Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Damian
Węderlich
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1998 r.
32
Występy
13
Zwycięstwa
19
Porażki
40.63%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurowski Kamil - Węderlich Damian 2 1:3 (11:13, 11:5, 10:12, 7:11)
1 Bąk Marcin - Węderlich Damian 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:2, 11:7)
2 Węderlich Damian - Kulczycki Samuel 2 3:2 (11:8, 8:11, 12:10, 8:11, 11:4)
2 Węderlich Damian - Dziadek Kamil 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:4, 11:5)
3 Węderlich Damian - Olek Jan 2 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:5)
3 Węderlich Damian - Murawski Michał 2 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 5:11)
4 Marczykowski Rafał - Węderlich Damian 2 0:3 (5:11, 4:11, 4:11)
4 Zdzienicki Kamil - Węderlich Damian 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
5 Węderlich Damian - Włóczko Krzysztof 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7)
5 Węderlich Damian - Meng Zhen 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:9, 1:11)
6 Prądziński Marek - Węderlich Damian 2 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 11:6)
6 Dosz Sławomir - Węderlich Damian 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
7 Węderlich Damian - Barbachowski Jacek 2 3:1 (11:13, 11:7, 11:8, 11:8)
7 Węderlich Damian - Rubinstejn Georgij 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:4)
8 Kowalski Wojciech - Węderlich Damian 2 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:9, 5:11)
8 Świder Dariusz - Węderlich Damian 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11)
9 Węderlich Damian - Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
9 Węderlich Damian - Kreft Damian 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
10 Węderlich Damian - Zdzienicki Kamil 1 2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 11:8, 10:12)
10 Węderlich Damian - Adamiak Grzegorz 1 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 3:11)
11 Sankowski Marcin - Węderlich Damian 2 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:4)
12 Troka Mateusz - Węderlich Damian 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8)
12 Badowski Marek - Węderlich Damian 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:6)
14 Węderlich Damian - Bąk Daniel 1 1:3 (10:12, 4:11, 13:11, 10:12)
14 Węderlich Damian - Koszyk Bogusław 1 0:3 (1:11, 10:12, 11:13)
15 Meng Zhen - Węderlich Damian 1 3:1 (10:12, 11:3, 11:4, 11:1)
15 Woś Alan - Węderlich Damian 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
16 Węderlich Damian - Perek Jakub 1 0:3 (3:11, 6:11, 9:11)
16 Węderlich Damian - Prądziński Marek 1 3:0 (krecz)
17 Grela Artur - Węderlich Damian 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:3, 7:11, 11:5)
18 Sposób Tomasz - Węderlich Damian 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:3)
18 Więcek Adrian - Węderlich Damian 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bąk Daniel / Kurowski Kamil - Piotrowski Paweł / Węderlich Damian 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 8:11)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
3 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Murawski Michał / Olek Jan 2 2:3 (9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 9:11)
4 Kiełb Dariusz / Marczykowski Rafał - Piotrowski Paweł / Węderlich Damian 2 0:3 (11:13, 10:12, 8:11)
5 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 1:3 (7:11, 17:15, 9:11, 9:11)
6 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Piotrowski Paweł / Węderlich Damian 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
7 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Rubinstejn Georgij / Barbachowski Jacek 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:6)
8 Kowalski Wojciech / Maruszak Piotr - Piotrowski Paweł / Węderlich Damian 2 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7)
9 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
10 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Kiełb Dariusz / Cieśluk Przemysław 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:3)
11 Sankowski Marcin / Grześlak Zbigniew - Urbanowicz Kamil / Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
12 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Węderlich Damian / Urbanowicz Kamil 2 3:1 (11:13, 11:5, 11:9, 11:6)
14 Urbanowicz Kamil / Węderlich Damian - Bąk Marcin / Kurowski Kamil 2 2:3 (11:7, 11:13, 11:5, 5:11, 11:13)
15 Woś Alan / Khanin Aliaksandr - Węderlich Damian / Urbanowicz Kamil 2 3:1 (11:2, 7:11, 11:5, 11:7)
16 Węderlich Damian / Urbanowicz Kamil - Dosz Adam / Dosz Sławomir 2 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)
17 Grela Artur / Dziadek Kamil - Urbanowicz Kamil / Węderlich Damian 2 3:2 (10:12, 11:5, 13:11, 9:11, 11:6)
18 Rubinstejn Georgij / Petaś Kacper - Węderlich Damian / Urbanowicz Kamil 2 2:3 (11:6, 11:2, 9:11, 9:11, 9:11)