Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Vasily
Lakeev
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów
Narodowość:  Rosja
Data urodzenia:  7 listopada 1984 r.
41
Występy
24
Zwycięstwa
17
Porażki
58.54%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lakeev Vasily - Floras Robert 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:3)
1 Lakeev Vasily - Konecny Tomas 1 2:1 (8:11, 11:7, 11:7)
3 Lakeev Vasily - Zatówka Patryk 1 2:3 (8:11, 12:10, 13:11, 8:11, 8:11)
3 Lakeev Vasily - Wang Yang 1 0:3 (4:11, 7:11)
4 Dosz Adam - Lakeev Vasily 1 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 10:12)
4 Bąk Daniel - Lakeev Vasily 1 2:0 (11:8, 11:7)
2 Vrablik Jiri - Lakeev Vasily 1 1:3 (13:11, 12:14, 11:6, 9:11)
2 Matsudaira Kenji - Lakeev Vasily 1 2:1 (13:11, 2:11, 12:10)
5 Lakeev Vasily - Platonov Pavel 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:8, 12:14, 10:12)
5 Lakeev Vasily - Zeng Yi Wang 1 1:2 (6:11, 11:2, 10:12)
6 Lakeev Vasily - Devos Robin 1 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:8)
6 Lakeev Vasily - Paikov Mikhail 1 2:0 (11:8, 11:7)
7 Desai Harmeet - Lakeev Vasily 1 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:3, 11:7)
7 Pattantyus Adam - Lakeev Vasily 1 1:2 (8:11, 13:11, 9:11)
8 Lakeev Vasily - Golla Marco 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Lakeev Vasily - Błaszczyk Lucjan 1 1:2 (9:11, 11:9, 9:11)
9 Sirucek Pavel - Lakeev Vasily 1 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:5, 13:11)
9 Matsumoto Cazuo - Lakeev Vasily 1 1:2 (12:10, 6:11, 10:12)
10 Lakeev Vasily - Gao Ning 1 3:2 (11:9, 11:8, 13:15, 9:11, 11:6)
10 Lakeev Vasily - Gionis Panagiotis 1 2:0 (11:7, 11:3)
11 Prokopcov Dmitrij - Lakeev Vasily 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11)
11 Tsuboi Gustavo - Lakeev Vasily 1 2:0 (11:2, 11:8)
13 Such Bartosz - Lakeev Vasily 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
13 Devos Robin - Lakeev Vasily 1 0:2 (4:11, 11:13)
12 Platonov Pavel - Lakeev Vasily 1 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 10:12, 9:11)
12 Zeng Yi Wang - Lakeev Vasily 1 1:2 (14:12, 6:11, 8:11)
14 Chmiel Paweł - Lakeev Vasily 1 3:2 (10:12, 11:7, 12:10, 4:11, 11:9)
14 Floras Robert - Lakeev Vasily 1 0:2 (8:11, 10:12)
15 Lakeev Vasily - Matsudaira Kenji 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 10:12, 11:4)
15 Lakeev Vasily - Chojnowski Patryk 1 2:0 (11:6, 11:5)
16 Oversjo Mattias - Lakeev Vasily 1 3:2 (8:11, 7:11, 12:10, 11:8, 11:9)
17 Chan Kazuhiro - Lakeev Vasily 1 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
17 Gionis Panagiotis - Lakeev Vasily 1 2:0 (13:11, 11:4)
19 Lakeev Vasily - Tsuboi Gustavo 1 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
19 Lakeev Vasily - Prokopcov Dmitrij 1 2:1 (5:11, 11:8, 13:11)
18 Lakeev Vasily - Matsumoto Cazuo 1 1:3 (5:11, 4:11, 11:4, 7:11)
18 Lakeev Vasily - Sirucek Pavel 1 0:2 (5:11, 9:11)
20 Nalepa Kamil - Lakeev Vasily 1 3:0 (krecz)
21 Lakeev Vasily - Badowski Marek 1 0:3 (8:11, 4:11, 10:12)
22 Lakeev Vasily - Bąk Daniel 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:2)
22 Lakeev Vasily - Dosz Adam 1 2:0 (11:6, 11:2)