Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anna
Urbańczyk
AZS UMCS OPTIMA Lublin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 sierpnia 1993 r.
2014/2015:
36
Występy
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 36 151:29
2. LZS ORION BRANDA Bukowice 18 27 105:75
3. MKS JEDYNKA Łódź 18 22 103:77
4. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 21 98:82
5. RKS CUKROWNIK Chybie 18 18 92:88
6. KU AZS UE II Wrocław 18 18 87:93
7. UPKS ARKA - PGKiM Ryki 18 17 88:92
8. Klub AZS PWSZ Nysa 18 13 70:110
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 8 64:116
10. KS START PARK-M Nowy Sącz 18 0 42:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2014/2015

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łacny Beata - Urbańczyk Anna 2 0:3 (3:11, 5:11, 7:11)
1 Paszek Patrycja - Urbańczyk Anna 2 1:3 (11:3, 8:11, 10:12, 8:11)
2 Urbańczyk Anna - Wójcik Julia 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
2 Urbańczyk Anna - Drzozga Julia 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
3 Uchnast Agata - Urbańczyk Anna 2 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 5:11)
3 Falarz Kinga - Urbańczyk Anna 2 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 1:11)
4 Urbańczyk Anna - Dutka Karolina 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
4 Urbańczyk Anna - Banaś Natalia 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
5 Urbańczyk Anna - Borkowska Dorota 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:9)
5 Urbańczyk Anna - Walawender Edyta 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
6 Głodek Kamila - Urbańczyk Anna 2 2:3 (7:11, 3:11, 11:6, 11:8, 4:11)
6 Cięszczyk Natalia - Urbańczyk Anna 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:2)
7 Urbańczyk Anna - Osińska Katarzyna 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
7 Urbańczyk Anna - Pawlaczyk Katarzyna 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
8 Urbańczyk Anna - Pęk Karolina 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:2, 19:17)
8 Urbańczyk Anna - Kołodziej Ewa 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
9 Teluk Marlena - Urbańczyk Anna 2 1:3 (11:13, 11:9, 8:11, 8:11)
9 Dytko Rachela - Urbańczyk Anna 2 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
10 Szatko-Nowak Jolanta - Urbańczyk Anna 1 3:2 (13:11, 14:12, 6:11, 9:11, 12:10)
10 Rożek Sylwia - Urbańczyk Anna 1 0:3 (7:11, 3:11, 5:11)
11 Bernacka Iryna - Urbańczyk Anna 1 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
11 Nowak Aleksandra - Urbańczyk Anna 1 3:1 (7:11, 13:11, 11:2, 11:6)
12 Urbańczyk Anna - Knap Julia 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:4)
12 Urbańczyk Anna - Dytko Rachela 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
13 Urbańczyk Anna - Dudzińska Daria 1 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9)
13 Urbańczyk Anna - Paszek Patrycja 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 5:11)
14 Jończyk Ada - Urbańczyk Anna 1 2:3 (5:11, 11:6, 11:7, 5:11, 5:11)
14 Chrabąszcz Marta - Urbańczyk Anna 1 3:2 (11:9, 11:9, 3:11, 6:11, 11:7)
15 Urbańczyk Anna - Uchnast Agata 1 3:0 (14:12, 11:5, 11:7)
15 Urbańczyk Anna - Ślązak Julia 1 2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:8, 3:11)
16 Gumula Renata - Urbańczyk Anna 1 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:5, 11:9)
16 Borkowska Anja - Urbańczyk Anna 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
17 Urbańczyk Anna - Cięszczyk Natalia 1 1:3 (11:5, 12:14, 6:11, 9:11)
17 Urbańczyk Anna - Lalak Karolina 1 1:3 (11:4, 10:12, 6:11, 10:12)
18 Wołowiec Dominika - Urbańczyk Anna 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
18 Śliwa Alicja - Urbańczyk Anna 1 2:3 (14:12, 11:8, 7:11, 4:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2014/2015

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Paszek Patrycja / Włuczyńska Ksenia - Sivakova Katsiaryna / Urbańczyk Anna 2 0:3 (12:14, 7:11, 7:11)
2 Sivakova Katsiaryna / Urbańczyk Anna - Szlapa Sylwia / Drzozga Julia 2 3:0 (11:1, 12:10, 11:8)
3 Uchnast Agata / Przywara Wiktoria - Sivakova Katsiaryna / Urbańczyk Anna 2 1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 2:11)
4 Pawlak Sylwia / Urbańczyk Anna - Banaś Natalia / Dutka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:7)
5 Pawlak Sylwia / Urbańczyk Anna - Borkowska Dorota / Walawender Edyta 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
6 Lalak Karolina / Cięszczyk Natalia - Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia 2 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 9:11)
7 Pawlak Sylwia / Urbańczyk Anna - Osińska Katarzyna / Pawlaczyk Katarzyna 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
8 Pawlak Sylwia / Urbańczyk Anna - Kołodziej Ewa / Pytel Sara 2 1:3 (7:11, 10:12, 11:5, 10:12)
9 Wszołek Patrycja / Dytko Rachela - Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
11 Bernacka Iryna / Drzozga Julia - Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia 2 3:0 (11:8, 13:11, 12:10)
12 Urbańczyk Anna / Pawlak Katarzyna - Charkiewicz Marta / Paszanda Adriana 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:3)
13 Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia - Paszek Patrycja / Włuczyńska Ksenia 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
14 Osińska Katarzyna / Pawlaczyk Katarzyna - Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
15 Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia - Uchnast Agata / Caban Anna 2 3:2 (11:2, 11:13, 9:11, 11:5, 11:4)
16 Wołk Agata / Borkowska Anja - Pawlak Sylwia / Urbańczyk Anna 2 0:3 (6:11, 4:11, 3:11)
17 Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia - Baranowska Dagmara / Głodek Kamila 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
18 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Urbańczyk Anna / Pawlak Sylwia 2 0:3 (5:11, 12:14, 5:11)