowy Krosno podkarpackie
055 Stefan Kostur państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
074 Adrian Kozaczuk okręgowy Białystok podlaskie
112 Artur Kozak międzynarodowy Warszawa mazowieckie
083 Jacek Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
084 Mateusz Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
054 Andrzej Kołodziej okręgowy Ryki lubelskie
107 Mieczysław Krakowiak państwowy Widna Góra podkarpackie
076 Łukasz Kryński okręgowy Białystok podlaskie
012 Bartłomiej Kulawiak związkowy Sosnowiec śląskie
016 Paweł Kutrowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
034 Tomasz Kąsek związkowy Rzeszów podkarpackie
069 Andrzej Lemieszka państwowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
009 Grzegorz Lewandowski związkowy Płońsk mazowieckie
077 Mateusz Lewczuk okręgowy Białystok podlaskie
095 Lech Lichołai międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
064 Jacek Lilien związkowy Katowice śląskie
037 Bartosz Majcher okręgowy Rzeszów podkarpackie
028 Paweł Mazurek okręgowy Tarnów małopolskie
067 Klaudiusz Mały-Wieczorek związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
002 Maciej Miliński międzynarodowy Sosnowiec śląskie
085 Michał Minda okręgowy Częstochowa śląskie
111 Krzysztof Miszkurka związkowy Warszawa mazowieckie
036 Andrzej Moczko międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
096 Jan Moder państwowy Drawski Młyn wielkopolski
079 Łukasz Naperty okręgowy Warszawa mazowieckie
110 Monika Narolewska okręgowy Łomża podlaskie
057 Mieczysław Niemiec związkowy Strzyżów podkarpackie
011 Aleksandra Niemiec okręgowy Radomsko łódzkie
035 Marta Nowak okręgowy Katowice śląskie
052 Gracjan Nowak państwowy Rzeszów podkarpackie
104 Stanisław Ocłoń międzynarodowy Kraków małopolskie
049 Henryk Oleksiuk państwowy Rzeszów podkarpackie
003 Robert Olencki międzynarodowy Tychy śląskie
006 Magdalena Olszewska okręgowy Skórzec mazowieckie
081 Karolina Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
080 Katarzyna Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
063 Zbigniew Osiński związkowy Radom mazowieckie
017 Patrycja Paszek związkowy Suszec śląskie
071 Michał Pawlak okręgowy Płock mazowieckie
086 Piotr Pielaciński międzynarodowy Łódź łódzkie
068 Marek Plewa międzynarodowy Milicz dolnośląskie
045 Jan Radoński państwowy Warszawa mazowieckie
062 Izabela Rozner związkowy Płock mazowieckie
070 Tomasz Ruszkiewicz międzynarodowy Zgierz łódzkie
097 Mirosław Rylewicz okręgowy Kraków małopolskie
031 Dagmar Rzoska państwowy Lębork pomorskie
001 Mirosław Seidel międzynarodowy Sopot pomorskie
043 Katsiaryna Sivakova okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
073 Andrzej Siwek międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
098 Kamil Skrzypczak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
072 Joanna Spychała okręgowy Luboń wielkopolskie
078 Paulina Szczepanek okręgowy Oleśnica dolnośląskie
042 Bogusław Szwochert związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
091 Włodzimierz Wajda okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
030 Edyta Walawender związkowy Wrocław dolnośląskie
004 Tomasz Wapiński związkowy Brzeg Dolny dolnośląskie
005 Andrzej Wawrzyniak okręgowy Janków Przygodzki wielkopolskie
099 Jacek Wilk międzynarodowy Kraków małopolskie
100 Grażyna Wiśniowska państwowy Kraków małopolskie
026 Ireneusz Wodniak okręgowy Krapkowice opolskie
061 Jan Wojtaś związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
038 Marcin Wolnicki okręgowy Kraków małopolskie
053 Michał Wolny międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
014 Marek Wolny międzynarodowy Katowice śląskie
058 Marek Worek związkowy Iwierzyce podkarpackie
044 Robert Woźniak państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
018 Marek Wąs związkowy Dobrzeń Wielki opolskie
092 Zbigniew Zalesiński międzynarodowy Góra dolnośląskie
101 Bartłomiej Zawada państwowy Łódź łódzkie
082 Sławomir Załęski związkowy Płock mazowieckie
103 Rafał Zlezarczyk międzynarodowy Myślenice małopolskie
075 Dariusz Świetlicki okręgowy Białystok podlaskie
087 Marian Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
088 Przemysław Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
102 Izabela Żądło okręgowy Myślenice małopolskie