Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Tomasz
Tomaszuk
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 grudnia 1997 r.
36
Występy
22
Zwycięstwa
14
Porażki
61.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz - Tomaszuk Tomasz 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:4, 9:11)
1 Brodzki Maciej - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
2 Tomaszuk Tomasz - Grela Artur 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:8)
2 Tomaszuk Tomasz - Malicki Szymon 1 3:2 (12:14, 25:23, 14:12, 4:11, 11:8)
3 Petaś Kacper - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (7:11, 10:12, 8:11)
3 Sposób Tomasz - Tomaszuk Tomasz 1 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 13:15)
4 Tomaszuk Tomasz - Meng Zhen 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
4 Tomaszuk Tomasz - Fertikowski Paweł 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 6:11)
5 Kotowski Tomasz - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
5 Bortoletto Ferreira Renan - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
6 Chmiel Piotr - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)
6 Nowokuński Jacek - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:9, 1:11, 11:9, 11:9)
7 Tomaszuk Tomasz - Perek Jakub 1 0:3 (10:12, 10:12, 11:13)
7 Tomaszuk Tomasz - Koszyk Bogusław 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
8 Folwarski Jakub - Tomaszuk Tomasz 1 2:3 (11:5, 5:11, 4:11, 11:7, 3:11)
8 Szarmach Bartosz - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (14:12, 8:11, 10:12, 11:8, 11:3)
9 Tomaszuk Tomasz - Makowski Andrzej 1 2:3 (11:6, 8:11, 11:6, 8:11, 5:11)
9 Tomaszuk Tomasz - Godlewski Łukasz 1 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 6:11, 4:11)
10 Tomaszuk Tomasz - Kotowski Tomasz 1 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
10 Tomaszuk Tomasz - Kotarski Maciej 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:9)
11 Koszyk Bogusław - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (12:10, 11:6, 5:11, 11:4)
11 Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9)
12 Tomaszuk Tomasz - Nowokuński Jacek 1 3:1 (13:11, 11:9, 12:14, 11:9)
12 Tomaszuk Tomasz - Chmiel Piotr 1 2:3 (13:11, 6:11, 11:8, 10:12, 9:11)
13 Fertikowski Paweł - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 11:5, 11:7)
13 Meng Zhen - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:5, 12:10)
14 Tomaszuk Tomasz - Sposób Tomasz 1 3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 11:8, 11:6)
14 Tomaszuk Tomasz - Kawiak Krystian 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
15 Makowski Andrzej - Tomaszuk Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 9:11)
15 Godlewski Łukasz - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
16 Tomaszuk Tomasz - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
16 Tomaszuk Tomasz - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
17 Kulczycki Samuel - Tomaszuk Tomasz 1 2:3 (11:4, 7:11, 7:11, 11:5, 9:11)
17 Malicki Szymon - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (9:11, 15:13, 11:6, 7:11, 11:7)
18 Tomaszuk Tomasz - Folwarski Jakub 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
18 Tomaszuk Tomasz - Szarmach Bartosz 1 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 11:13, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz / Kwaśniewski Michał - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
2 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Kulczycki Samuel / Malicki Szymon 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:8, 4:11)
3 Sposób Tomasz / Lipiński Mateusz - Sankowski Marcin / Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (10:12, 11:9, 6:11, 11:7, 11:6)
4 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil 1 3:2 (16:14, 3:11, 10:12, 11:4, 11:5)
5 Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:8)
6 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
7 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:8)
8 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 8:11)
9 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:6)
10 Tomaszuk Tomasz / Witkowski Jakub - Kotarski Maciej / Kotowski Tomasz 1 1:3 (12:10, 7:11, 5:11, 9:11)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
12 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 2:11, 11:7)
13 Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:1 (6:11, 11:7, 12:10, 11:7)
14 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Sposób Tomasz / Żebrowski Jędrzej 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9)
15 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (11:6, 11:6, 3:11, 5:11, 12:10)
16 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
17 Malicki Szymon / Kulczycki Samuel - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:1 (11:8, 11:6, 13:15, 11:2)
18 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 8:11)