Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Artur
Grela
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 2000 r.
33
Występy
10
Zwycięstwa
23
Porażki
30.3%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 95:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 17 8 52:118
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Artur - Dosz Sławomir 2 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 8:11)
1 Grela Artur - Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
2 Urbanowicz Kamil - Grela Artur 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
3 Karcz Jacek - Grela Artur 2 2:3 (11:5, 8:11, 7:11, 11:8, 6:11)
3 Rubinstejn Georgij - Grela Artur 2 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:6, 4:11)
4 Grela Artur - Olek Jan 2 1:3 (13:11, 5:11, 9:11, 9:11)
4 Grela Artur - Murawski Michał 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
5 Kowalski Wojciech - Grela Artur 2 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 8:11)
5 Świder Dariusz - Grela Artur 2 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 3:11)
6 Grela Artur - Zdzienicki Kamil 2 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 15:17)
6 Grela Artur - Marczykowski Rafał 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
7 Kreft Damian - Grela Artur 2 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:3)
7 Kaproń Łukasz - Grela Artur 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:2, 11:6)
8 Grela Artur - Meng Zhen 2 0:3 (3:11, 4:11, 4:11)
8 Grela Artur - Włóczko Krzysztof 2 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 12:10, 11:13)
9 Kurowski Kamil - Grela Artur 2 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 9:11)
9 Bąk Marcin - Grela Artur 2 3:0 (11:8, 11:9, 13:11)
10 Woś Alan - Grela Artur 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
10 Meng Zhen - Grela Artur 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 9:11)
11 Prądziński Marek - Grela Artur 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
11 Perek Jakub - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
13 Grela Artur - Sposób Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:5, 5:11, 11:9, 10:12)
13 Grela Artur - Rubinstejn Georgij 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
14 Adamiak Grzegorz - Grela Artur 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
14 Zdzienicki Kamil - Grela Artur 1 2:3 (9:11, 11:4, 8:11, 11:7, 13:15)
15 Grześlak Zbigniew - Grela Artur 1 3:1 (11:7, 11:3, 10:12, 11:6)
15 Murawski Michał - Grela Artur 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
16 Grela Artur - Troka Mateusz 1 2:3 (3:11, 11:9, 11:8, 6:11, 6:11)
16 Grela Artur - Badowski Marek 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
17 Grela Artur - Węderlich Damian 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:3, 7:11, 11:5)
17 Grela Artur - Marchlewski Marcin 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
18 Grela Artur - Koszyk Bogusław 1 1:3 (6:11, 11:7, 15:17, 9:11)
18 Grela Artur - Bąk Daniel 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2015/2016

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kulczycki Samuel / Grela Artur - Dosz Adam / Dosz Sławomir 2 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
3 Rubinstejn Georgij / Karcz Jacek - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:0 (12:10, 11:7, 15:13)
4 Grela Artur / Dziadek Kamil - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 2 3:2 (17:19, 14:12, 11:6, 2:11, 11:8)
5 Kowalski Wojciech / Maruszak Piotr - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 2:3 (2:11, 12:14, 11:8, 11:4, 7:11)
6 Grela Artur / Dziadek Kamil - Zdzienicki Kamil / Kiełb Dariusz 2 3:1 (11:3, 11:9, 6:11, 11:6)
7 Kaproń Łukasz / Troka Mateusz - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 13:11)
8 Grela Artur / Dziadek Kamil - Khanin Aliaksandr / Meng Zhen 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 6:11)
9 Bąk Marcin / Kurowski Kamil - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
10 Woś Alan / Chmiel Piotr - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 2:3 (6:11, 10:12, 11:4, 11:7, 8:11)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Dziadek Kamil / Grela Artur 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:9)
13 Grela Artur / Dziadek Kamil - Rubinstejn Georgij / Więcek Adrian 2 1:3 (11:7, 7:11, 2:11, 7:11)
14 Żołądkowski Jarosław / Cieśluk Przemysław - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
15 Sałaciński Przemysław / Grześlak Zbigniew - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (4:11, 11:3, 11:7, 11:6)
16 Dziadek Kamil / Grela Artur - Badowski Marek / Kreft Damian 1 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 5:11)
17 Grela Artur / Dziadek Kamil - Urbanowicz Kamil / Węderlich Damian 2 3:2 (10:12, 11:5, 13:11, 9:11, 11:6)
18 Grela Artur / Dziadek Kamil - Bąk Marcin / Kurowski Kamil 2 1:3 (13:11, 1:11, 7:11, 10:12)