Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Mateusz
Troka
KS AZS AWFiS Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1993 r.
30
Występy
14
Zwycięstwa
16
Porażki
46.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Troka Mateusz - Grześlak Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
1 Troka Mateusz - Sankowski Marcin 1 3:0 (11:2, 11:4, 13:11)
2 Adamiak Grzegorz - Troka Mateusz 1 1:3 (11:3, 9:11, 8:11, 13:15)
2 Kiełb Dariusz - Troka Mateusz 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 12:10)
3 Troka Mateusz - Chmiel Piotr 1 3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:3)
3 Troka Mateusz - Woś Alan 1 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 8:11)
4 Dosz Adam - Troka Mateusz 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 12:14)
4 Perek Jakub - Troka Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
6 Troka Mateusz - Daniel Artur 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 3:11)
6 Troka Mateusz - Maruszak Piotr 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:8)
7 Troka Mateusz - Malicki Szymon 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
7 Troka Mateusz - Dziadek Kamil 1 3:0 (11:6, 13:11, 12:10)
8 Troka Mateusz - Bąk Daniel 1 1:3 (13:11, 6:11, 11:13, 9:11)
8 Troka Mateusz - Koszyk Bogusław 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 6:11)
9 Marchlewski Marcin - Troka Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)
9 Kotowski Tomasz - Troka Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
10 Grześlak Zbigniew - Troka Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:6)
10 Murawski Michał - Troka Mateusz 1 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:5)
12 Troka Mateusz - Węderlich Damian 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8)
12 Troka Mateusz - Marchlewski Marcin 1 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)
13 Bąk Daniel - Troka Mateusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 14:12)
13 Koszyk Bogusław - Troka Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
14 Woś Alan - Troka Mateusz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8)
14 Meng Zhen - Troka Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:4)
15 Troka Mateusz - Prądziński Marek 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
15 Troka Mateusz - Perek Jakub 1 3:1 (11:5, 15:13, 5:11, 11:7)
16 Dziadek Kamil - Troka Mateusz 1 0:3 (7:11, 8:11, 10:12)
16 Grela Artur - Troka Mateusz 1 2:3 (3:11, 11:9, 11:8, 6:11, 6:11)
17 Sposób Tomasz - Troka Mateusz 1 3:1 (11:4, 12:14, 11:7, 12:10)
17 Rubinstejn Georgij - Troka Mateusz 1 2:3 (10:12, 11:2, 7:11, 11:4, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Murawski Michał / Sankowski Marcin 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
2 Kiełb Dariusz / Marczykowski Rafał - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
3 Troka Mateusz / Kaproń Łukasz - Meng Zhen / Włóczko Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 7:11)
4 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 3:2 (11:3, 11:5, 11:13, 5:11, 16:14)
6 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Kowalski Wojciech / Świder Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
7 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 13:11)
9 Piotrowski Paweł / Węderlich Damian - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
10 Grześlak Zbigniew / Sankowski Marcin - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
12 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Węderlich Damian / Urbanowicz Kamil 2 3:1 (11:13, 11:5, 11:9, 11:6)
13 Bąk Marcin / Kurowski Kamil - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 1:3 (14:16, 11:8, 6:11, 7:11)
14 Woś Alan / Chmiel Piotr - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 2:3 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 9:11)
15 Troka Mateusz / Kaproń Łukasz - Dosz Adam / Dosz Sławomir 2 1:3 (4:11, 14:16, 11:9, 14:16)
16 Maćkowiak Wojciech / Kulczycki Samuel - Troka Mateusz / Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 8:11)
17 Petaś Kacper / Rubinstejn Georgij - Gajek Bartosz / Troka Mateusz 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)