Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marek
Prądziński
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 czerwca 1974 r.
36
Występy
26
Zwycięstwa
10
Porażki
72.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prądziński Marek - Michna Paweł 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:4)
1 Prądziński Marek - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:5)
2 Miszkurka Jakub - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
2 Makowski Tomasz - Prądziński Marek 2 3:1 (11:4, 4:11, 11:9, 11:7)
3 Kulczycki Samuel - Prądziński Marek 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
3 Dziadek Kamil - Prądziński Marek 2 1:3 (6:1, 11:9, 8:11, 3:11)
4 Prądziński Marek - Lipiński Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
4 Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
5 Kurowski Kamil - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
5 Daniel Artur - Prądziński Marek 2 3:1 (5:11, 11:9, 16:14, 12:10)
6 Prądziński Marek - Kotarski Maciej 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:2, 13:11)
6 Prądziński Marek - Węderlich Damian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
7 Gajek Bartosz - Prądziński Marek 2 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 10:12)
7 Zandecki Jan - Prądziński Marek 2 3:2 (10:12, 12:10, 9:11, 11:9, 11:6)
8 Żarski Karol - Prądziński Marek 2 3:2 (11:13, 11:7, 11:8, 2:11, 11:9)
8 Kulczycki Szymon - Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 13:15, 5:11)
9 Prądziński Marek - Grzybowski Michał 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
9 Prądziński Marek - Franc Wiktor 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:9)
10 Michna Paweł - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)
10 Kalinowski Paweł - Prądziński Marek 2 0:3 (1:11, 6:11, 3:11)
11 Prądziński Marek - Witkowski Jakub 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
11 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
12 Prądziński Marek - Grela Artur 2 1:3 (3:11, 14:12, 6:11, 8:11)
12 Prądziński Marek - Dziadek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
13 Franc Wiktor - Prądziński Marek 2 3:2 (5:11, 7:11, 11:4, 11:8, 14:12)
13 Misak Mikolai - Prądziński Marek 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
14 Utylski Rafał - Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)
14 Węderlich Damian - Prądziński Marek 2 2:3 (11:8, 11:7, 16:18, 11:13, 13:15)
15 Prądziński Marek - Brodzki Maciej 2 3:0 (11:8, 11:6, 13:11)
15 Prądziński Marek - Janczewski Grzegorz 2 3:0 (11:5, 11;9, 11:6)
16 Prądziński Marek - Kulczycki Szymon 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
16 Prądziński Marek - Żarski Karol 2 1:3 (4:11, 7:11, 11:5, 10:12)
17 Prądziński Marek - Murawski Michał 2 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)
17 Prądziński Marek - Kurowski Kamil 2 2:3 (11:7, 9:11, 11:2, 8:11, 8:11)
18 Chrząszcz Wojciech - Prądziński Marek 2 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 4:11)
18 Petaś Kacper - Prądziński Marek 2 0:3 (9:11, 5:11, 2:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
2 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
3 Dziadek Kamil / Grela Artur - Prądziński Marek / Perek Jakub 2 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 8:11)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
5 Meng Zhen / Daniel Artur - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
6 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 12:10)
7 Zandecki Jan / Gajek Bartosz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 4:11)
8 Kulczycki Szymon / Nowokuński Jacek - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
9 Perek Jakub / Prądziński Marek - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
10 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
12 Perek Jakub / Prądziński Marek - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
13 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11)
14 Kotarski Maciej / Kotowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 9:11)
15 Perek Jakub / Prądziński Marek - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:0 (11:7, 11:5, 11;7)
16 Perek Jakub / Prądziński Marek - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
17 Perek Jakub / Prądziński Marek - Daniel Artur / Meng Zhen 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:7)
18 Sposób Tomasz / Kawiak Krystian - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 9:11)