Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jakub
Perek
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 sierpnia 1986 r.
34
Występy
27
Zwycięstwa
7
Porażki
79.41%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziadek Kamil - Perek Jakub 1 0:3 (2:11, 8:11, 8:11)
1 Malicki Szymon - Perek Jakub 1 0:3 (2:11, 5:11, 6:11)
2 Perek Jakub - Więcek Adrian 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:2, 11:3)
2 Perek Jakub - Sposób Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:8, 3:11, 12:10)
3 Maruszak Piotr - Perek Jakub 1 0:3 (8:11, 0:11, 6:11)
3 Daniel Artur - Perek Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
4 Perek Jakub - Badowski Marek 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
4 Perek Jakub - Troka Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
5 Bąk Daniel - Perek Jakub 1 3:2 (11:7, 7:11, 10:12, 11:5, 11:8)
5 Koszyk Bogusław - Perek Jakub 1 3:0 (15:13, 11:9, 13:11)
6 Perek Jakub - Kotowski Tomasz 1 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:8)
6 Perek Jakub - Marchlewski Marcin 1 3:2 (11:13, 11:6, 11:8, 9:11, 11:4)
7 Sankowski Marcin - Perek Jakub 1 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
7 Grześlak Zbigniew - Perek Jakub 1 2:3 (11:8, 5:11, 5:11, 11:5, 8:11)
8 Perek Jakub - Kiełb Dariusz 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:8)
8 Perek Jakub - Adamiak Grzegorz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:7)
9 Perek Jakub - Chmiel Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
9 Perek Jakub - Woś Alan 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9)
11 Perek Jakub - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
11 Perek Jakub - Dziadek Kamil 1 3:0 (14:12, 11:9, 11:7)
12 Rubinstejn Georgij - Perek Jakub 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
12 Więcek Adrian - Perek Jakub 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:3, 8:11, 6:11)
13 Adamiak Grzegorz - Perek Jakub 1 3:1 (13:11, 7:11, 11:3, 11:8)
13 Zdzienicki Kamil - Perek Jakub 1 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 8:11)
14 Perek Jakub - Murawski Michał 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
14 Perek Jakub - Grześlak Zbigniew 1 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:3, 11:6)
15 Badowski Marek - Perek Jakub 1 3:1 (3:11, 11:7, 12:10, 11:7)
15 Troka Mateusz - Perek Jakub 1 3:1 (11:5, 15:13, 5:11, 11:7)
16 Marchlewski Marcin - Perek Jakub 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 8:11)
16 Węderlich Damian - Perek Jakub 1 0:3 (3:11, 6:11, 9:11)
17 Perek Jakub - Bąk Daniel 1 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 17:15, 3:11)
17 Perek Jakub - Koszyk Bogusław 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
18 Woś Alan - Perek Jakub 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:7, 11:6, 9:11)
18 Meng Zhen - Perek Jakub 1 2:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:8, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Malicki Szymon / Dziadek Kamil - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 13:15)
2 Perek Jakub / Prądziński Marek - Więcek Adrian / Sposób Tomasz 1 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:6)
3 Daniel Artur / Maruszak Piotr - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 0:3 (9:11, 9:11, 4:11)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:3)
5 Koszyk Bogusław / Kurowski Kamil - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (6:11, 11:3, 11:6, 9:11, 5:11)
6 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kotowski Tomasz / Marchlewski Marcin 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
7 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:4, 8:11, 11:8, 5:11, 10:12)
8 Perek Jakub / Prądziński Marek - Zdzienicki Kamil / Adamiak Grzegorz 1 3:0 (1:0 (krecz))
9 Perek Jakub / Prądziński Marek - Chmiel Piotr / Woś Alan 1 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:6)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Dziadek Kamil / Grela Artur 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:9)
12 Więcek Adrian / Rubinstejn Georgij - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:4, 4:11, 11:9, 9:11, 8:11)
13 Zdzienicki Kamil / Adamiak Grzegorz - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:7, 10:12)
14 Prądziński Marek / Perek Jakub - Murawski Michał / Sankowski Marcin 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:5)
15 Badowski Marek / Kreft Damian - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 10:12)
16 Marchlewski Marcin / Kotowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (14:12, 8:11, 7:11, 8:11)
17 Prądziński Marek / Perek Jakub - Koszyk Bogusław / Bąk Daniel 1 2:3 (2:11, 9:11, 11:7, 11:5, 9:11)
18 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Prądziński Marek / Perek Jakub 1 1:3 (13:11, 13:15, 9:11, 6:11)