Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jakub
Perek
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 sierpnia 1986 r.
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Perek Jakub - Makowski Andrzej 1 3:1 (14:12, 5:11, 11:3, 16:14)
1 Perek Jakub - Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
2 Brodzki Maciej - Perek Jakub 1 1:3 (5:11, 14:12, 16:18, 8:11)
2 Janczewski Grzegorz - Perek Jakub 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
3 Grela Artur - Perek Jakub 1 0:3 (7:11, 11:13, 9:11)
3 Malicki Szymon - Perek Jakub 1 3:0 (13:11, 11:6, 13:11)
4 Perek Jakub - Petaś Kacper 1 3:0 (11:4, 11:7, 12:10)
4 Perek Jakub - Sposób Tomasz 1 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9)
5 Fertikowski Paweł - Perek Jakub 1 3:2 (11:8, 9:11, 6:11, 12:10, 11:9)
5 Meng Zhen - Perek Jakub 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:4)
6 Perek Jakub - Kotowski Tomasz 1 3:2 (11:4, 7:11, 11:9, 9:11, 11:9)
6 Perek Jakub - Bortoletto Ferreira Renan 1 2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 11:3, 8:11)
7 Kreft Damian - Perek Jakub 1 2:3 (7:11, 6:11, 11:4, 11:9, 7:11)
7 Tomaszuk Tomasz - Perek Jakub 1 0:3 (10:12, 10:12, 11:13)
8 Chmiel Piotr - Perek Jakub 1 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
8 Nowokuński Jacek - Perek Jakub 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 13:11)
9 Perek Jakub - Folwarski Jakub 1 3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:9)
9 Perek Jakub - Szarmach Bartosz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
10 Godlewski Łukasz - Perek Jakub 1 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 4:11)
10 Makowski Andrzej - Perek Jakub 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
11 Perek Jakub - Zandecki Jan 1 3:0 (11:4, 11:3, 11::4)
11 Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9)
12 Perek Jakub - Kulczycki Samuel 1 2:3 (10:12, 7:11, 11:9, 11:6, 6:11)
12 Perek Jakub - Malicki Szymon 1 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:7)
13 Szarmach Bartosz - Perek Jakub 1 3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:6)
13 Folwarski Jakub - Perek Jakub 1 3:0 (11:9, 11:9, 13:11)
14 Kotowski Tomasz - Perek Jakub 1 3:1 (11:7, 11:8, 2:11, 11:9)
14 Kotarski Maciej - Perek Jakub 1 1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 6:11)
15 Perek Jakub - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
15 Perek Jakub - Makowski Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:8)
16 Perek Jakub - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:9, 11:9, 13:11)
16 Perek Jakub - Chmiel Piotr 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
17 Perek Jakub - Meng Zhen 1 2:3 (11:5, 8:11, 9:11, 11:7, 6:11)
17 Perek Jakub - Daniel Artur 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
18 Sposób Tomasz - Perek Jakub 1 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
18 Kawiak Krystian - Perek Jakub 1 0:3 (2:11, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
2 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
3 Dziadek Kamil / Grela Artur - Prądziński Marek / Perek Jakub 2 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 8:11)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
5 Meng Zhen / Daniel Artur - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
6 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 12:10)
7 Zandecki Jan / Gajek Bartosz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 4:11)
8 Kulczycki Szymon / Nowokuński Jacek - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
9 Perek Jakub / Prądziński Marek - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
10 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
12 Perek Jakub / Prądziński Marek - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
13 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11)
14 Kotarski Maciej / Kotowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 9:11)
15 Perek Jakub / Prądziński Marek - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:0 (11:7, 11:5, 11;7)
16 Perek Jakub / Prądziński Marek - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
17 Perek Jakub / Prądziński Marek - Daniel Artur / Meng Zhen 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:7)
18 Sposób Tomasz / Kawiak Krystian - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 9:11)