Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marek
Badowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 czerwca 1997 r.
30
Występy
20
Zwycięstwa
10
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Badowski Marek - Sankowski Marcin 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
1 Badowski Marek - Grześlak Zbigniew 1 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:8)
2 Kiełb Dariusz - Badowski Marek 1 2:3 (11:3, 9:11, 8:11, 11:9, 10:12)
2 Adamiak Grzegorz - Badowski Marek 1 3:2 (6:11, 13:11, 11:7, 6:11, 11:9)
3 Badowski Marek - Woś Alan 1 1:3 (9:11, 8:11, 15:13, 2:11)
3 Badowski Marek - Chmiel Piotr 1 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 7:11)
4 Perek Jakub - Badowski Marek 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
4 Dosz Adam - Badowski Marek 1 3:1 (11:4, 10:12, 12:10, 11:5)
6 Badowski Marek - Maruszak Piotr 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
6 Badowski Marek - Daniel Artur 1 3:1 (14:12, 11:9, 3:11, 11:4)
7 Badowski Marek - Dziadek Kamil 1 3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:7)
7 Badowski Marek - Malicki Szymon 1 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
8 Badowski Marek - Koszyk Bogusław 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
8 Badowski Marek - Bąk Daniel 1 3:0 (11:5, 15:13, 13:11)
9 Kotowski Tomasz - Badowski Marek 1 3:2 (11:8, 13:15, 11:8, 5:11, 11:7)
9 Marchlewski Marcin - Badowski Marek 1 3:1 (11:5, 9:11, 15:13, 11:9)
10 Murawski Michał - Badowski Marek 1 2:3 (16:14, 2:11, 7:11, 11:5, 6:11)
10 Grześlak Zbigniew - Badowski Marek 1 1:3 (7:11, 11:3, 9:11, 9:11)
12 Badowski Marek - Marchlewski Marcin 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
12 Badowski Marek - Węderlich Damian 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:6)
13 Koszyk Bogusław - Badowski Marek 1 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 5:11)
13 Bąk Daniel - Badowski Marek 1 0:3 (10:12, 8:11, 11:13)
14 Meng Zhen - Badowski Marek 1 3:0 (11:8, 15:13, 11:9)
14 Woś Alan - Badowski Marek 1 3:1 (11:3, 6:11, 11:9, 11:8)
15 Badowski Marek - Perek Jakub 1 3:1 (3:11, 11:7, 12:10, 11:7)
15 Badowski Marek - Prądziński Marek 1 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 13:11)
16 Grela Artur - Badowski Marek 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
16 Dziadek Kamil - Badowski Marek 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
17 Rubinstejn Georgij - Badowski Marek 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
17 Sposób Tomasz - Badowski Marek 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Badowski Marek / Kreft Damian - Olek Jan / Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
2 Zdzienicki Kamil / Adamiak Grzegorz - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 13:11)
3 Badowski Marek / Kreft Damian - Chmiel Piotr / Woś Alan 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:6)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:3)
6 Badowski Marek / Kreft Damian - Daniel Artur / Maruszak Piotr 1 3:2 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:5)
7 Kreft Damian / Badowski Marek - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:8)
9 Kotowski Tomasz / Marchlewski Marcin - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7)
10 Murawski Michał / Olek Jan - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
12 Kreft Damian / Badowski Marek - Marchlewski Marcin / Kotowski Tomasz 1 0:3 (2:11, 10:12, 7:11)
13 Bąk Daniel / Koszyk Bogusław - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:3, 9:11, 11:6)
14 Meng Zhen / Włóczko Krzysztof - Gajek Bartosz / Badowski Marek 1 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:5)
15 Badowski Marek / Kreft Damian - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 10:12)
16 Dziadek Kamil / Grela Artur - Badowski Marek / Kreft Damian 1 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 5:11)
17 Więcek Adrian / Sposób Tomasz - Badowski Marek / Kreft Damian 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)