Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomas
Konecny
3S POLONIA Bytom
Narodowość:  Czechy
Data urodzenia:  23 października 1985 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Konecny Tomas 17 17
Floras Robert 14 12
Chmiel Paweł 11 15
Kądziela Marek 0 0
Balcerzak Marcin 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sun Chia-Hung - Konecny Tomas 1 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11)
1 Lakeev Vasily - Konecny Tomas 1 2:1 (8:11, 11:7, 11:7)
2 Konecny Tomas - Such Bartosz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:3)
3 Pattantyus Adam - Konecny Tomas 1 0:2 (9:11, 9:11)
3 Kang Doong Hoon - Konecny Tomas 1 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 4:11)
4 Konecny Tomas - Takakiwa Taku 1 2:1 (6:11, 11:5, 13:11)
4 Konecny Tomas - Błaszczyk Lucjan 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
5 Matsumoto Cazuo - Konecny Tomas 1 2:0 (11:9, 11:5)
5 Sirucek Pavel - Konecny Tomas 1 3:1 (3:11, 14:12, 11:6, 13:11)
6 Konecny Tomas - Gionis Panagiotis 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:5)
7 Prokopcov Dmitrij - Konecny Tomas 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:4)
8 Khanin Aliaksandr - Konecny Tomas 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 6:11)
9 Konecny Tomas - Vrablik Jiri 1 3:2 (7:11, 11:8, 12:10, 11:13, 15:13)
9 Konecny Tomas - Peng Tang 1 2:1 (8:11, 12:10, 11:4)
10 Konishi Kaii - Konecny Tomas 1 2:1 (12:10, 6:11, 11:7)
10 Wang Yang - Konecny Tomas 1 2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 12:10, 11:13)
11 Konecny Tomas - Dosz Adam 1 2:0 (11:9, 11:6)
11 Konecny Tomas - Dosz Sławomir 1 2:3 (11:5, 11:8, 8:11, 9:11, 5:12)
12 Takakiwa Taku - Konecny Tomas 1 2:0 (16:14, 12:10)
12 Horejsi Miroslav - Konecny Tomas 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7)
13 Konecny Tomas - Zhai Chao 1 0:2 (5:11, 5:11)
13 Konecny Tomas - Badowski Marek 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
14 Konecny Tomas - Gołębiowski Mateusz 1 2:3 (10:12, 11:5, 11:6, 7:11, 10:12)
15 Konecny Tomas - Ho Kwan Kit 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
15 Konecny Tomas - Zeng Yi Wang 1 1:2 (8:11, 11:9, 11:13)
16 Such Bartosz - Konecny Tomas 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 7:11)
17 Bąk Daniel - Konecny Tomas 1 1:3 (7:11, 3:11, 11:8, 8:11)
18 Matsudaira Kenji - Konecny Tomas 1 3:1 (11:5, 11:6, 4:11, 11:8)
18 Vrablik Jiri - Konecny Tomas 1 2:1 (11:6, 4:11, 11:7)
19 Konecny Tomas - Zatówka Patryk 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5)
20 Gionis Panagiotis - Konecny Tomas 1 2:0 (11:1, 11:8)
20 Górak Daniel - Konecny Tomas 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
21 Konecny Tomas - Kulpa Konrad 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 15:13)
22 Konecny Tomas - Kosowski Jakub 1 2:3 (11:1, 6:11, 11:6, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik