Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Zhen
Meng
DOJLIDY Białystok
Narodowość:  Chiny
Data urodzenia:  8 lipca 1989 r.
29
Występy
24
Zwycięstwa
5
Porażki
82.76%
Skuteczność
© Dojlidy Białystok

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rubinstejn Georgij - Meng Zhen 2 0:3 (12:14, 7:11, 13:15)
2 Meng Zhen - Świder Dariusz 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
2 Meng Zhen - Kowalski Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
3 Kreft Damian - Meng Zhen 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 7:11)
3 Kaproń Łukasz - Meng Zhen 2 2:3 (7:11, 3:11, 11:7, 11:9, 11:13)
4 Meng Zhen - Kurowski Kamil 2 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:8)
4 Meng Zhen - Bąk Marcin 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:7)
5 Węderlich Damian - Meng Zhen 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:9, 1:11)
5 Piotrowski Paweł - Meng Zhen 2 2:3 (2:11, 5:11, 11:8, 11:7, 7:11)
6 Meng Zhen - Murawski Michał 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
7 Zdzienicki Kamil - Meng Zhen 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
8 Grela Artur - Meng Zhen 2 0:3 (3:11, 4:11, 4:11)
8 Kulczycki Samuel - Meng Zhen 2 1:3 (3:11, 4:11, 11:6, 8:11)
9 Dosz Sławomir - Meng Zhen 2 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
9 Prądziński Marek - Meng Zhen 2 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 5:11)
10 Meng Zhen - Malicki Szymon 1 1:3 (11:13, 11:5, 6:11, 1:11)
10 Meng Zhen - Grela Artur 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 9:11)
11 Meng Zhen - Rubinstejn Georgij 1 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:6)
11 Meng Zhen - Sposób Tomasz 1 3:2 (11:2, 11:7, 9:11, 7:11, 11:9)
12 Meng Zhen - Adamiak Grzegorz 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:8)
12 Meng Zhen - Zdzienicki Kamil 1 3:0 (13:11, 11:3, 12:10)
13 Grześlak Zbigniew - Meng Zhen 1 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 3:11)
14 Meng Zhen - Badowski Marek 1 3:0 (11:8, 15:13, 11:9)
14 Meng Zhen - Troka Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:4)
15 Meng Zhen - Węderlich Damian 1 3:1 (10:12, 11:3, 11:4, 11:1)
16 Bąk Daniel - Meng Zhen 1 3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:5, 13:11)
16 Koszyk Bogusław - Meng Zhen 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
18 Meng Zhen - Prądziński Marek 1 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 12:10, 11:6)
18 Meng Zhen - Perek Jakub 1 2:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:8, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rubinstejn Georgij / Jarmołowicz Kamil - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
2 Włóczko Krzysztof / Meng Zhen - Świder Dariusz / Kowalski Wojciech 2 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 6:11, 11:5)
3 Troka Mateusz / Kaproń Łukasz - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 7:11)
4 Meng Zhen / Khanin Aliaksandr - Bąk Marcin / Kurowski Kamil 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
5 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 1:3 (7:11, 17:15, 9:11, 9:11)
6 Włóczko Krzysztof / Meng Zhen - Murawski Michał / Wasiak Damian 2 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:3)
7 Żołądkowski Jarosław / Marczykowski Rafał - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
8 Grela Artur / Dziadek Kamil - Khanin Aliaksandr / Meng Zhen 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 6:11)
9 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Khanin Aliaksandr / Meng Zhen 2 3:1 (11:3, 11:6, 6:11, 11:9)
10 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 3:2 (9:11, 11:4, 10:12, 11:7, 11:8)
11 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Sposób Tomasz / Więcek Adrian 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
12 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Zdzienicki Kamil / Adamiak Grzegorz 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:9)
13 Sankowski Marcin / Murawski Michał - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 1 1:3 (11:9, 12:14, 4:11, 7:11)
14 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Gajek Bartosz / Badowski Marek 1 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:5)
15 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Kotowski Tomasz / Marchlewski Marcin 1 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 14:12)
16 Bąk Daniel / Koszyk Bogusław - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
18 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Prądziński Marek / Perek Jakub 1 1:3 (13:11, 13:15, 9:11, 6:11)