Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Wiktor
Franc
MKS POGOŃ Siedlce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 lipca 1992 r.
36
Występy
23
Zwycięstwa
13
Porażki
63.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Żarski Karol - Franc Wiktor 2 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 1:11)
1 Kulczycki Szymon - Franc Wiktor 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
2 Franc Wiktor - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
2 Franc Wiktor - Michna Paweł 2 0:3 (9:11, 5:11, 12:14)
3 Makowski Tomasz - Franc Wiktor 2 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
3 Wieteska Aleksander - Franc Wiktor 2 0:3 (2:11, 9:11, 9:11)
4 Dziadek Kamil - Franc Wiktor 2 0:3 (6:11, 7:11, 2:11)
4 Kulczycki Samuel - Franc Wiktor 2 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 4:11)
5 Kawiak Krystian - Franc Wiktor 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:6)
5 Chrząszcz Wojciech - Franc Wiktor 2 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 1:11)
6 Franc Wiktor - Kurowski Kamil 2 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 7:11)
6 Franc Wiktor - Daniel Artur 2 3:1 (11:3, 13:11, 7:11, 11:7)
7 Piotrowski Paweł - Franc Wiktor 2 1:3 (12:14, 4:11, 14:12, 6:11)
7 Węderlich Damian - Franc Wiktor 2 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 14:12, 11:5)
8 Franc Wiktor - Zandecki Jan 2 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 10:12, 16:14)
8 Franc Wiktor - Witkowski Jakub 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:6)
9 Bąk Marcin - Franc Wiktor 2 3:1 (5:11, 11:1, 11:6, 11:8)
9 Prądziński Marek - Franc Wiktor 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:9)
10 Franc Wiktor - Grela Artur 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
10 Franc Wiktor - Dziadek Kamil 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)
11 Franc Wiktor - Janczewski Grzegorz 2 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 8:11)
11 Franc Wiktor - Brodzki Maciej 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:6)
12 Franc Wiktor - Węderlich Damian 2 3:1 (11:8, 11:4, 7:11, 11:9)
12 Franc Wiktor - Utylski Rafał 2 2:3 (14:12, 11:6, 8:11, 8:11, 7:11)
13 Franc Wiktor - Prądziński Marek 2 3:2 (5:11, 7:11, 11:4, 11:8, 14:12)
13 Franc Wiktor - Truszkowski Marcin 2 3:1 (11:6, 2:11, 11:7, 11:6)
14 Franc Wiktor - Żarski Karol 2 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
14 Franc Wiktor - Kulczycki Szymon 2 1:3 (11:5, 13:15, 6:11, 4:11)
15 Murawski Michał - Franc Wiktor 2 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 3:11)
15 Kurowski Kamil - Franc Wiktor 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
16 Franc Wiktor - Petaś Kacper 2 3:2 (7:11, 11:8, 4:11, 11:9, 11:7)
16 Franc Wiktor - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
17 Michna Paweł - Franc Wiktor 2 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:9, 11:9)
17 Kalinowski Paweł - Franc Wiktor 2 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
18 Kreft Damian - Franc Wiktor 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)
18 Szafranek Piotr - Franc Wiktor 2 0:3 (krecz)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 1:3 (11:9, 4:11, 12:14, 4:11)
2 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
3 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 2 0:3 (11:13, 5:11, 9:11)
4 Grela Artur / Dziadek Kamil - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 2 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
5 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 1:3 (8:11, 11:5, 5:11, 6:11)
6 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
7 Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:2 (11:5, 5:11, 11:6, 10:12, 11:3)
8 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Witkowski Jakub / Zandecki Jan 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
9 Perek Jakub / Prądziński Marek - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
10 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:7, 11:7)
11 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Brodzki Maciej / Makowski Tomasz 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:6)
12 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Kotarski Maciej / Kotowski Tomasz 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11)
13 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11)
14 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:7)
15 Daniel Artur / Meng Zhen - Franc Wiktor / Misak Mikolai 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
15 Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 3:1 (11:3, 3:11, 11:2, 15:13)
16 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Kawiak Krystian / Sposób Tomasz 1 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:7)
17 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 0:3 (11:13, 4:11, 7:11)
18 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 8:11)