Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Daniel
Kisielewicz
AUKS PWSZ TREFL Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 marca 1993 r.
2014/2015:
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 17 32 132:38
2. GMKS STRZELEC Frysztak 17 28 114:56
3. BISTS Bielsko-Biała 17 26 105:65
4. AUKS PWSZ TREFL Zamość 17 19 92:78
5. KS PEGAZ Łańcut 17 16 84:86
6. TKS OPOKA Trzebinia 17 15 75:95
7. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 17 9 63:107
8. KS VIRET CMC Zawiercie 17 9 60:110
9. UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 9 7 43:47
10. LKS ORZEŁ MIREX Kozy 17 1 42:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2014/2015

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kisielewicz Daniel - Szotek Karol 1 2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 11:8, 5:11)
1 Kisielewicz Daniel - Gołda Łukasz 1 1:3 (11:7, 7:11, 11:13, 5:11)
2 Kiełb Dariusz - Kisielewicz Daniel 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:2, 15:13)
2 Marcinowski Krzysztof - Kisielewicz Daniel 1 0:3 (8:11, 3:11, 10:12)
3 Kaczmarek Krzysztof - Kisielewicz Daniel 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:9)
3 Galas Michał - Kisielewicz Daniel 1 3:2 (5:11, 7:11, 11:8, 11:8, 13:11)
4 Dąbrowski Michał - Kisielewicz Daniel 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
4 Shetty Sanil - Kisielewicz Daniel 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
5 Kolekta Jarosław - Kisielewicz Daniel 1 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:4)
5 Kwodawski Bartosz - Kisielewicz Daniel 1 1:3 (11:13, 11:13, 11:3, 8:11)
6 Mozdyniewicz Marek - Kisielewicz Daniel 1 3:0 (11:7, 11:8, 14:12)
6 Utylski Rafał - Kisielewicz Daniel 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
7 Młynarski Filip - Kisielewicz Daniel 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:9)
7 Tomicki Jarosław - Kisielewicz Daniel 1 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8)
8 Chodorski Piotr - Kisielewicz Daniel 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
8 Wasylkowski Nestor - Kisielewicz Daniel 1 3:1 (6:11, 11:5, 16:14, 11:3)
9 Kisielewicz Daniel - Kozieł Paweł 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 7:11, 9:11)
9 Kisielewicz Daniel - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (6:11, 11:6, 5:11, 11:13)
11 Kisielewicz Daniel - Włodyka Paweł 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
11 Kisielewicz Daniel - Marcinowski Krzysztof 2 2:3 (11:6, 11:9, 10:12, 7:11, 8:11)
12 Kisielewicz Daniel - Mozdyniewicz Marek 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
12 Kisielewicz Daniel - Frączek Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:8)
13 Kisielewicz Daniel - Galas Michał 2 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11)
13 Kisielewicz Daniel - Moczko Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
14 Kisielewicz Daniel - Pisarczyk Tomasz 2 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:9)
14 Kisielewicz Daniel - Kolekta Jarosław 2 3:2 (11:7, 10:12, 9:11, 11:7, 11:9)
15 Kisielewicz Daniel - Dugiel Adrian 2 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
15 Kisielewicz Daniel - Wasylkowski Nestor 2 0:3 (8:11, 8:11, 7:11)
16 Piotrowski Tadeusz - Kisielewicz Daniel 2 3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 14:12, 11:6)
16 Szata Łukasz - Kisielewicz Daniel 2 3:2 (3:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:8)
17 Kisielewicz Daniel - Pietraszko Łukasz 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
17 Kisielewicz Daniel - Michalik Kamil 2 1:3 (10:12, 6:11, 11:6, 7:11)
18 Kisielewicz Daniel - Wojdyła Damian 2 2:3 (15:13, 5:11, 5:11, 11:5, 3:11)
18 Kisielewicz Daniel - Niemiec Krzysztof 2 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2014/2015

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
2 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
3 Dworakowski Rafał / Galas Michał - Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel 2 0:3 (9:11, 7:11, 1:11)
4 Dąbrowski Michał / Czernik Mateusz - Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof 2 3:2 (12:14, 11:4, 11:8, 3:11, 11:8)
5 Kwodawski Bartosz / Zwoliński Mariusz - Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel 2 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:8)
6 Kądziela Marek / Utylski Rafał - Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof 2 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11)
7 Michalik Kamil / Pietraszko Łukasz - Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel 2 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 4:11, 11:7)
8 Bańkosz Michał / Dugiel Adrian - Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
9 Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof - Kalita Artur / Kozieł Paweł 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
11 Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 10:12)
12 Kisielewicz Daniel / Ferens Błażej - Mozdyniewicz Marek / Utylski Rafał 2 3:2 (10:12, 11:6, 11:7, 6:11, 11:6)
13 Kisielewicz Daniel / Ferens Błażej - Moczko Mateusz / Bereziuk Piotr 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
14 Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel - Pisarczyk Tomasz / Kolekta Jarosław 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
15 Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel - Bańkosz Michał / Dugiel Adrian 2 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 12:14)
16 Szata Łukasz / Piotrowski Tadeusz - Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel 2 3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
17 Włóczko Krzysztof / Kisielewicz Daniel - Pietraszko Łukasz / Michalik Kamil 2 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
18 Kisielewicz Daniel / Włóczko Krzysztof - Wojdyła Damian / Niemiec Krzysztof 2 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:2)