Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Michał
Murawski
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 października 1995 r.
31
Występy
16
Zwycięstwa
15
Porażki
51.61%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaproń Łukasz - Murawski Michał 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
1 Kreft Damian - Murawski Michał 2 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:3)
2 Murawski Michał - Bąk Daniel 1 3:2 (6:11, 11:7, 7:11, 11:8, 12:10)
3 Węderlich Damian - Murawski Michał 2 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 5:11)
3 Piotrowski Paweł - Murawski Michał 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:3)
4 Dziadek Kamil - Murawski Michał 2 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 5:11)
4 Grela Artur - Murawski Michał 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
5 Murawski Michał - Marczykowski Rafał 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
5 Murawski Michał - Zdzienicki Kamil 2 3:2 (5:11, 12:10, 11:8, 9:11, 13:11)
6 Włóczko Krzysztof - Murawski Michał 2 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 3:11)
6 Meng Zhen - Murawski Michał 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
7 Murawski Michał - Prądziński Marek 2 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 10:12)
7 Murawski Michał - Dosz Sławomir 2 3:2 (11:7, 13:11, 7:11, 10:12, 11:8)
8 Rubinstejn Georgij - Murawski Michał 2 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 13:11, 9:11)
8 Petaś Kacper - Murawski Michał 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 2:11)
9 Murawski Michał - Kowalski Wojciech 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:5)
9 Murawski Michał - Świder Dariusz 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:2)
10 Murawski Michał - Troka Mateusz 1 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:5)
10 Murawski Michał - Badowski Marek 1 2:3 (16:14, 2:11, 7:11, 11:5, 6:11)
11 Murawski Michał - Kotowski Tomasz 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
11 Murawski Michał - Marchlewski Marcin 1 1:3 (7:11, 12:10, 11:13, 7:11)
12 Bąk Daniel - Murawski Michał 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
12 Koszyk Bogusław - Murawski Michał 1 3:1 (11:6, 11:6, 18:20, 11:9)
13 Murawski Michał - Woś Alan 1 0:3 (5:11, 11:13, 7:11)
13 Murawski Michał - Lipiński Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
14 Prądziński Marek - Murawski Michał 1 3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 6:11, 11:5)
14 Perek Jakub - Murawski Michał 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
15 Murawski Michał - Malicki Szymon 1 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 5:11, 5:11)
15 Murawski Michał - Grela Artur 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
17 Zdzienicki Kamil - Murawski Michał 1 3:1 (11:3, 11:9, 8:11, 12:10)
17 Adamiak Grzegorz - Murawski Michał 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Murawski Michał / Sankowski Marcin 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
3 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Murawski Michał / Olek Jan 2 2:3 (9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 9:11)
5 Murawski Michał / Olek Jan - Kiełb Dariusz / Marczykowski Rafał 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:7)
6 Włóczko Krzysztof / Meng Zhen - Murawski Michał / Wasiak Damian 2 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:3)
7 Olek Jan / Murawski Michał - Dosz Adam / Dosz Sławomir 2 2:3 (11:3, 8:11, 11:8, 6:11, 8:11)
8 Rubinstejn Georgij / Petaś Kacper - Olek Jan / Murawski Michał 2 3:1 (5:11, 11:8, 11:5, 11:7)
9 Olek Jan / Murawski Michał - Świder Dariusz / Kowalski Wojciech 2 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
10 Murawski Michał / Olek Jan - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
11 Murawski Michał / Jarosławski Michał - Marchlewski Marcin / Kotowski Tomasz 1 0:3 (3:11, 6:11, 8:11)
12 Bąk Daniel / Koszyk Bogusław - Murawski Michał / Jarosławski Michał 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
13 Sankowski Marcin / Murawski Michał - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 1 1:3 (11:9, 12:14, 4:11, 7:11)
14 Prądziński Marek / Perek Jakub - Murawski Michał / Sankowski Marcin 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:5)
15 Sankowski Marcin / Murawski Michał - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 10:12)
17 Adamiak Grzegorz / Zdzienicki Kamil - Murawski Michał / Sankowski Marcin 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:6)