Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Pavel
Platonov
DOJLIDY Białystok
Narodowość:  Białoruś
Data urodzenia:  28 września 1983 r.
27
Występy
13
Zwycięstwa
14
Porażki
48.15%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 22 50 56:27
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 45 57:38
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 42 54:38
4. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 38 51:42
5. DOJLIDY Białystok 22 35 46:42
6. MORLINY Ostróda 22 32 45:46
7. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 32 46:44
8. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 30 43:48
9. 3S POLONIA Bytom 22 30 42:44
10. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 29 43:53
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 18 30:58
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 22 15 26:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wang Yang - Platonov Pavel 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:1)
2 Kulpa Konrad - Platonov Pavel 1 3:2 (11:8, 4:11, 11:8, 7:11, 13:11)
3 Bąk Daniel - Platonov Pavel 1 1:3 (6:11, 11:3, 8:11, 9:11)
4 Platonov Pavel - Górak Daniel 1 1:3 (6:11, 11:4, 9:11, 9:11)
5 Lakeev Vasily - Platonov Pavel 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:8, 12:14, 10:12)
5 Lewandowski Tomasz - Platonov Pavel 1 1:2 (11:8, 15:17, 9:11)
6 Platonov Pavel - Prokopcov Dmitrij 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
7 Devos Robin - Platonov Pavel 1 2:3 (11:4, 11:7, 9:11, 9:11, 7:11)
7 Paikov Mikhail - Platonov Pavel 1 2:1 (10:12, 11:9, 11:6)
8 Platonov Pavel - Floras Robert 1 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)
9 Zhai Chao - Platonov Pavel 1 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:7)
9 Pattantyus Adam - Platonov Pavel 1 2:0 (11:9, 11:5)
10 Platonov Pavel - Vrablik Jiri 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:4, 12:10, 11:8)
11 Nalepa Kamil - Platonov Pavel 1 2:3 (8:11, 11:8, 10:12, 12:10, 4:11)
12 Platonov Pavel - Lakeev Vasily 1 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 10:12, 9:11)
13 Platonov Pavel - Bąk Daniel 1 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:3)
14 Platonov Pavel - Such Bartosz 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
15 Floras Robert - Platonov Pavel 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:9)
16 Vrablik Jiri - Platonov Pavel 1 3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 11:7)
16 Matsudaira Kenji - Platonov Pavel 1 2:0 (17:15, 12:10)
17 Platonov Pavel - Wang Yang 1 1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 6:11)
20 Prokopcov Dmitrij - Platonov Pavel 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:8)
18 Górak Daniel - Platonov Pavel 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 10:12)
19 Platonov Pavel - Kotowski Tomasz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11)
21 Platonov Pavel - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:7, 11:3)
21 Platonov Pavel - Golla Marco 1 2:0 (11:4, 11:8)
22 Platonov Pavel - Pattantyus Adam 1 3:1 (11:3, 9:11, 11:3, 11:7)