Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jan
Zandecki
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 stycznia 2001 r.
34
Występy
18
Zwycięstwa
16
Porażki
52.94%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makowski Tomasz - Zandecki Jan 2 3:1 (14:12, 11:13, 11:6, 11:7)
1 Kwaśniewski Michał - Zandecki Jan 2 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
2 Zandecki Jan - Kulczycki Samuel 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
2 Zandecki Jan - Dziadek Kamil 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:9)
3 Chrząszcz Wojciech - Zandecki Jan 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 5:11)
3 Lipiński Mateusz - Zandecki Jan 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 1:11)
4 Zandecki Jan - Daniel Artur 2 1:3 (13:11, 5:11, 6:11, 6:11)
4 Zandecki Jan - Kurowski Kamil 2 2:3 (4:11, 11:6, 13:11, 4:11, 6:11)
5 Kotarski Maciej - Zandecki Jan 2 2:3 (6:11, 11:6, 11:8, 7:11, 7:11)
5 Piotrowski Paweł - Zandecki Jan 2 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
6 Kulczycki Szymon - Zandecki Jan 2 1:3 (11:13, 11:13, 11:3, 8:11)
6 Żarski Karol - Zandecki Jan 2 2:3 (4:11, 12:10, 4:11, 11:3, 7:11)
7 Zandecki Jan - Prądziński Marek 2 3:2 (10:12, 12:10, 9:11, 11:9, 11:6)
7 Zandecki Jan - Truszkowski Marcin 2 3:1 (7:11, 11:5, 15:13, 16:14)
8 Franc Wiktor - Zandecki Jan 2 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 10:12, 16:14)
8 Misak Mikolai - Zandecki Jan 2 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
9 Zandecki Jan - Michna Paweł 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
9 Zandecki Jan - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
10 Zandecki Jan - Kotarski Maciej 1 0:3 (6:11, 7:11, 3:11)
10 Zandecki Jan - Kotowski Tomasz 1 1:3 (5:11, 7:11, 14:12, 5:11)
11 Perek Jakub - Zandecki Jan 1 3:0 (11:4, 11:3, 11::4)
11 Koszyk Bogusław - Zandecki Jan 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:9, 11:8)
12 Zandecki Jan - Chmiel Piotr 1 1:3 (4:11, 10:12, 11:3, 2:11)
12 Zandecki Jan - Nowokuński Jacek 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
13 Kurowski Kamil - Zandecki Jan 1 0:3 (4:11, 11:13, 10:12)
13 Fertikowski Paweł - Zandecki Jan 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:4)
15 Godlewski Łukasz - Zandecki Jan 1 0:3 (9:11, 3:11, 11:13)
15 Makowski Andrzej - Zandecki Jan 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
16 Zandecki Jan - Makowski Tomasz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:9)
16 Zandecki Jan - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
17 Kulczycki Samuel - Zandecki Jan 1 3:2 (2:11, 11:7, 7:11, 11:6, 11:3)
17 Malicki Szymon - Zandecki Jan 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 10:12)
18 Zandecki Jan - Szarmach Bartosz 1 3:2 (11:7, 11:3, 2:11, 7:11, 11:8)
18 Zandecki Jan - Folwarski Jakub 1 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:1 (11:9, 14:12, 8:11, 11:7)
2 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 0:3 (4:11, 11:13, 3:11)
3 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9)
4 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Meng Zhen / Daniel Artur 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
5 Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej - Witkowski Jakub / Zandecki Jan 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
6 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Witkowski Jakub / Zandecki Jan 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
7 Zandecki Jan / Gajek Bartosz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 4:11)
8 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Witkowski Jakub / Zandecki Jan 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
9 Zandecki Jan / Gajek Bartosz - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:1 (11:6, 12:10, 5:11, 11:2)
10 Zandecki Jan / Kreft Damian - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
11 Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
12 Zandecki Jan / Szafranek Piotr - Chmiel Piotr / Żarski Karol 2 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 6:11, 7:11)
13 Meng Zhen / Daniel Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:2 (11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 11:4)
15 Siluta Jacek / Michna Paweł - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 0:3 (11:13, 9:11, 11:13)
16 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 11:9)
17 Dziadek Kamil / Grela Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:0 (krecz)
18 Szafranek Piotr / Zandecki Jan - Folwarski Jakub / Misak Mikolai 2 3:2 (11:5, 11:5, 8:11, 11:13, 12:10)