Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Sędziowie licencjonowani
Sezon 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
086 Paweł Balcerzak okręgowy Słupca wielkopolskie
003 Bartosz Bartkowicz międzynarodowy Zielona Góra lubuskie
012 Marek Biernat państwowy Pleszew wielkopolskie
082 Grzegorz Bor międzynarodowy Płock mazowieckie
006 Tadeusz Chwiejczak państwowy Zwierzyniec lubelskie
033 Eugeniusz Chyliński państwowy Kowale pomorskie
066 Elżbieta Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
093 Krystian Cichoń międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
Wojciech Cierlica Rumia pomorskie
059 Jakub Cyndera okręgowy Olesno opolskie
031 Tomasz Drzycimski państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
037 Daniela Dziadkowiec okręgowy Chełmno kujawsko-pomorskie
010 Jarosław Dąbrowski okręgowy Warszawa mazowieckie
083 Michał Faran państwowy Gdańsk pomorskie
079 Małgorzata Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
080 Marcin Fidala międzynarodowy Lębork pomorskie
019 Wojciech Gabor okręgowy Jemielnica opolskie
064 Kinga Gilewska okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
001 Zbigniew Gliniany państwowy Kowanówko wielkopolskie
005 Krzysztof Gola związkowy Tumlin Wykleń świętokrzyskie
017 Marta Gromek okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
024 Andrzej Grządziel państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
058 Sebastian Główczyk okręgowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
015 Artur Janowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
029 Andrzej Jędras międzynarodowy Katowice śląskie
025 Andrzej Jesiołowski państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
013 Roman Kaczmarek państwowy Luboń wielkopolskie
002 Maria Kała okręgowy Jemielnica opolskie
097 Jacek Kaźmierczak okręgowy Książ Wielkopolski wielkopolskie
027 Marek Kibała państwowy Przelewice zachodniopomorskie
049 Krystian Kilar międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
036 Marcin Klejno okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
055 Zdzisław Kleszcz okręgowy Olesno opolskie
057 Krzesimir Kleszcz okręgowy Olesno opolskie
053 Jolanta Kopaczyńska okręgowy Psary dolnośląskie
039 Jakub Kordyś państwowy Krosno podkarpackie
077 Stefan Kostur państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
062 Adrian Kozaczuk okręgowy Białystok podlaskie
101 Mateusz Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
102 Jacek Kozanowski okręgowy Warszawa mazowieckie
040 Andrzej Kołodziej okręgowy Ryki lubelskie
071 Mieczysław Krakowiak państwowy Widna Góra podkarpackie
095 Łukasz Kryński okręgowy Białystok podlaskie
056 Bartłomiej Kulawiak związkowy Sosnowiec śląskie
085 Tomasz Kurtyka okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
014 Paweł Kutrowski okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
009 Tomasz Kąsek związkowy Rzeszów podkarpackie
074 Andrzej Lemieszka międzynarodowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
087 Grzegorz Lewandowski związkowy Płońsk mazowieckie
028 Mateusz Lewczuk okręgowy Białystok podlaskie
072 Lech Lichołai międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
007 Bartosz Majcher okręgowy Rzeszów podkarpackie
023 Paweł Mazurek okręgowy Tarnów małopolskie
089 Klaudiusz Mały-Wieczorek związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
016 Maciej Miliński międzynarodowy Sosnowiec śląskie
035 Michał Minda okręgowy Częstochowa śląskie
046 Andrzej Moczko międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
075 Jan Moder państwowy Drawski Młyn wielkopolski
042 Mieczysław Niemiec państwowy Strzyżów podkarpackie
008 Aleksandra Niemiec okręgowy Radomsko łódzkie
078 Marta Nowak okręgowy Katowice śląskie
038 Gracjan Nowak państwowy Rzeszów podkarpackie
088 Stanisław Ocłoń międzynarodowy Kraków małopolskie
084 Robert Olencki międzynarodowy Tychy śląskie
060 Karolina Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
061 Katarzyna Osińska okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
004 Zbigniew Osiński związkowy Radom mazowieckie
045 Piotr Pielaciński międzynarodowy Łódź łódzkie
022 Marek Plewa międzynarodowy Milicz dolnośląskie
081 Jan Radoński państwowy Warszawa mazowieckie
099 Jan Respondowski związkowy Jastrzębia mazowieckie
018 Izabela Rozner związkowy Płock mazowieckie
098 Grażyna Rumińska okręgowy Szczecin zachodniopomorskie
020 Tomasz Ruszkiewicz międzynarodowy Zgierz łódzkie
092 Mirosław Rylewicz okręgowy Kraków małopolskie
030 Dagmar Rzoska państwowy Lębork pomorskie
090 Mirosław Seidel międzynarodowy Sopot pomorskie
054 Katsiaryna Sivakova okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
026 Andrzej Siwek międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
048 Kamil Skrzypczak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
076 Joanna Spychała okręgowy Luboń wielkopolskie
047 Paulina Szczepanek okręgowy Oleśnica dolnośląskie
032 Bogusław Szwochert związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
011 Włodzimierz Wajda okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
051 Edyta Walawender związkowy Wrocław dolnośląskie
034 Tomasz Wapiński związkowy Brzeg Dolny dolnośląskie
050 Andrzej Wawrzyniak okręgowy Janków Przygodzki wielkopolskie
068 Jacek Wilk międzynarodowy Kraków małopolskie
094 Grażyna Wiśniowska państwowy Kraków małopolskie
021 Ireneusz Wodniak okręgowy Krapkowice opolskie
067 Jan Wojtaś związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
041 Marcin Wolnicki okręgowy Kraków małopolskie
096 Michał Wolny międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
100 Marek Wolny międzynarodowy Katowice śląskie
043 Marek Worek związkowy Iwierzyce podkarpackie
063 Robert Woźniak państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
065 Zbigniew Zalesiński międzynarodowy Góra dolnośląskie
052 Bartłomiej Zawada państwowy Łódź łódzkie
073 Sławomir Załęski związkowy Płock mazowieckie
070 Rafał Zlezarczyk międzynarodowy Myślenice małopolskie
044 Przemysław Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
091 Marian Żak międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
069 Izabela Żądło okręgowy Myślenice małopolskie