Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Zbigniew
Grześlak
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 września 1985 r.
31
Występy
17
Zwycięstwa
14
Porażki
54.84%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Troka Mateusz - Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
1 Badowski Marek - Grześlak Zbigniew 1 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:8)
2 Grześlak Zbigniew - Koszyk Bogusław 1 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 9:11)
3 Marchlewski Marcin - Grześlak Zbigniew 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
3 Kotowski Tomasz - Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
4 Malicki Szymon - Grześlak Zbigniew 1 2:3 (11:4, 11:9, 5:11, 5:11, 7:11)
4 Maćkowiak Wojciech - Grześlak Zbigniew 1 0:3 (1:11, 9:11, 9:11)
5 Grześlak Zbigniew - Adamiak Grzegorz 1 2:3 (11:4, 11:4, 6:11, 4:11, 5:11)
5 Grześlak Zbigniew - Kiełb Dariusz 1 3:2 (7:11, 4:11, 11:9, 11:8, 11:8)
6 Chmiel Piotr - Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
6 Woś Alan - Grześlak Zbigniew 1 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:6)
7 Grześlak Zbigniew - Perek Jakub 1 2:3 (11:8, 5:11, 5:11, 11:5, 8:11)
7 Grześlak Zbigniew - Dosz Adam 1 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 13:11)
8 Sposób Tomasz - Grześlak Zbigniew 1 1:3 (11:5, 11:13, 9:11, 9:11)
8 Więcek Adrian - Grześlak Zbigniew 1 2:3 (10:12, 11:8, 11:9, 7:11, 7:11)
9 Grześlak Zbigniew - Maruszak Piotr 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
9 Grześlak Zbigniew - Daniel Artur 1 0:3 (7:11, 10:12, 10:12)
10 Grześlak Zbigniew - Badowski Marek 1 1:3 (7:11, 11:3, 9:11, 9:11)
10 Grześlak Zbigniew - Troka Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:6)
11 Grześlak Zbigniew - Marchlewski Marcin 1 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:8, 4:11)
11 Grześlak Zbigniew - Kotowski Tomasz 1 3:2 (8:11, 11:4, 6:11, 11:5, 14:12)
12 Koszyk Bogusław - Grześlak Zbigniew 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 12:14, 11:13)
12 Bąk Daniel - Grześlak Zbigniew 1 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:6)
13 Grześlak Zbigniew - Meng Zhen 1 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 3:11)
13 Grześlak Zbigniew - Woś Alan 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 12:10)
14 Perek Jakub - Grześlak Zbigniew 1 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:3, 11:6)
14 Prądziński Marek - Grześlak Zbigniew 1 0:3 (8:11, 12:14, 6:11)
15 Grześlak Zbigniew - Grela Artur 1 3:1 (11:7, 11:3, 10:12, 11:6)
15 Grześlak Zbigniew - Malicki Szymon 1 3:2 (11:2, 8:11, 11:9, 6:11, 11:8)
16 Grześlak Zbigniew - Rubinstejn Georgij 1 3:1 (7:11, 14:12, 14:12, 11:6)
16 Grześlak Zbigniew - Sposób Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Badowski Marek / Kreft Damian - Olek Jan / Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
2 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Bąk Daniel / Koszyk Bogusław 1 2:3 (11:9, 5:11, 11:8, 7:11, 8:11)
3 Kotowski Tomasz / Marchlewski Marcin - Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew 1 3:1 (15:13, 11:7, 7:11, 11:7)
4 Malicki Szymon / Maćkowiak Wojciech - Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew 1 2:3 (11:8, 6:11, 8:11, 11:8, 11:13)
5 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Adamiak Grzegorz / Zdzienicki Kamil 1 1:3 (14:12, 11:13, 12:14, 8:11)
6 Woś Alan / Chmiel Piotr - Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
7 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:4, 8:11, 11:8, 5:11, 10:12)
8 Sposób Tomasz / Więcek Adrian - Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew 1 3:1 (11:3, 12:10, 12:14, 13:11)
9 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Daniel Artur / Maruszak Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
10 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
11 Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew - Urbanowicz Kamil / Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
12 Bąk Marcin / Kurowski Kamil - Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:7)
13 Strygun Tomasz / Grześlak Zbigniew - Chmiel Piotr / Woś Alan 2 0:3 (krecz)
14 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Grześlak Zbigniew / Sałaciński Przemysław 2 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:7)
15 Sałaciński Przemysław / Grześlak Zbigniew - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (4:11, 11:3, 11:7, 11:6)
16 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Sposób Tomasz / Więcek Adrian 1 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 8:11, 8:11)